Гороскоп для знака Риби на 2015 рік Кози

riby-goroskop-2015-god-kozy6

  • Загальні прогнози 2015 року
  • Гороскоп любові для Риб
  • Грошові передбачення для цього знака
  • Здоров'я цього знака в 2015 році
  • Гороскоп чоловіки-Риби
  • Гороскоп жінки-РибиУ 2015 році для людей, народжених під цим знаком, нарешті закінчиться період «застою», що тривав майже десятиліття. У них буде відчуття, ніби спали кайдани із ніг, надавши таке прискорення, з яким важко буде впоратися. В першу чергу рух може відбутися в діловій сфері. Риби можуть зробити кар'єрний стрибок, абсолютно неможливий раніше.

Сили будуть вливатися в них, змушуючи здійснювати абсолютно несподівані, героїчні вчинки. Знайомі не будуть дізнаватися тих людей, яких звикли вважати скромними, тихими, безініціативними. Другим за важливістю питанням стане особисте щастя. В цьому році Риби можуть зустріти людину, без якого їх життя буде здаватися порожній. Завоюванням його вони й займуться.

Саме життя буде складатися так, що нудьгувати представникам знаку не доведеться. Вони будуть постійно зайняті: роботою, планами, щастям і так далі. Але це ще не все. Їм захочеться надолужити згаяне раніше, зайнятися особистісним розвитком. Будь-яка проста операція, наприклад, похід в перукарню буде проходити, як пригода, наповнює особливим змістом. Навіть повітря, іноді, буде здаватися іншим, більш свіжим, насиченим незвичайними флюїдами пригод.

Любовний гороскоп Риби на 2015 рік

riby-goroskop-2015-god-kozy7Оновлені в енергетичному сенсі Риби в 2015-му році закохаються. Їх накриє небувала за своєю силою почуття. Тільки, складність полягає в тому, що взаємність не стане очевидно відразу. Вони будуть збентежені тим, що не побачать відповідних рухів або емоцій з боку предмета обожнювання. Тільки не опускайте руки! Ваш вогонь може розтопити будь-лід.

Деякі замішання зміниться наполегливістю. Якщо раніше Риби страждали б осторонь, то тепер вони настільки повні сил, що кинутися в бій. Запал їх буде зустрінутий спочатку прохолодою, яка поступово переросте в зацікавленість. Потім лід скресне. Заволодівши бажаною «здобиччю» вони відчувають величезну радість, досі недоступну їх розуміння.

Ті ж Риби, щастя яких було побудовано раніше, отримають шанс на другий «медовий місяць». Партнери по відносинам перестануть впізнавати своїх «тихонь». Треба сказати, що це подарує обом справжнє свято. Тільки, декому доведеться витратити масу зусиль, щоб дотягнути свою половинку до свого рівня.

Розставання представникам цього символу в 2015 році не загрожують. Якщо і статися конфлікт, він закінчиться цілком мирно. Ті ж Риби, якою давно набридли колишні стосунки, можуть закохатися в свого партнера з новою силою. Так що плани розлучення розвіються, як легкий туман.

Грошовий гороскоп для Риб на рік Кози

riby-goroskop-2015-god-kozy1Риби не надто залежать від становища в суспільстві. Стрімкої кар'єр вони ніколи не хотіли, так як посади їх не тільки не приваблюють, а відштовхують рівнем і тяжкістю відповідальності. Так вони вважали завжди, але тільки не в рік Синьої Кози. У 2015 році оновлені представники знаку захочуть звернути гори, щоб показати коханій людині, що щось значать у житті. Ставати на їхньому шляху нікому не рекомендується.

Гороскоп свідчить, що далеко не всі колеги відразу зрозуміють цю просту істину. Багато хто будуть намагатися «засунути» скромних Риб на колишні позиції. Тільки не сильно у них вийде. Риби маніпуляцій просто не помітять, настільки природним буде для них лідерство.

У рік Кози багато досягнуть великих успіхів. Особливо пощастить людям творчих професій. Їм рекомендується не надто поширюватися про свої плани в першій половині року. Їх елементарно можуть «наврочити». Тоді досягнення доведеться відкласти через хворобу.

Багато Риби отримають нові призначення, більш відповідальні посади. Не дивлячись на деякий страх, вони зрозуміють, що здатні відмінно справлятися з обов'язками. Люди стануть поважати їх, прислухатися до їх думок і суджень. Деяким доведеться весь рік роздавати не лише вказівки, але і мудрі поради. Це послужить причиною зростання авторитету.

Доходи у 2015 рік Кози не будуть відрізнятися стабільністю. То пусто, то густо, як говориться. Це буде дещо нервувати Риб, у зв'язку з тим, що вони захочуть витратитися на імідж і на кохану людину. До середини роки ситуація вирівняється і залишиться стабільною до кінця періоду. Зірки радять не надто розраховувати на тривалий відпочинок. Сили вам рекомендується черпати з взаємної любові. На роботі не захочуть розлучитися з вами навіть на короткий час. Нехай потіхою вам послужить лотерейний квиток, який несподівано виявиться виграшним. Непередбачені витрати будуть компенсуватися настільки ж несподіваними надходженнями в рік Кози.

Гороскоп здоров'я знака Риби

riby-goroskop-2015-god-kozy2Риби протягом 2015 року можуть стати об'єктом нападу вірусів. Це не стільки послабить їх тіло, скільки – нервову систему. Їм просто буде здаватися неможливим виходити з ладу на скільки-небудь тривалий період. На жаль, уникнути температури та інших ознак невеликих недуг не вийде.

Зірки вважають, що вам доведеться прийняти кілька курсів вітамінів, щоб не страждати від прилипчивого нежиті або кашлю. Можна з самого початку року почати загартовування. Тоді ймовірність випадкових застуд знизиться. Але, якщо захворіли, то не варто переносити застуду на ногах. Наслідки будуть критичними.

Ще Риб може вразити ангіна, до якої у них зазвичай немає схильності. Її обов'язково «продемонструвати» лікаря, щоб виключити повторення цього неприємного захворювання згодом. Зірки говорять, щоб ви не забували одягатися тепліше і берегли горло весь рік. Це стосується і обережності з прохолодними напоями в літній час. Ангіна можлива і в спеку.

Гороскоп чоловіки-Риби

riby-goroskop-2015-god-kozy5Не дуже спокійним здасться 2015-й чоловікам, народженим під знаком Риб. На роботі в перші місяці можливі несподівані перешкоди, що вас зовсім не обрадує. Саме в цей час вам потрібно буде час для реалізації якогось особистого плану. Так що плітки злостивців, перевірки та інші перешкоди тільки погіршать ситуацію.

Проблеми будуть то відпускати, то з'являтися знову. Лише до осені з'явиться відчуття гармонії. Якраз вчасно! У вас буде відчуття, що ще трохи і ви взорветесь! Тільки розслабившись, ви зрозумієте, що нервували марно. Нічого страшного не сталося. Все було порожнім, суєтою. Але, озирнувшись назад, зрозумієте, що саме завдяки цим «тычкам» змогли встигнути багато із запланованого.

Чоловікам рекомендується не забувати про характер. Якщо провести заздалегідь правильну розстановку акцентів, то до осені у вас з'явиться необхідна сума, щоб подумати про значну покупку. Для багатьох це буде новий будинок чи інше житло. Питання окремого проживання стане актуальним у вигляді планів щодо створення нового осередку суспільства. Це подія найімовірніше теж припаде на осінь.

Гороскоп 2015 для жінки-Риби

riby-goroskop-2015-god-kozy4Весь 2015-й рік жінки, народжені під знаком Риб, будуть супер активні. Їх енергія буде заводити оточуючих, підживлювати їх. У цьому вони будуть навіть знаходити задоволення. До літа на кар'єрному горизонті замаячить підвищення. Керівництво, зачароване прекрасною співробітницею, вирішить, що їй по плечу більш відповідальна робота. Зірки радять погоджуватися, так як наступного речення доведеться чекати довго.

Тим Рибкам, кому набридла роботи, рекомендується піти «на вільні хліба». Зараз у вас достатньо сил для розвитку власної справи. Багатьом знадобиться підтримка. Її ви легко отримаєте в колі сім'ї або у коханої людини. Займаючись самореалізацією, не забувайте про особисте життя. Почуття будуть вас наповнювати нової цілющою енергією.

Багато жінок зустрінуть свою головну любов і забудуть про «офісних» проблеми. Їх друга половинка оточить турботою, увагою, буде потурати примхам. Думки про кар'єру просто вилетять з їх головок. А потім буде ніколи, тому що 2015 рік дуже вдалий для розширення сімейства. До осені багато жінки-Риби будуть отримувати величезну кількість подарунків. Це може бути пов'язано з успіхами на творчій ниві.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-