Гороскоп знаку Леви на рік Кози 2015

Гороскоп для Льва на 2015 год

  • Загальні тенденції 2015 року
  • Гороскоп любові Львів
  • Гороскоп кар'єри на 2015 рік
  • Гороскоп здоров'я на рік Кози
  • Гороскоп чоловіків-Львів
  • Гороскоп жінок-Львів


Для цього знака 2015 рік приготував абсолютно несподівану ситуацію. Справа в тому, що горді його представники звикли самі вирішувати все у своєму житті. Найчастіше вони занурюються в роботу, не пасуючи перед виснажливими і трудомісткими процесами. В цьому ж світлому році їм будуть даріться самі приємні сюрпризи, що буде буквально вибивати їх з звичної колії. Ситуації будуть дивувати своєю непередбачуваністю, в самому гарному сенсі. Виявиться, що все вже вирішено і Левам потрібно тільки зібрати багатий урожай. До цього вони не звикли. Але не варто переживати. Просто Коза дарує Левам саме такі подарунки.

Крім того, цим людям доведеться лавірувати в потоці швидко змінюють один одного ситуацій і обставин. Це потребує вміння орієнтуватися на ходу. Інакше стабільність може вислизати з-під ніг. Доведеться думати і діяти швидше. Зірки радять тренувати гнучкість поведінки, тоді ні один шанс н буде упущений.

Левам у 2015 році не варто гнатися за всіма зайцями відразу. Вибирайте одну мету для цього пострілу. Так ви зможете уникнути нервових перевантажень. Так і досягнення будуть більш значними. В іншому випадку ви втратите більше, ніж придбаєте. Від накопичилася від постійних перевантажень втоми може постраждати здоров'я.

Любовний гороскоп 2015 знака Лев

Любовный гороскоп для ЛьваЛюбов у 2015 році буде дарувати безліч радощів. На жаль, велика частина з них виявиться скороминущої. При цьому кожен представник знака буде усвідомлювати свою привабливість, у нього будуть закохуватися, фліртувати. Все це стане кружляти голову. Не потрібно ставитися до ситуацій серйозно. Справа в тому, що у самотніх Львів практично немає шансів у 2015 році почати серйозні стосунки. Може бути, захоплення за першою буде здаватися важливим, тільки потім ви відчуєте, що особливої близькості між вами і партнером так і не народилося. Рекомендується просто отримувати і дарувати радість, не розраховуючи на продовження відносин. Так ви вбережете себе від розчарування.

Левам, у яких немає постійного партнера, може здатися, що його так і не буде. Це тимчасове явище. Треба дбати про себе і більше спілкуватися. Навіть якщо хочеться сховатися під ліжко» і поплакатися на важку долю. Період розпачу швидко закінчиться, і ви знову будете радіти світу.

Тим же «котячим», у яких давно є усталені відносини, доля дарує шанс переконатися в тому, що давній вибір був зроблений правильно. Партнер підтримає в самих непростих ситуаціях, подарує відчуття особливої теплоти і турботи. Про інтрижках на стороні ніхто з Львів думати не стане.

Діловий гороскоп для Лева в 2015 році

Финансовый гороскоп Львов в год КозыУ сенсі кар'єри у Львів з'являться можливості зростання. Але, доведеться звернутися за підтримкою до колег. Це може здатися представникам цього знаку неможливим, так як вони звикли покладатися лише на себе. Зірки пропонують в цей раз відступити від своїх принципів. Запросити для участі в проекті людей, яким довіряєте. Це зблизить вас, крім того по закінченні справи у виграші опиняться всі. Авторитет ваш може злетіти до небес! Тим більше створити команду потрібно, якщо у вас в голові виник грандіозний проект. Зірки вважають, що Левам варто розширювати горизонти, братися за ті справи, про які вони раніше навіть не думали. Все вийде. Підприємцям варто розглянути пропозиції про співпрацю іноземних партнерів. Вони виявляться вдалими.

Для кар'єрного просування доведеться підучитися. Постійно мінливі вимоги будуть трохи напружувати. Ще ускладнить ситуацію прихована конкуренція. Справа в тому, що перспективність розвитку кар'єри людей цього знаку стане приводом для пересудів, а так само заздрості. Хтось може спробувати перешкодити реалізації їх планів. Методи, при цьому, будуть обрані підлі і не красиві. Для захисту потрібно переконати членів команди не поширюватися про деталі проекту на стороні.

Конкуренція позначиться на фінансовій сфері. Як вважають зірки, вам не варто в 2015 році розпорошувати фінанси. Їх потрібно ретельно спланувати на самому початку періоду. Інакше є шанс втратити все, при чому, з власної дурості. Якщо Леви планують витратні покупки, то здійснювати їх краще навесні. Кредити можна оформляти влітку. Тим, хто хоче розширити власну справу, рекомендовано зірками робити це на початку року.

Будь-яке вкладення в професійну сферу окупиться в найближчі роки. А от придбання транспорту не рекомендується восени і взимку. Це вкладення буде проблемним.

Гороскоп здоров'я Лева у рік Кози

Гороскоп здоровья для Львов 2015Організм, як вважають зірки, бунтувати в рік Кози не планує. Особливих проблем зі здоров'ям не намічається. Деякі Леви, яких раніше турбували хронічні захворювання, що можуть з'ясувати, що від них не залишилося і сліду. Але «спочивати на лаврах» не варто. Потрібно проявляти необхідну турбот про своє здоров'я. Особливо зірки рекомендують уникати переохолоджень, які стосовно вогняних знаків виявляють підступність. Не забувайте одягатися тепліше, якщо на вулиці холоднеча, і брати парасольку в дощ.

Гороскоп рекомендує провести «реорганізацію» власного тіла. Будь-яка дієта або гімнастика будуть приносити результати практично миттєво. Якщо у вас є мрія скинути пару кілограмів, то весна – найбільш відповідний час. Левам рекомендований активний відпочинок, басейн і знежирена дієта.

Гороскоп 2015 для чоловіка-Лева

Гороскоп Мужчины ЛьваЧоловіки, народжені під знаком Лева, з початку року поринуть у справи. У цій сфері планується безліч подій. На жаль, не всі будуть приємними. У першому кварталі може здатися, що чоловік опинився в оточенні ворогів. Буквально все, що він буде робити, стане буквально розсипатися на очах. Крім того, ту справу, якій людина присвятив певний час, буде піддано випробуванням. Деякий час він навіть буде вважати, що все руйнується. Але це буде тимчасовим явищем. Буквально до квітня все встане на свої місця. Вороги випаруються, так і не зумівши знищити гордого Лева, фінанси потечуть якщо не річкою, то цілком впевненим струмком.

Сім'я буде радувати стабільністю. У деяких Львів буде заплановане поповнення. Інші задумаються про те, щоб завести домашнього улюбленця. Тільки восени ділова сум'яття буде настільки поглинати вашу увагу, що на улюблених не залишиться ні сил, ні часу. Постарайтеся пояснити близьким, що це не на довго, і ви як і раніше любите їх, щоб не ображалися. У перший місяць зими можна запланувати подорож, яке бажано провести з родиною.

Гороскоп жінки-Лева на рік Кози

гороскоп женщины-ЛьваЖінки цього знаку ризикують опинитися в самому центрі сюжету, який буде нагадувати швидше захоплюючий фільм, а не реальне життя. Деяким навіть стане лячно від нереальності таких подій. Все змішається в одну купу: кар'єрні питання будуть перетинатися з особистим життям, з фінансових проектів можуть виростати міцні сім'ї. Все буде перетікати з одного в інше самим неприродним чином. Треба сказати, що не варто турбуватися. Наслідки будуть як непередбачуваними, так і приємними. Жінкам зірки рекомендують просто спостерігати за такими кульбітами долі, тим більше, що особливо вплинути на події вони не зможуть. Зрештою, настане розв'язка, яка принесе значний дохід і задоволення.

Після подібних трагі-комічних поворотів захочеться розслабитися і відпочити. Тому відпустку наш гороскоп рекомендує планувати на осінь. Бажано, щоб його Левиці провели подалі від дому і роботи. Десь на теплому пісочку ви будуть згадувати всі халепи, і сміятися над своїми хвилюваннями і страхами.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-