Гороскоп Козерога на 2015 рік Кози

Гороскоп Козерога на 2015 год Козы

  • Загальні тенденції 2015 року
  • Гороскоп в любовній сфері
  • Фінансові прогнози на 2015
  • Здоров'я цього знака в 2015 році
  • Гороскоп чоловіка-Козерога
  • Гороскоп жінки-КозерогаКозерогам в рік Кози доведеться брати одну висоту за іншою. Це здасться їм досить складним та виснажливим. Краще всього відразу почати з головного – з самовдосконалення. Якщо працювати над собою, то світ почне змінюватися. Завдяки такій позиції Козероги не тільки стануть по-іншому дивитися на все, що відбувається, але зрозуміють, що можна насолоджуватися кожним її миттю.

Гороскоп попереджає про те, що їх надмірний матеріалізм не завжди допомагає. Іноді він створює додаткові проблеми. Легка і швидка Кізка не зовсім згодна з таким світоглядом. Тому багато ризикують вступити в дисонанс з господинею періоду. Якщо не звертати на цей факт уваги, то можна весь рік витратити на вирішення проблем, створених власними руками.

Козерогам рекомендується відволіктися від роботи, хоч на деякий час. Кожному з них може зустрітися виняткова особистість, яка своїми оригінальними поглядами переверне їх життя. Завдяки цьому багато представників знаку можуть відкрити для себе світ захоплень і задоволень, раніше недоступний їх розуміння.

Любовний гороскоп Козерогів на рік Кози

Любовный гороскоп КозерогаВідносини в 2015 році будуть грати більшу роль у житті Козерогів. Ініціювати їх розвиток будуть вони самі. Так як Козероги звикли планувати, а потім реалізувати намічене, то і в особистому житті не залишать все на волю випадку. Гарненько обдумавши обставини, вони поставлять завдання і будуть її реалізувати. Завзятості цього працьовитого знака можна тільки позаздрити.

Самотні люди ризикують занадто високо підняти планку своїх вимог. Їм прийде в голову абсолютно безпідставна думка про те, що вони недостойні об'єкта обожнювання. Тому їм варто самим вдосконалитись до рівня ідеалу. Не варто надто серйозно впроваджувати цей підхід. Розкрийтеся перед коханою людиною. Ви побачите, що дороги йому таким, як є.

Козероги, що складаються у відносинах, можуть почати виведення їх на новий рівень. Багато задумаються про їх юридичне оформлення. Несподіванок в особистій сфері цього знаку Коза не принесе. Якщо яскраві враження і з'являться, то вони будуть носити виключно позитивний характер. Зірки дають рада одруженим представникам знака: не захоплюйтеся моралями. Краще порадувати близьких незапланованої (або піднесення сюрпризом) поїздкою.

Грошовий гороскоп для Козерога на 2015 рік

Денежный гороскоп КозероговВ діловому плані перші місяці року Кози нічим не будуть відрізнятися від попередніх. Козероги будуть поглинені тим, що буде відбуватися на службі. Це знадобиться, щоб завершити проект, розпочатий раніше. Це величезна справа, на думку Козерогів, має стати основою їх благополуччя. Так і буде, якщо представники знаку зможуть до кінця тримати руку на пульсі подій, не дадуть себе відвернути. В принципі, для них це справа звична.

Влітку, коли всі вершки будуть зібрані, представники цього зодіакального символу зможуть побачити свою професійну діяльність в дещо іншому світлі. Швидше за все, мова піде про формування нового довгострокового плану. Для вдалої постановки завдань потрібно буде подивитися на події під іншим кутом, побачити перспективу. У цьому допоможе новий партнер. Декому пощастить зустріти мудрої людини, який підкаже оригінальну думку. У когось може з'явитися колега, має інший досвід роботи.

Зірки рекомендують не поспішати з рішенням. Ним потрібно скористатися чужим креативом, щоб не помилитися у виборі цілей. Тоді робота буде приносити справжню радість. Якщо надійде пропозиція відправитися в закордонне відрядження, то потрібно погоджуватися. Нова робота на чужині може виявитися перспективною. Особливо для підприємців.

Створення нової справи дуже посприяють фінансові надходження від завершеного проекту. В області фінансів рік Кози буде дуже успішним для Козерогів. Вони зможуть зітхнути з полегшенням, оскільки відчують, що тиск минулого року відступило. Відкладені кошти дозволять їм розслабитися, скинути з плечей тягар переживань.

Багато Козероги захочуть подивитися на світ в компанії коханої людини. Деякі задумаю романтичну подорож. У другій половині року почнеться нова робота, яка потребує сил і засобів. Не дивлячись на фінансове благополуччя не варто лізти в борги, віддати їх буде складно. Козерогам рекомендується розраховувати тільки на наявні кошти.

Козерог і його гороскоп здоров'я 2015

Здоровье Козерога в 2015 году по гороскопуХвилювання, пов'язані зі справами, можуть підточити сили представників цього знака. У рік Кози хмари можуть згуститися в районі серцево-судинної системи. Щоб не допустити грози, потрібні профілактичні заходи. Зірки попереджають, що потрібно відмовитися від вживання м'яса. Багато всерйоз стануть думати про вегетаріанство. Але поки ідейно не дозріли до зміни раціону, варто уважно стежити за якістю продуктів. Жирна їжа не сильно приваблює Козерогів, тому їм, в основному, невідомі проблеми з фігурою. Але зірки говорять, що треба дбати про достатній кількості руху. Це стане актуально до літа. Багато відчують бажання здійснювати регулярні пробіжки, можуть захопитися велопрогулками.

При заняттях спортом потрібно бути обережним. Коза може зіграти з вами злий жарт. В цьому році ймовірні травми. Особливо постраждає голова, якщо не встоїте на ногах. Тому велосипедистам рекомендовано носити каски, а всім іншим берегтися від нещасних випадків.

Друга половина року може бути пов'язана з операціями, походами до лікаря, травмами. Якщо вам необхідно планове хірургічне втручання, то його потрібно провести в рік Кози. Крім того, потрібно дотримуватися дієти і розумний руховий режим. Тим Козерогам, які не бояться ризикнути, можна використовувати грудень, щоб миттєво розбагатіти.

Гороскоп чоловіка-Козерога в рік Кози

Мужчина 2015Чоловіки-Козероги так захоплені роботою, що можуть створити колапс в сімейних відносинах. Справа в тому, що ділові перипетії будуть настільки вас захоплювати, що все інше на деякий час перестане для вас існувати. Це може сильно не сподобатися другій половинці, яка вже в минулому році втомилася від вашої неуваги.

Гороскоп рекомендує вам час від часу виринати з робочої суєти і проводити кілька приємних хвилин з коханою. Інакше потім доведеться довго пояснювати, що немає у вас нікого, крім неї, що ви вірні і так далі. Можливо, улюблена давно вже мучиться ревними підозрами з приводу вашого вічного відсутності. Вона відчуває, що навіть у думках ви далекі від неї. Деякі Козероги не зможуть протистояти скупчилася в душі коханої образі і погодяться на розрив відносин. Про що самі ж і пожаліють.

Гороскоп жінки-Козерога на 2015 рік

женщина 2015Жінкам цього зодіакального символу потрібно тримати вухо гостро. Мало того, що їх завантажать, забувши про їх крихкості і ніжності, так ще й шахраї стануть кружляти навколо. Багатьом дамам доведеться керувати великими колективами або масштабними проектами. При цьому, від займаної посади рівень відповідальності залежати не буде. Просто ви давно вже шановані начальством настільки, що воно не відмовиться скористатися вашими талантами. Піти від такого додаткового навантаження можливості не випаде, та ви й не захочете. Жінки-Козероги в рік Кози будуть відрізнятися бойовим духом, рішучістю і помітною для інших мудрістю.

Зваливши на себе гори справ, прекрасні дами забудуть про своїх інтересах. Це може стати причиною нервового виснаження. Потрібно не забувати про природу і повітрі, милої балаканини і походах по магазинах. Влітку доведеться згадати про свою природу. Поруч з'явиться лицар, який перекладе ваш тягар на свої плечі, надавши вам можливість трохи розважитися. Не переживайте, робити це він буде з чистими намірами.

Самотнім дівчатам варто придивитися до нього уважніше. Він може виявитися тим прекрасним принцом, з яким і працювати захоплююче, і колечко отримати заманливо.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-