ГоловнаКонтакти

Гороскоп Змієносця на 2015 рік Кози

Рекламний блок

Змееносец, гороскоп 2015Люди, що з'явилися на світ у листопаді (з 15 по 30), знаходяться під знаком, який офіційно не включений в Зодіаку. Про нього дізналися лише нещодавно. Ці особи, яких необгрунтовано відносять до Скорпіонам і Стрільцям мають свої особливості і навіть місію. Саме з-за цього гороскоп Змієносця злегка відрізняється від того, що доля готує Скорпіонам і Стрільцям, відповідно (гороскопи для інших знаків тут).

  • Загальні напрями 2015 року
  • Любовний гороскоп Змієносця
  • Грошовий гороскоп
  • Змієносці і їх здоров'я в рік Кози
  • Гороскоп чоловіки-Змієносця 2015
  • Гороскоп жінки-Змієносця


Загальний гороскоп для Змієносця на 2015 рік

Общий астрологический прогнозВже в перші дні року енергія стане вирувати в жилах представників цього знака. Багато відчують бажання пірнути в абсолютно новий, невідомий проект. Січень 2015 року буде прекрасним часом, коли можна позбутися від усього, що обтяжує життя, від шкідливих звичок (або обридлої роботи). Деяким захочеться поміняти партнера. Зірки рекомендують не відмовлятися від поривів. Йдіть за своєю інтуїцією, вона не підведе.

Змееносцам 2015 рік надасть можливість повністю реалізувати своє справжнє покликання. Багато з них поки що не підозрюють, у чому саме воно полягає. Не важливо. Шанс зрозуміти, а головне, зайнятися по-справжньому цікавою справою, з'явиться у кожного. Зірки однозначно рекомендують тримати очі широко розкритими. Попереду безліч найперспективніших «випадків». Для кожного вони будуть своїми, особливими, знаковими.

Тільки на початку весни не особливо прагнете занурюватися у справи. Цей період буде наповнений міражами і обманами. Тому потрібно почати нове взимку або відкласти до літа. Хоча, слухайте більше інтуїцію, вона підкаже, як діяти. На початку осені рекомендується відійти від справ і відпочити. У 2015 році добре б з'їздити в далекі країни, дотримуючись східного напрямку від місця, де проживають постійно.

Фінансово-діловий гороскоп на 2015 рік

Денежный гороскоп змееносцевЗ грошима проблем, на щастя, не передбачається. Дохід нехай буде не дуже великим, але постійним. Змієносці за фактом приналежності до такого виняткового знаку, не особливо концентруються на фінансах. Це допомагає, найчастіше, пережити важкі часи». Так буде і в 2015 році. Якась напруженість для цього знака «запланована на весну. Можливо, не всі зможуть уникнути спокус, які підкине даний період.

Зірки не рекомендують міняти місце роботи в цей час. Та й із вкладеннями необхідно потерпіти до літа, або зробити їх взимку. Весна для представників цього знака – час обману. Яким би не здавався перспективним проект, слід пам'ятати, що він не принесе дивідендів, тільки втрати і розчарування. В цей час краще зайнятися отриманням нових знань (навчанням). Користі буде значно більше.

А от зміни в кар'єрі необхідно проводити в січні – лютому. По-перше, захочеться змін, по-друге, з'являться дуже хороші пропозиції. Справа в тому, що людей будуть «вести» до їхнього покликання. Не чиніть опір, слідуйте за своїми бажаннями. Все вийде!

Гороскоп здоров'я Змієносця на рік Кози

Гороскоп здоровья на год козыЗмієносці не особливо схильні «носитися» зі своїми болячками. Таку позицію слід підкоригувати. Для вас важливо початок року. В цей час (до Різдва) ви будете отримувати енергію на весь рік (а деякі, не на один). Тому не варто допускати хвороб або загострень у цей період. Особливо рекомендується відмовитися від алкоголю у святкові дні. Нехай Новий Рік пройде під символом «тверезості». Такий аскетизм окупиться з лишком.

Тим, у кого є хронічні захворювання, краще потурбуватися профілактичними заходами навесні. Якщо необхідна операція, то її варто планувати на початок осені, не раніше. Тим, у кого немає ніяких хвороб, слід вважати, пощастило. В крайньому разі їм загрожує невелика температура та нежить. Також необхідно ретельно стежити за здоров'ям ротової порожнини. Вона (а так само зуби) у них слабка. Обов'язково відвідайте стоматолога.

Любовний гороскоп Змієносця

Любовный гороскоп змееносца на 2015 годПредставникам цього знаку, як правило, щастить в особистому житті. Вони схильні закохуватися відразу і на все життя». Тим, у кого подібна подія вже позаду, можна позаздрити. Одружені будуть насолоджуватися сімейним життям, шлях не безхмарною, але стабільною. Ті, у кого поки на пальці кільця немає, рекомендується швидше його приміряти. Для одруження підійдуть квітневі або жовтневі дні. Але, намагайтеся не тягнути з пропозицією (або його прийомом). Втрачену долю повернути можливості не буде. Пам'ятайте про це!

Людям самотнім рекомендується побільше спілкуватися. Тільки не покладайтеся на свою думку ранньою весною. Міражі будуть чекати вас і в особистому житті. Те, що здасться казкою, на ділі може виявитися страшною помилкою. Відносини, що почалися в березні, швидше за все, не приведуть вас до щастя. Врахуйте, що відштовхнути «не вашого» партнера буде майже неможливо. Жалість до нього і почуття відповідальності не дозволять це зробити. Так можна залишитися глибоко самотньою людиною на все життя, формально маючи партнера.

Вам краще всього звернути увагу на нових людей на початку року або ранньої осені. Ці два періоди, сприятливі для того, щоб кардинально змінювати своє положення. Та й люди навколо вас в цей час будуть самими, що ні на є, благополучними, вірними, справедливими, люблячими. Самотнім людям зірки обіцяють найяскравіші моменти життя з людиною, яка поки що сприймається ними як товариша. Є шанс, що той, кого душа шукає серед мільярдів людей, давно поруч. Просто ви поки його не помічали.

Взагалі Змієносці, мабуть, найщасливіші з точки зору особистого щастя, особистості. Їх зірки бережуть для більш високих завдань. Тому «підводять» відповідного людини в потрібний час. Все відбувається само собою. Так буде і з тими, хто ще не знайшов свою половинку в 2015 році. Ви самі здивуєтеся, наскільки легко і швидко почнеться наповнений глибокими, радісними переживаннями період.

Підказки для Змієносця–чоловіки на 2015 рік

мужчинаЦим людям варто більше приділяти увагу справах. Змееносцам–чоловікам буде в цьому році не до ліні або розслаблення. Попереду величезна, захоплююча робота, можна сказати, що є шанс почати «справа всього життя». Постарайтеся його не втратити і не упустити. Все буде залежати тільки від вас. Так буває, вийшов у магазин за хлібом, а потрапив на людину, який запропонує ту роботу, про яку давно мріє. Рекомендації зірок: навіть самі буденні і муторные обов'язки не перекладайте в цьому році на чужі плечі. Шанс може вискочити з-за того кута, про який ви і не подумаєте, не підозрюєте.

Через захопленість своєю справою є ризик зовсім закинути кохану. Це погано. Інший «другої половинки» у вас бути не може. Так що постарайтеся не відштовхнути ту, без якої не захочеться вирішувати «проблеми світу», зовсім не «загубиться» мета життя. Найкраще, що ви зможете здійснити, залучіть її в свій проект. Діліться своїми думками і тривогами, переживаннями і надіями. Спільна справа зробить вас нерозлучними.

Гороскоп для Змієносця-жінки на 2015 рік

ЖенщинаМудрим від народження леді зірки, а вірніше їхні поради, не особливо потрібні. Тим не менш, світила вирішили поділитися своїми думками. Вони кажуть, що Змееносцам жіночої статі в 2015 році рекомендується ретельно стежити за зовнішнім виглядом. Намагайтеся робити себе яскравою і привабливою, відповідно до власних уявлень про красу. Так ви привернете того, без кого життя порожня. Мудрість і тепло душі, звичайно, більше цінуються чоловіками, але «клюють» то вони на зовнішність!

Робота не буде особливо захоплювати або напружувати. Багато Змієносці жіночої статі з подивом виявлять, що оточують і їх колеги цінують набагато сильніше, ніж вони припускали. За таким приємним «відкриттям» буде цілком конкретне і реалістична пропозиція, від якого не варто відмовлятися. Деякі представниці схильні занижувати власні здібності. Будьте впевнені, начальство їх вже давно розглянуло та оцінило. Обов'язково погоджуйтеся зайняти більш підходяще вам місце. Стаття надана сайтом felomena.com.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...