Імена для дівчаток, народжених у рік кози (Вівці)

imena-dlya-devochek-v-god-kozyРік накладає свій відбиток на характер і долю людини. Рік Кози подарує своїм діткам сором'язливість і легкість, примхливість і схильність до песимізму. Якщо позитивні якості вам подобаються, завжди приємно усвідомлювати, що можна буде пишатися дитиною, то негативні «подарунки року» - засмучують. Як же з цим бути?

Адже хочеться, щоб чадо було щасливо, отримало в життя тільки найкраще. Вихід є! Можна відкоригувати те, що не викликає оптимізму за допомогою імені. Воно підштовхне свого носія до розвитку інших якостей, які будуть нейтралізувати дію «подаруночків» року народження.


Сприятливі імена для дівчаток, народжених у рік Кози 2015

Подумайте, чого ви бажаєте для своєї дитини? Хочете багатства і щастя? Може вам здається, що для вашого дитя сім'я стане основою всього? А може, ви вважаєте, що головне в житті – вміння реалізувати себе повністю, даруючи оточуючим свої таланти? Тільки визначивши мету, ви зможете правильно підібрати ім'я для дівчинки. Які ті якості, які ви плануєте виховувати у своїй дитині? Енергійність або врівноваженість, мудрість, комунікабельність, посидючість або жвавість. Визначені імена впливають на цілком конкретні сторони характеру. Отже, далі йде перелік імен, пов'язаних з роком Кози (Вівці) та їх характеристики.

Імена стабільності і мудрості

Ганна, Варвара, Вероніка, Галина, Дар'я, Людмила, Маргарита, Оксана, Раїса, Тетяна, Яна.

Имя девочке в год козыЯкщо потрібно, щоб дитина нейтралізував негативні характеристики роки Кози, то ці імена найбільш сприятливі. Дівчинка не стане шукати найбільш простих шляхів у житті. Він стане аналізувати ситуації і інтуїтивно уникати тих ситуацій, які загрожують їй «провалом». Додатково до чарівності, подарованому роком, вона отримає м'якість і спокій. Такі жінки вбивають наповал абсолютно всіх чоловіків. При цьому з дівчинки виросте справжня «матуся» і «господарочка». Дані імена компенсують легковажність Кози (Вівці).

Імена динаміки і агресії

Алла, Аліна, Віра, Діана, Єлизавета, Жанна, Інга, Христина, Любов, Марія, Олеся, Поліна, Світлана, Уляна, Фаїна.

Скромною і боязкої Козочке слід додати трохи агресивного (в хорошому сенсі) імпульсу. Такі імена допоможуть подолати скутість в особистих відносинах. Здебільшого молоденькі Козочки схильні потрапляти під вплив не зовсім порядних людей. Ім'я здатне запобігти подібні загрози. Дівчатка стають не тільки обережніше, швидше далекоглядніший. Це дуже допомагає в подальшому житті. Особиста сфера складається безхмарно. Майже так само ім'я допомагає і в діловій сфері. Тільки треба врахувати, що перераховані імена можуть винести вашу доньку на вершину Олімпу. Найчастіше їх динаміка робить із скромної дівчинки серйозного керівника.

Імена благополуччя і процвітання

Аліса, Валентина, Валерія, Катерина, Інна, Лілія, Надія, Наталія, Марина, Софія, Тамара.

Выбрать имя девочке в год козы 2015Так слід назвати дівчинку, якщо ви хочете, щоб ваша маленька Кізка завжди паслася тільки на соковитих луках. Перераховані імена посилять все те, що подарує донечці рік. Вона стане прагматичною, вимогливим не тільки до інших, але і до себе. Дане якість дозволить знайти вірного і відданого друга на все життя. Кар'єрою вона швидше за все не буде блищати. Та це й не знадобиться. Сім'я, яку дівчинка з часом заведе, і буде обожнювати, стане головною справою її життя. Ще ім'я підштовхне дівчину до розвитку вроджених талантів, які як відомо є у всіх. Це відбудеться не в дитинстві, а з віком в процесі духовного дорослішання. Часто дівчата з такими іменами, виростивши дітей, виявляють у себе схильність до яснобачення і починають його розвивати.

Імена влади та логіки

Анастасія, Олександра, Олена, Альбіна, Вікторія, Олена, Зоя, Ірина, Каріна, Кіра, Ксенія, Лариса, Лідія, Ніна, Неллі, Ольга, Еліна, Юлія.

Найчастіше дівчаткам, народженим в рік Кози, не вистачає твердості, при просуванні в цьому конкурентному світі. Вони від природи наділені безліччю талантів. А ось з позиціюванням у цих дівчаток і жінок деколи зовсім погано. Не те, що вони боятися, хоча сміливість – не їх коник. Вони занадто суворі до себе, тому все міряють лінійкою ідеальності, наївно вважаючи, що так робить весь світ. Ці імена допоможуть виховати в донечці реалістичне ставлення до світу. Трохи старання з боку батьків і з дівчинки вийти особистість, з успіхом реалізує себе. Та й іншим такий чоловічок буде допомагати не тільки з вродженим бажанням, але ще і з великим толком! Деяка зовнішня холодність такої дівчинки – дівчини відштовхне від неї в майбутньому небажаних шанувальників.

У списку фігурують далеко не всі дівочі імена. Про решту в рік Кози 2015 сказати нічого. Якщо ви не знайшли бажане, то можна сказати одне – інше ім'я не матиме такого впливу на долю дівчинки, як імена з цього списку.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: