Ігри на новий рік для дітей і дорослих

У веселий і всіма улюблене свято Новий рік завжди хочеться гарного настрою, душевної компанії і яскравих вражень на весь наступний рік. А що ж може підняти настрій краще, ніж веселі і цікаві новорічні конкурси та ігри для дітей і дорослих?


Ігри на новий рік для дітей і дорослихПідбірка цікавих та веселих новорічних конкурсів для дітей та дорослих, які допоможуть вам запам'ятати новорічну ніч!
Новорічні ігри та конкурси для дітей


  • Ігри на новий рік для дітей і дорослих
Виберіть Діда Мороза і Снігуроньку


В капсули «Кіндер-сюрпризів» сховайте записочки, серед яких одна буде з написом «Дід Мороз», інша - «Снігуронька». Якщо вдома немає стільки «кіндерів», складіть звичайні паперові сверточки в мішечок, і нехай своє «щастя» відчувають всі учасники застілля!Папірці можуть бути порожніми, але краще всім гостям роздати новорічні ролі: Сніжинка, Бабуся Зима, Сніжна Королева, Сніговик і так далі. Якщо Дідові Морозу 2 роки, а Снігуроньку - 55, у вас все вийшло, як треба! Оголошуйте перший новорічний танець для везунчиків, не забудьте надіти на них необхідні атрибути і сфотографувати біля новорічної ялинки!

Зобразіть символ Нового року

У 2015 році це буде Коза (Вівця). Всім бажаючим пропонуємо зобразити це тварина. Можна просто оголосити конкурсний млеяние кози, адже зобразити козу інакше досить складно. Переможцю даруємо невелике відерце для молока або невеликий дзвіночок на шию.

Новорічні передбачення

Всім цікаво знати, що їх буде чекати в новому році. І діти - не виняток. Тому новорічна гра для дітей «Новорічні передбачення» - відмінний привід і зайняти молодших гостей, і зробити їм приємне побажання в святкову ніч.Складіть в капелюх папірці з іменами всіх присутніх, придумайте питання-побажання і виберіть ведучого, який буде допомагати витягати папірець з адресатом привітання. Можна після кожного питання змінювати «руку» - кожен присутній по черзі може тягнути ім'я на папірці, тим самим приєднуючись до побажання. А питання можуть бути наступними:

Хто в новому році буде краще всіх вчитися?

Хто зробить велике відкриття?

Хто знайде скарб?

Хто виграє в лотерею?

Хто отримає більше всіх подарунків?

У кого у новому році буде найбільше хороших новин?

Хто буде багато подорожувати?

Кого чекає великий сюрприз у 2015 році?

У кого будуть найбільші успіхи на роботі (у школі)?

Хто стане самим спортивним у новому році?

Хто буде самим здоровим?

Хто стане знаменитим?

У кого збудеться найбільша мрія?

Що ж у чорному ящику?

Чому б у новорічну ніч не стати чарівником або... екстрасенсом? Адже всі так люблять чудеса і все незвичайне, що особливо актуально це в новорічну ніч.Нехай ведучий поставить на стілець у центрі кімнати коробку з-під взуття, обклеєну кольоровою або чорною папером, і запропонує вгадати, що там лежить. При цьому провідному для більшої переконливості можна ходити біля коробки і робити чарівні помахи руками. А якщо батькам буде не лінь підготуватися до новорічних ігор дітей заздалегідь, то для цього конкурсу в самий раз було б чарівна паличка і мантія чарівника-екстрасенса. А щоб гості та учасники переконалися, що тут немає ніякої брехні, а чиста магія, нехай ведучий і дозволить їм підійти до коробки, зробити рухи руками, копіюючи магів і ведучого. Можливо, це допоможе їм вгадати, що ж там!Ну що, пора вгадувати? Рада ведучому: приймати варто по одному варіанту відповіді від кожного присутнього - так простіше знайти переможця. Діти, природно, припускають наявність іграшок, дорослі - все що завгодно. Тому в коробку можна покласти дійсно цінну річ, яка підійде будь-якому статтю та віком (чашку з символом року, наприклад), іграшку або дитячу книжку. А можна повеселитися покласти хлопавку, з якої вилітають 100-доларові несправжні банкноти. Чому б не розважитися?Головне, щоб кожен отримав винагороду за свої труди. На дворі ж Новий рік!

Бій курантів

Поділіть всіх гостей - дітей і дорослих - на 2 команди. Вручіть кожній команді прикраси для ялинки і прищіпки. Але всі іграшки, сніжинки і гірлянди потрібно розвісити на... одному з учасників команди - нехай він сяє, як новорічна ялинка! До речі, в зубах теж можна тримати гірлянду.Щоб було веселіше - увімкніть запис з боєм курантів! У кого за 1 хвилину, поки йде запис, вийде найсмішніша ялинка, перемагає.

Ігри на Новий рік для дорослих


  • Ігри на новий рік для дітей і дорослих
Новорічна пошта

Цей новорічний конкурс і приємне розвага, і хороша можливість привітати один одного з наступаючим 2015 роком! Кожен отримує сніжинку, на якій написаний номер. У приміщенні, де буде проходити святкування, потрібно заздалегідь встановити коробку, в яку можна опускати записки з привітаннями. Кожне - для певного номера, який присвоєно гостеві заздалегідь на самому початку новорічного свята. Раз в півгодини-годину ведучий вечора або спеціально вибраний «листоноша» розносить привітання і вручає їх адресатам. У фіналі свята можна визначити переможця - самого популярного адресата і нагородити його заздалегідь підготовленої медаллю або невеликим новорічним сувеніром.

Смішні подаруночки

Роздайте кожному учаснику по 2 листочка. На одному напишіть назву подарунка. Подарунки можна вписувати будь-які: дорогий подарунок для коханої, солодкий подарунок, подарунок-мрія, наприклад. На другому аркуші пишіть те, щоб ви хотіли б зробити з подарунком. Наприклад: на 1 аркуші - цукерки, на 2 - з'їм.Всі аркуші під номером один перемішайте і покладіть в пакет. В інший кульок складіть всі листочки під номером 2 і теж перемішайте: нехай учасники по черзі дістають з пакетів по записці - одну з назвою і одну з дією. Не забудьте зачитати поєднання вголос! А перемагає саме смішне бажання і його виконання.

Новорічний подарунок під рахунок...

Дід Мороз кладе на стілець подарунок, а навколо стає 2-3 гравця. Завдання учасників взяти подарунок в той момент, коли Дід Мороз виголосить цифру 3. Але Дід Мороз хитрий і вважає «1,2, 33» або «1,2, 300»...Новорічні конкурси для дітей і дорослих - це маса позитивних емоцій. Головне - не пропустіть за веселощами бій курантів і загадайте бажання!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: