Ворожіння на Старий Новий Рік 2016

Ворожіння на Старий Новий Рік 2016 роблять це свято незвичайним, містичним і дуже очікуваним. Ворожки розкладають свої карти, дівчата пишуть на папірцях імена коханих, хто усіма силами намагається заглянути в майбутнє, а для кого-то це одне з багатьох святкових розваг без глибокого підтексту. Але в будь-якому випадку, багато хто з нас на час стають трошки язичниками, сподіваючись передбачити свою долю.

Ворожіння мають давню історію, коріння якої сягають до язичницьким божествам. Люди завжди хотіли знати, яким може бути їх майбутнє, особливо в часи, коли світом правили боги, а від врожаю або негоди часто залежали життя. Цікаво, але незважаючи на всі досягнення науки, більша частина людства продовжує вірити у ворожіння. І хоча до професійних ворожок звертається не так багато людей, ворожіння на Старий Новий Рік 2016 є неодмінним атрибутом свята.

Можливо тому, що ніхто не забороняє організувати ворожіння на Старий Новий Рік вдома. Зазвичай не потрібно спеціальних приготувань або інструментів, а дотримати основні правила зможе кожен зацікавлений в них людей.


Відомо, що ворожіння на Старий Новий Рік 2016 потрібно проводити після заходу сонця. В кімнаті, де проводиться ритуал, не повинно бути тварин, інакше парфуми не зможуть правильно відповісти на питання. Незважаючи на язичницький характер церемонії, свічки, якщо такі використовуються, краще придбати в церковній крамниці. Вважається, що так ви зможете захистити себе від можливих негативних дій злих духів.

Не всі способи ворожіння Старий Новий Рік приймає охоче. Деякі розумніше проводити на Святки або в інший день, який вважається більш сприятливим.

Втім, навіть якщо ворожіння на Старий Новий Рік здалися вам не дуже вдалими, особливо турбуватися з-за цього не варто. Все-таки, ми маємо справу з давніми традиціями наших предків, підтвердження правдивості яких не існує. Якщо ж результат вийшов хорошим, він повинен вселити впевненість у тому, що все вийде так, як ви задумуєте. Мабуть, саме бажання переконатися в прихильності долі робить ворожіння таким привабливим.

Ворожіння на Старий Новий Рік 2016

Ким буде твій майбутній чоловік або яка доля буде у дитини

Одне з найпростіших і дієвих ворожінь на Старий Новий Рік.

На підносі розкладають різні предмети: склянка або чарка, шматок хліба, грошова купюра, дзеркало і т. д. і накривається тканиною або рушником.

Дівчата по черзі і, засовуючи руку під рушник, витягують предмети.

У предметів різні значення:

Шматок хліба - чоловік буде працьовитим, дзеркальце - красенем-прынцем, купюра - багатим підприємцем, стакан - алкоголіком, вугілля - бідняком.

Зробити більш сучасним це гадання можна, додавши такі предмети, як, наприклад, деталь від комп'ютера (флешка) - якщо хтось із дам дістане цей предмет - це буде означати, що суджений буде програмістом, щоденник - буде бізнесменом і так далі.

Таким же чином можна гадати, яка професія буде у вашої дитини. Ворожать в цьому випадку з дітьми від двох років, але не більше одного разу.

Ворожіння на Старий Новий Рік по книжці

Ще одне з найпоширеніших ворожінь на Старий Новий Рік. Треба взяти будь-яку книгу (крім книги з рецептами або технічного довідника, звичайно), задати собі питання, загадати будь-яку сторінку, відкривши загадану сторінку прочитати першу і останню рядок. Прочитані фрази і будуть відповіддю на ваше запитання.

Ворожіння на воску

Для цього ворожіння на Старий Новий Рік використовується воскова свічка (обов'язково воскова, не парафінова) і посудина з холодною водою (в давнину використовували так само расстаявший сніг). А суть ворожіння така:

В окремій посудині потрібно розтопити воскову свічку, в невелику мисочку або глибоку тарілку налити воду. Розтоплений віск виливають на воду по центру. Майбутнє визначається за фігуркам, які утворилися з застиглого у воді воску.

Ворожіння з дзеркалом

Ворожіння з дзеркалом - найзнаменитіше ворожіння, яке описується у багатьох літературних творах і призначається як молодим незаміжнім жінкам, так і чоловікам. Це ворожіння проводиться опівночі. Перед дзеркалом запалюється 3 воскові свічки. Треба сісти перед дзеркалом, і неголосно попросивши судженого з'явитися, вдивлятися в дзеркальне відображення. Вважається, що так можна побачити обличчя майбутнього супутника життя.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: