Ворожіння на Святки 2016

Ворожіння на Святки 2016 в народі вважаються найкращим способом дізнатися майбутнє. Цікаво, що ворожити можна не в один конкретний день, а майже два тижні - з Різдва і до Водохреща.

Ворожіння на Святки прийшло до нас з часів, коли Русь була некрещенной, а головними вважалися язичницькі боги. Традиції цієї вже більше тисячі років. Вважається, що наші предки 7 січня, відзначаючи свято сніжного зимового бога Карачуна, заодно просили про якнайшвидший прихід літа і тепла.

Згодом, ворожіння на Святки стали проводитися з іншою метою. За повір'ям, у період між 7-м і 19-м січня на землі водиться багато духів, з якими можна, при виконанні певних умов, поспілкуватися.


Ворожіння на Святки популярно і як елемент новорічних свят. Зовсім не обов'язково беззастережно вірити в те, що виходить дізнатися зі спілкування з потойбічним світом. А ось самі ритуали і правила їх проведення вельми цікаві.

Ворожіння на святки можна спокійно організувати у себе вдома, при цьому присутність ворожок зовсім не обов'язково. У колі подруг ворожіння на Святки перетворюються на захоплюючу розвагу. Ну а те, що вам скажуть духи, цілком може змінити ваше життя. Головне, ставитися до всього зі здоровою часткою скептицизму і не забувати, що гадання на Святки, в першу чергу, цікава традиція.

Ворожіння на Святки 2016

Ворожіння на святки по тінях

Завдяки своїй простоті цей вид ворожіння на святки досить поширений серед дам.

Треба зім'яти аркуш паперу і, поклавши на тарілку або піднос, і в темряві підпалити його запалених свічок. Розглядаючи на стіні тіні від згорілого паперу, ви можете побачити різні фігури і образи, які і будуть символізувати Ваше майбутнє.

Ворожіння з горіховою шкарлупою

Для цього святочного ворожіння потрібно налити у велику миску води, а на краю тазу прикріпити паперові смужки, з написаними на них подіями - далека поїздка, отримання грошей, новий будинок та інше. Якщо ви ворожите в компанії, навпаки подій пишуться так само імена бажаючих поворожити.

В половинку горіхової шкаралупи закріплюється недогарок воскової свічки. Запаліть свічку, і опустіть шкаралупу по воді до центру миски. Шкаралупа повинна підпливти до однієї з папірців, але передбачення збудеться, якщо папірець загориться від контакту зі свічок в шкаралупі.

Гадання на картах

Особливість цього виду ворожіння на святки полягає в тому, що вам не потрібна вся колода карт, а тільки «чоловічі» карти всіх мастей - 4 вальта або 4 короля - все залежить від віку жінки, яка бажає поворожити. Карти потрібно взяти і злегка потерти, викласти перед собою і промовити такі слова:

Хто долею мені визначений
хто важливіше інших мені буде,
нехай у мій сон
сьогодні прибуде!
Хай звершиться!

Карти кладуть під подушку. Уві сні прийде чоловік в одязі тієї або інший карткової масті.

Якщо він буде в одязі бубнової масті - обранець буде хитрим, харизматичним і матеріально забезпеченим.

Якщо ви побачите в сні нареченого в одязі чирвової масті - він буде пристрасним, романтичним і чесним.

Наряд пікової масті означає, що для вашого судженого має велике значення соціальне становище, він інтриган і любить перебувати в центрі уваги.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: