ГоловнаКонтакти

Як зробити новорічну ялинку своїми руками?

загрузка...

Ялинка - один із головних атрибутів Нового року. Про неї ніхто не забуває: люди купують і живі, і штучні ялинки, щоб прикрасити їх різними нарядами - сувенірами та гірляндами.


 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?


пропонує своїм читачам 5 способів, як зробити новорічну ялинку з паперу, яку можна розмістити не тільки в квартирі, але і прикрасити робочий стіл або ж зробити приємний подарунок рідним або знайомим. Ось підбірка способів, як зробити паперову ялинку, з фотографіями та покроковими інструкціями.

Спосіб № 1 - новорічна ялинка з паперу


Знадобиться:


зелена папір;

лінійка;

циркуль;

клей;

ножиці;

олівець або трубочка для соків, коктейлів.
 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Крок 1.

Використовуйте циркуль, щоб намалювати на папері кілька кіл. Кожен новий коло робіть менше попереднього на 1-2 см. Кількість і розмір кіл виберіть самостійно в залежності від того, якого розміру ялинку в результаті ходіть бачити. Вирізані кружечки - яруси нашої майбутньої ялинки.Крок 2.


Складіть кожен круг навпіл один раз, другий раз і третій раз: кожен коло потрібно три рази скласти навпіл. Щоб лінії згину були чіткими - проведіть по краях ножицями.Крок 3.

Розправте виріжте кружечки і в центрі кожного отвір, який повинен співпасти з діаметром олівця або трубочки - все залежить від того, що ви будете використовувати.Крок 4.

Обклейте олівець або трубочку зеленою або коричневою папером.Крок 5.

Тепер саме час збирати ялинку. Всі яруси акуратно нанизайте на основу - олівець або трубочку.Крок 6.

Верхівку ялинки прикрасьте красивою бусиною або зіркою. Прикрасити ялинку також можна блискітками і шматочками фольги від шоколаду.
Спосіб № 2 - об'ємна ялинка з паперуЗнадобиться:


зелена папір;

ножиці;

олівець;

клей;

циркуль;

лінійка;

голка;

дріт.

 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Крок 1.


На зеленій папері циркулем намалюйте коло достатньої величини - це буде нижній ярус вашої майбутньої ялинки. Далі малюєте всередині першого кола ще одне коло, відступивши від контуру першого кола трохи більше половини радіуса. Використовуючи лінійку, поділіть коло на 12 секторів.Крок 2.

Зробіть по лініях надріз глибиною до внутрішнього (другого) кола.Крок 3.

Поверніть сектор в конус, який потрібно закріпити за допомогою клею.Крок 4.

Подібним чином підготуйте інші яруси, поступово зменшуючи їх розмір.Крок 5.

В центрі кожної заготівлі з допомогою голки зробіть отвір.Крок 6.

Низ дроту поверніть спіраллю.Крок 7.

Всі яруси ялинки потрібно зібрати на основу - дріт. Закріпити ялинку зверху можна конусом, зробленими з паперу.
Спосіб № 3 зробити паперову ялинкуЗнадобиться:зелені паперові смужки шириною 5 мм;

чотири смуги по 1 см;

червоні і жовті смужки шириною 3-5 мм;

зубочистки;

клей (моментальний і ПВА).

 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Крок 1.

Використовуйте заздалегідь підготовлені зелені смужки довжиною 30, 20, 15 і 10 см. Скрутіть їх за допомогою зубочистки, після чого зніміть і дайте смужкам трохи розпуститися. Кінець кожної смужки закріпіть клеєм ПВА і надайте всім спиралькам форму краплі, затиснувши і трохи потягнувши один з кінців спіралі вгору.Крок 2.

Туго намотайте широкі зелені смуги на зубочистку і до них приклейте кінчик, не давши йому розпуститися. Це стовбур вашої ялинки.Крок 3.

Для верхівки ялинки зробіть краплю з зеленої смужки довжиною до 30 см.Крок 4.

Почніть збирати ялинку, закріплюючи її елементи моментальним клеєм. Деталі стовбура склейте і дайте клею час просохнути.Крок 5.

Всередину стовбура вставте зубочистку і приклейте крапельки-гілочки. Клеїти починайте з маленьких гілочок, які прикріплюються до верху ялинки.Крок 6.

Зробіть іграшки з жовтих та рожевих смуг, скрутивши папір без допомоги зубочистки. Можете закріпити кінці смуг, поки папір не размоталась, а можете зробити іграшки трохи більш вільними і надати їм форму маленьких крапельок. Кульки приклейте до вподобаним гілках.Крок 7.

Приклейте краплю і на самому її верху - не забудьте про нього! - закріпіть прикраса.Крок 8.

При бажанні можете зробити підставку для ялинки. Для цього потрібно зробити дев'ять завитків з білих паперових смуг. Щільно склейте завитки між собою і закріпить ялинку на сніжній білій підставці з допомогою клею. Для повної натуральності підставку можна декорувати ватою.
Спосіб № 4 - ялинка на новий рік з картонуЗнадобиться:кольоровий картон;

клей;

ножиці;

дирокол;

маленька паличка з діаметром рівним приблизно діаметру отворів, які виходять від діркопробивача;

прикраси.

 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Крок 1.

Візьміть картон прямокутної форми, складіть кілька разів (як показано на малюнку) і в центрі за допомогою діркопробивача зробіть дірки.Крок 2.

Потім візьміть картон і виріжте «під кутом», щоб виріб в підсумку стала схожа на ялинку.Крок 3.

Простягніть паличку в отвір. Якщо вона тримається міцно, то закріпіть її на місці зіткнення з картоном клеєм.Крок 4.

Прикрасьте ялинку. Прикраси можна також закріплювати клеєм.


 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Таку ялинку зручно поставити (якщо зробити для неї основу), а також повісити, якщо місця на робочому столі для новорічної ялинки з паперу зовсім немає.
Спосіб № 5 - ялинка з журналуСама бюджетна новорічна ялинка!
Матеріалом для такої вироби послужить один великий журнал або ж кілька невеликих журналів. Якщо у журналу тверда обкладинка, то її бажано зняти.

 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
З кожною сторінкою проробіть наступні кроки:Крок 1.


Почніть з правого верхнього кута, зігніть сторінку під кутом в 45 градусів.Крок 2.

Зігніть аркуш по діагоналі і ще раз навпіл.Крок 3.

Кут, який виходить знизу за кордону журналу, підверніть наверх.Крок 4.


З іншими сторінками виконайте ті ж процедури і в підсумку ви отримаєте незвичайну ялинку-орігамі.


 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Крім папери, новорічну ялинку можна зробити з цукерок. Як? Дивіться нижче.

Новорічна ялинка з цукерок


Для ялинки вам потрібно:

500-600 грам цукерок в яскравій обгортці;

щільний картон;

клей, ножиці і двосторонній скотч;

ялинковий декор: дощик, невелика зірочка для верхівки.
Зверніть увагу, щоб колір обгортки цукерок не збігався з кольором ялинкового декору. Якщо ви вирішите використовувати дощик, то підберіть його з коротким «ворсом», щоб цукерки були помітні.

 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Крок 1.

З щільного картону виготовте конус, виріжте півколо і загорніть його. Склейте краю з допомогою суперклею, який надійно закріпить і швидко схопиться.Крок 2.

Низ конуса наріжте соломкою, загніть всередину і зверху наклейте коло, який допоможе зробити основу максимально стійкою.Якщо ви готуєте ялинку в подарунок дитині, то всередину конуса можна заховати невелику машинку або м'яку іграшку. Необхідно тільки продумати відкривається низ для ялинки.Крок 3.

Обклейте конус двостороннім скотчем, зніміть обидві плівки-захисту. Слідом приклейте ряд цукерок знизу. Цукерки до скотчу необхідно дуже ретельно притискати, інакше вони швидко відпадуть.


 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Саме тому цукерки бажано вибирати легкі по вазі. Якщо ви вирішили використовувати важкі шоколадні цукерки, тоді приклеюйте їх до ялинки відразу на клей.Крок 4. Оформіть верхівку новорічної ялинки з цукерок легкої зірочкою з дерева або пінопласту, після чого замаскуйте верхівку серпантином або мішурою. Ваша солодка ялинка готова!Але який же Новий рік без новорічної ялинки з мішури?

Ялинка з мішури своїми руками


Знадобиться:

мішура 2 м;

аркуш ватману;

клей ПВА;

клей «Момент»

ножиці;

олівець;

нитка з голкою;

пензлик для клею.

 • Як зробити новорічну ялинку своїми руками?
Крок 1.

На аркуші ватману накресліть коло радіусом 25 см. Щоб рівно накреслити такий великий круг, зробіть наступне пристосування. До кінця нитки з голкою прив'яжіть олівець, застроміть голку посередині аркуша ватману, натягніть нитку і проведіть олівцем коло, необхідного діаметра.Крок 2.

Для створення конуса-підстави ялинки вам знадобиться тільки половинка цієї окружності, тому коло розрізаємо навпіл.Крок 3.

З'єднайте краю половинки внахлест і закріпіть їх за допомогою клею - для цієї мети краще використовувати клей «Момент». Підстава ялинки готово.Крок 4.

Щоб приклеїти мішуру до основи, нанесіть клей ПВА поверх конуса і акуратно приклеюйте мішуру по колу. Мішура добре кріпиться на ПВА. Таким чином обклейте весь конус і дайте клею висохнути. Ялинка з мішури готова!Зроблену своїми руками ялинку можете прикрасити також саморобними прикрасами з маленьких шишок, горіхів, бусинок, бантиків, мішурою контрастного кольору. Придбайте маленькі дзвіночки-іграшки і закріпіть їх на ялинці з допомогою клею.Щоб ялинка була вище, зробіть для неї підставку, наприклад, з невеликого квіткового горщика: приклейте до нього круг з картону і вже там закріпіть ялинку.

загрузка...

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-
загрузка...
загрузка...