ГоловнаКонтакти

Гороскоп Скорпіона на 2016 рікжінка і чоловік

Рекламний блок

Рік 2016 стане для вас переломним у багатьох сферах діяльності та особистому житті. У минулому Скорпіони, швидше за все, втомилися від кількості проблем, що навалилися на них. Вам хочеться змінити своє життя до кращого.

На початку 2016 року гороскоп Стрільця обіцяє прилив сил, який ви захочете відразу ж витратити на втілення своїх задумів. Навіть якщо ваші плани йдуть врозріз із звичним життям - не варто зупинятися. Ці дії допоможуть вам все змінити в кращу сторону, зміни торкнуться і особистого життя, і кар'єрних сходів. Навіть у домашніх справах намітяться позитивні зрушення.

У лютому краще відразу ж почати роздачу всіх накопичених боргів, справи, які накопичилися у вас на робочому місці пора вирішити. Не забувайте про даних іншим обіцянки. Все це тягне на дно і ви не можете вільно рухатися далі. Вирішивши такі питання, вийде легко рухатися далі. У цей період ви можете закохатися, але не варто будувати плани – роман буде швидкоплинним.

Навесні Скорпіонів захопить калейдоскоп цікавих речей, що будуть відбуватися навколо. Так, у березні чекає безліч цікавих проектів та ідей, які дозволять зробити кар'єру і налагодити своє фінансове становище. У середині весни очікується багато романтики. Ви зустрінете того, про кого давно мріяли, а стосунки переростуть в щось більше. Можливо навіть буде пропозицію руки і серця. У сімейних Скорпіонів почуття знайдуть більш яскраві кольори і відтінки.


Скорпіон
гороскоп 2016 Скорпион

Астропрофайл


Дата: 23.10-21.11
Колір: Чорний
Символ: Скорпіон
Планета: Плутон, Марс
Стихія: Вода
Антипод: Телець
Коштовний камінь: Рубін
Сумісність: Рак

У травні всі питання, пов'язані з професійною діяльністю вирішаться в вашу користь, можливо навіть підвищення. Для того щоб життєві сили не вичерпалися, представникам знаку слід більше бувати на природі і відпочивати. Порадуйте себе спонтанним подорожжю.

На початку літа є шанси, що ваші давні мрії здійсняться. Але пам'ятайте, що мрія повинна бути сформульованою і закінченою лише тоді можна сподіватися на її здійснення. Інша частина літа пройде під знаком роботи, але при цьому ви добре заробите. Сім'я також буде лише радувати в цей період.

Рекомендація Червоної Вогняної Мавпи: до вересня слід зменшити свої обороти. В цей період буде гарною ідеєю взяти собі відпустку і трохи подбає про здоров'я. Бережіть фінанси, так як саме в цей час вас можуть обдурити недоброзичливці.

У жовтні слід більше уваги приділяти собі. Здоров'я, зовнішність і дозвілля потребуватимуть пильної уваги, займіться цим і у вас налагодяться багато сфери особистого життя. Робочі моменти зможуть трохи почекати.

Листопад стане можливістю поспілкуватися зі своїми близькими, надати допомогу і дізнатися їх ближче. Такий підхід закладе міцний фундамент позитиву на наступний 2017 рік. Ви зможете безперешкодно втілювати в життя всі свої плани і задуми.

Чоловік Скорпіон

мужчина скорпион 2016

Рік буде насиченим подіями. Як він пройде, буде залежати лише від вас і прийнятих вами рішень.

У січні можна буде трохи відпочити від суєти і зайнятися собою. Запланувати все, що хотілося б виконати в цьому році. У лютому будьте обережні, уникайте випадкових зв'язків, так як це не призведе ні до чого хорошого. На роботі будьте уважні і старанні.

У березні уникайте випадкових фінансових витрат, можливі нові цікаві знайомства. Взагалі, навесні чоловіків цього знаку чекає безліч цікавих відкриттів, які допоможуть їм визначитися з тим, що робити надалі. Головне, стежити за станом свого здоров'я, тому що життєві сили не безмежні.

На початку літа рушайте в невелику поїздку зі своїми рідними. Обміркуйте те, що ви вже встигли зробити. Самотні Скорпіони зможуть в середині літа зустріти ту, що залишить слід в їх життя на тривалий час. Можливо, ці відносини закінчаться чимось більшим.

Восени працюйте старанно, беріться за нові проекти. Це дозволить покращити матеріальний стан. До кінця осені можливі конфлікти на робочому місці, переглянете своє оточення.

У грудні вам запропонують нову справу, яка дозволить поліпшити якість життя.

Жінка Скорпіон

женщина 2016 скорпион гороскоп

Включайтеся в роботу вже з перших днів січня 2016 року. Плануйте свої справи. Якщо зможете чітко представити план дій, то вже до лютого всі справи на роботі піду вгору. Вам запропонують цікавий проект, участь у якому обіцяє нові вершини кар'єри.

Але не забувайте про своїх близьких, у березні приділіть увагу родині і батькам. Самотні Скорпіони - озирніться навколо! За вами вже давно спостерігають. Весна пройде в турботах про особисте життя і сім'ї. Все що від вас потрібно в цей період – розібратися в своєму внутрішньому світі.

Влітку очікує робота, розберіться з накопиченими справами. В середині літа буде непогано організувати собі спонтанну поїздку в місто, де ви ще не були.

Восени займіться своїм здоров'ям. Якщо турбує артеріальний тиск - переглянете свій раціон і віддайте перевагу натуральну їжу.

Зима знову затягне вас у вир домашніх справ. Скорпіони жінки по-новому подивляться на своїх близьких, а їх почуття лише стануть сильнішими.

Любовний гороскоп на 2016 рік

любовный гороскоп скорпиона

Рік обіцяє вам феєрію почуттів. Флірт, романтика, пригоди, нові цікаві люди у вашому житті – все це складе любовну сфери цього періоду.

1 декада (24 жовтня – 2 листопада)

У другій половині 2016 року Скорпіонів чекає нове романтичне захоплення. Якщо ви зустрічаєтеся з кимось, варто переглянути ці відносини, обміркувати все те, що вас турбує. Не намагайтеся вести подвійну гру – нічого хорошого не вийде, а ви лише тільки програєте. Для самотніх представників знаку цей період стане можливістю налагодити особисте життя. Вам частіше слід бути на людях, призначайте більше зустрічей. Лише так вдасться знайти все те, про що мрієте.

2 декада (3 листопада – 13 листопада)

Ви можете фліртувати скільки вашій душі буде завгодно. Однак, лютий принесе у відносини більше романтики і бажання, щоб закоханість тривала вічно. Взимку слід більше радувати свою другу половинку, проводити з нею більше часу, не забувати про подарунки. Весна принесе у ваші відносини багато пристрасті.

3 декада (14 листопада – 22 листопада)

Цих Скорпіонів чекає неперевершена легкість, яку вони будуть виявляти в спілкуванні з представниками протилежної статі. Сексуальне життя стане насичена експериментами. При цьому, нові відносини, навряд чи зможуть тривати тривалий період – вам потрібен сильний і амбітний партнер. Самотні Скорпіони закохаються восени і навіть можлива весілля вже до кінця 2016 року. Такий шлюб буде досить міцним.

Бізнес-гороскоп

карьера в 2016 году

Дотримуйтеся моральних засад – робіть правильно і лише так ви зможете досягти успіху. Тільки правильні з моральної і законною боку дії можуть привести до успіху.

1 декада

Люди, народжені в цей період, можуть досягти успіху у професійній діяльності. Помічником у цьому вам стане рішуча та діяльна партнер, який зможе направити вас і дати сили, щоб діяти згідно з встановленим планом. Однак, не варто займатися маніпуляцією оточуючих – такі дії не принесуть нічого доброго.

2 декада

Взимку ви можете задуматися про зміну діяльності і втілити це в життя. Якщо будете нетерпимі - може очікувати розлад у відносинах з партнерами по роботі. Зрозумійте, всі скандали і конфлікти провокуються вами. В кінці літа і протягом осені настане відмінний період для занять власними справами.

3 декада

Для того, щоб отримати фінансову вигоду зі своїх проектів, вам слід спочатку вкласти достатню кількість власних коштів. У цей період не виключена ймовірність позики або кредиту, але слід прорахувати всі можливі ризики, особливо враховуючи, що багато з них досить очевидні. Порадьтеся з досвідченими людьми. У цей рік не давайте грошей у борг навіть близьким людям. В іншому випадку, необхідно буде складати офіційний договір, щоб не втратити свої кошти.

Сімейний гороскоп

гороскоп семья скорпион

Знайдіть спосіб поєднувати свою роботу з особистим життям.

1 декада

Скорпіони здатні знайти гармонію між сім'єю і робочими планами. Однак, вас буде розривати почуття обов'язку перед близькими і необхідністю працювати заради власної кар'єри.

2 декада

Належить зайнятися справами, пов'язаними з будинком, а також вирішити багато питань з вашими дітьми і планами на робочому місці. Вам хочеться романтичних відносин. Знайдіть час і для особистого життя.

3 декада

2016ый може принести фінансові проблеми, які викликають безліч сварок в сім'ї, конфлікти і агресія стануть неминучими. Ваша самооцінка різко знизиться, але тільки не отторгайте від себе рідних – вони зможуть допомогти у вирішенні всіх проблем і дадуть необхідну зараз підтримку. Діти та батьки стануть для вас тилом, який зможе захистити від бід.

Друга половина року може принести купівлю житла або ж спадщину.

Гороскоп здоров'я

гороскоп здоровья на 2016 год

Тільки ви самі зможете поліпшити власний стан.

1 декада

Скорпіонів цього періоду може підвести імунітет. Якщо ви самі будете лікуватися, ризикуєте отримати більш серйозні проблеми, внаслідок захворювань на вірусні інфекції. Не приймайте антибіотики без консультацій з фахівцем. Більше уваги приділіть обстеження організму – це дозволить уникнути багатьох серйозних хвороб.

2 декада

Ваше здоров'я у відмінному стані, але це не означає, що варто розслаблятися. Позбавляйтеся від шкідливих звичок, почніть правильно харчуватися. Також не забудьте про якість свого життя. Ефект не змусить довго чекати – вже зовсім скоро побачите свій поліпшити зовнішній вигляд.

3 декада

Протягом усього року займайтеся зміцненням організму - спорт, правильне харчування і зручний режим дня. В іншому випадку, вас чекає дратівливість і депресія. Для позбавлення від негативної енергії слід слухати хорошу музику, приймати теплі ванни, зайнятися верховою їздою.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...