ГоловнаКонтакти

Гороскоп Овен на 2016 рікжінка і чоловік

Рекламний блок

Гороскоп на 2016 рік для знака Овен обіцяє, що все буде складатися позитивно, однак, доведеться зіткнутися і з деякими перешкодами в реалізації своїх задумів.

Рік буде багатий на любовні і романтичні пригоди, а також фінансові успіхи. Але про все по порядку.

На початку 2016 Овни зіткнуться з домашніми клопотами. Звичайно, ви хочете все робити самостійно, а домочадці бояться взяти ініціативу, щоб не потрапити під вашу гарячу руку. Такий підхід може погіршити стан здоров'я. Хоча, знаючи про наслідки, тепер вам буде набагато легше спланувати свої домашні справи і подбати про своє ж здоров'я. До весни робочий темп трохи знизиться і, можливо, ваші фінансові справи підуть вгору.

Навесні у Овнів будуть налагоджуватися любовні стосунки і ви зможете налагодити свої справи з другою половинкою, і навіть пережити другий медовий місяць. Для самотніх представників знаку весна обіцяє романтичні зустрічі з людиною, про яку ви так довго мріяли.

У травні найкраще провести більше часу на природі або ж відправитися в похід. Це необхідно по можливості зробити зі своєю другою половинкою. Буде краще, якщо цей похід вийти тривалим, пішим і з наметами. Назбиравши енергії, на початку літа Овнів охопить жага творити щось нове і ви сміливо можете братися за ремонт житла або ж облаштування дачної ділянки.


Овен
гороскоп 2016 Овен

Астропрофайл


Дата: 21.03-19.04
Колір: Фіолетовий
Символ: Овен
Планета: Марс
Стихія: Вогонь
Антипод: Риби
Дорогоцінний камінь: Діамант
Сумісність: Ваги

В середині літа люди, що народилися під знаком Овна, можуть захотіти втілити себе як творчу особистість. Активно беріться за реалізацію талантів і це допоможе в роботі і кар'єрі, так що ви зможете справити належний ефект на вище керівництво.

В кінці літа на вас чекає цікаве ділова пропозиція, яка може обіцяти значний кар'єрний ріст. Але в цей період відмовтеся від сильних економічних витрат. Також у вас може виникнути роман з кимось із керівництва, але постарайтеся все ж його уникнути.

На початку осені найкраще буде звернути увагу на своє здоров'я і зовнішній вигляд. Цей період сприятливий для початку занять якимось новим видом спорту, відвідування спортзалу і відмови від шкідливих звичок. Ефект від таких рішень не змусить себе довго чекати.

Жовтень рекомендує більше уваги приділити своїм домашнім справам. Так вам вдасться вибудувати сімейний осередок, який стане надійним тилом після важких робочих справ.

А ось вже до кінця осені знову можна братися за кар'єру і з головою зануритися в роботу. Проявіть позитивний настрій і наполегливість – це дозволить вам досягти успіхів у всіх починаннях.

Великі надії і сподівання обіцяє гороскоп у 2016 році на грудень, і тільки ваше прагнення покаже, чи зможете ви втілити все задумане в життя.

Овен чоловік

гороскоп овен мужчина 2016

Чоловіки-Овни є сильними особистостями, які не бояться перешкод і сміливо йдуть до своєї мети.

Перша половина року для представників знаку буде пов'язана з деякими важкими моментами, що будуть залежати від професійної діяльності. Керівництво може вимагати від вас ініціативності та креативних рішень, проте, головне-не злякатися складних завдань. Пік емоційної навантаження ляже на 21-30 березня. Сміливо зустрічайте всі завдання і труднощі, тому що вам обов'язково вистачить сил впоратися з ними.

До 15-20 травня всі складності повинні зникнути з вашого життя і почнеться так звана «біла смуга.

Для чоловіків-Овнів обіцяє безліч цікавих моментів, пов'язаних з подорожами. Можливо, ви зробите велику подорож за кордон, яке принесе вам безліч позитивних емоцій, нові знайомства і романтичні відносини. Не бійтеся йти на зустріч своїм мріям – сміливо втілюйте їх у життя.

Друга половина року буде сприятливою для вашої родини. Безліч цікавих моментів, що ви проведете зі своїми рідними запам'ятаються надовго. Очікується, що люди, народжені під знаком, можуть зробити велику покупку і це буде те, про що вони так довго мріяли.

В цілому, цей рік складеться дуже добре і всі неприємні ситуації будуть з успіхом вирішені і ви навіть зможете отримати з цього вигоду.

Овен жінка

овен женщина 2016

Жінка-Овен проведе весь 2016 рік, згідно з гороскопом, надзвичайно продуктивно і позитивно. Час обіцяє вам безліч цікавих романтичних пригод, нових зустрічей і знайомств. У кар'єрі намітяться довгоочікувані позитивні тенденції.

Перша половина 2016 року пройде у турботах і вирішенні питань, пов'язаних з роботою. Але це будуть приємні клопоти, так як у підсумку вам буде запропоновано підвищення зарплати або зміна посади на більш престижну. Головне, не відступити перед наступаючими труднощами, які хоч і не будуть зустрічатися часто, однак, їх рішення вимагає концентрації всіх ваших емоційних сил.

Влітку жінкам-Овнам зустрітися людина, що залишить слід в їх серці. Любовні пригоди під час літньої відпустки для одиноких Овнів будуть дуже романтичними, можливо, навіть закінчаться згодом шлюбом.

Друга половина року буде легкою і ви зможете працювати в нормальному звичному темпі.

Любовний гороскоп на 2016 рік

любовный гороскоп овен 2016

Рік 2016-й дуже сприятливий для знаку Овна в романтичних стосунках. Вам вдасться створити міцну сім'ю або ж зустріти свою другу половинку. Існуючі відносини стануть ще міцнішими.

1 декада (21 березня – 30 березня)

Для людей, народжених в цій декаді, слід багато уваги прикласти до своїм особистим відносинам. Якщо ви зможете навчитися не бачити маленьких недоліків, помилок і промахів своєї половинки, а також цінувати її, ваші відносини вийдуть на якісно новий рівень.

Головне пам'ятати, що в цьому світі немає ідеальних людей. Дане судження відноситься також і до вас, тому вчіться слухати свого партнера.

Для одиноких Овнів з'явиться можливість знайти свою другу половину і навіть оформити стосунки шлюбом.

2 декада (31 березня – 10 квітня)

Якщо ви народилися в цей період, приділяйте більше уваги в 2016 році своїй другій половині: звертайте увагу на зауваження, побажання та прохання. Овнам другої декади в майбутньому році необхідно приділяти більше турботи про своїй другій половинці: прислуховуватися до її бажань, розділяти інтереси. Бути може, ваші настрої можуть не збігатися, але це швидко налагодиться.

При виборі партнера звертайте увагу на його якості - будьте розбірливі і тоді ви зустрінете хорошого, доброго і чуйного людини.

3 декада (10 квітня – 20 квітня)

Рік принесе безліч цікавих і романтичних зустрічей, які допоможуть знайти свою другу половинку – і це не дивно, адже вам покровительствує Юпітер. А він завжди допомагає відшукати правильне рішення, що пов'язано з особистим життям. Останнє твердження стосується так само і існуючих відносин.

Бізнес та кар'єра

Бизнес и карьера в 2016 году

2016 рік обіцяє зліт кар'єрними сходами, а також величезний успіх у фінансовій сфері.

1 декада (21 березня – 30 березня)

Майбутній період вимагає від вас уважності при роботі з паперами, так як дрібні помилки, допущені при їх оформленні, можуть спричинити за собою великі неприємності на роботі. В цьому році у вас можуть з'явитися додаткові доходи, однак, не варто витрачати ці гроші, так як друга половина 2016 зажадає значних витрат.

2 декада (31 березня – 9 квітня)

Якщо приділити належну увагу розподілу своїх можливостей, то вийде досягти великого успіху в діловій сфері. Слухайте власну інтуїцію і ви зможете налагодити успішні ділові відносини.

У разі надходження пропозицій про зміну роботи або сфери діяльності, не приймайте поспішних рішень, а обміркуйте все дуже добре. Не беріть нових кредитів, а приділіть належну увагу виплати вже наявних. Віддавайте перевагу банківським картам готівкові гроші.

3 декада (10 квітня – 20 квітня)

2016 рік принесе кар'єрний ріст або вдалу зміну роботи, зарплата може значно зрости. Ви нарешті зможете купити собі що-те, про що мріяли дуже давно.

Якщо зараз ви тільки шукаєте роботу - в цьому році попадеться дуже вдалий варіант. Всі співбесіди будуть проходити дуже легко, проте, добре і правильно розподіляйте навантаження.

Сімейний гороскоп

Прогноз для Овнов и их семей

Згідно гороскопу на 2016 рік - від Овнів, перш за все, потребує уваги до виховання дітей.

Перша декада

Ваша кар'єра йде вгору, але це не означає, що ви повинні забути про простих сімейних цінностях. Приділіть більше уваги своїм рідним і близьким. При дуже великому завантаженні не забудьте, що ваші домочадці хочуть турботи і підтримки. Відсутність з вашого боку може спричинити сімейні конфлікти і сварки.

Друга декада

2016 рік сприятливий для того, щоб привнести гармонію в сімейні стосунки.Однак, вам потрібно гнучкість і готовність до компромісів. Належну увагу слід надати вихованню дітей.

Добре буде почати ремонт свого житла, змінити дизайн, привнести нові елементи декору спільно з членами власної сім'ї.

Третя декада

Велика ймовірність, що ваші доходи будуть вищими, ніж у вашої другої половини, однак, навіть не намагайтеся натякати на цей факт. Приділяйте велику увагу вашому чоловікові і показуйте йому, що він є головним годувальником сім'ї. Домашні обов'язки не слід покладати на чоловіка.

Гороскоп здоров'я

Гороскоп здоровья в 2016 году Овен

Щоб не виникло проблем з серцем, приділіть увагу своїй нервовій системі.

1 декада

Початок року може спричинити за собою ілюзію того, що ваші сили закінчуються, однак, це буде далеко не так. Належну увагу приділіть фізичній формі - ваше тіло повинно бути постійно в тонусі, лише так вдасться уникнути травм. Займайтеся «м'якими» видами спорту - цей вибір допоможе вихлюпувати накопичену енергію, зміцнюючи при цьому дух і тіло.

2 декада знака

Початок 2016 року може принести вам застуда, але щоб уникнути цього, зміцните імунітет. Приділіть увагу стану свого щитовидної залози, якщо вона працює неправильно - це може загрожувати зайвою вагою і гормональними збоями. Робіть особливий упор на здорову їжу.

3 декада знака

Не працюйте постійно – іноді треба відпочивати. Для цього найкраще підійде кінець весни – середина літа. Не відпочивайте у великих компаніях і не закочуйте величезних вечірок. Краще всього пасивно відпочити на природі, а набравшись сил, вирушайте у велику подорож.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...