Ідеї сервірування новорічного столу

За східним календарем 2015 рік - рік Синьої Дерев'яної Кози або Вівці. Колір року - синій, а стихія - дерево. Коза здавна відома як миролюбна тварина, добродушна і дуже прив'язаний до свого будинку. З одного боку, хочеться чогось душевного, а з іншого - в новорічну ніч все має бути оригінально, нетрадиційно і загадково!Сервірування новорічного столу 2015, як і на будь-яке свято, залишається незмінною, але, узгоджуючи зі східним календарем, тут кожен раз можна вносити якісь зміни.Так як 2015 рік Синьої Вівці, на скатертини, серветки або посуді буде доречно присутність синього, зеленого, блакитного та фіолетового кольорів. Якщо нічого подібного в будинку немає, варіант з білою скатертиною із загладженою складкою посередині завжди доречний і безпрограшний. Але не варто забувати, що скатертина та серветки повинні бути одного кольору, так само як і вся посуд зобов'язана бути витримана в єдиному стилі.


  • Ідеї сервірування новорічного столу
Краще, щоб серветки були як тканинні, так і паперові. Паперові можуть бути однотонними, але цікавіше придбати серветки, оформлені у новорічній тематиці. Їх можна красиво скласти чи скрутити трубочкою, перев'язати дощиком і розкласти на закусочні тарілки.У центрі новорічного столу 2015 можна поставити прозору вазу, наповнену водою, і розмістити в ній запалені ароматичні свічки. Чарівні будуть свічки у вигляді овечок та інших казкових тварин, будиночків або сніжинок. Краще, щоб всі свічки були різні і їх було багато. Якщо декоративні свічки купити забули, можна взяти звичайні і вставити у свічники, обвиті по спіралі дощиком.


  • Ідеї сервірування новорічного столу
Для кожного гостя на край столу поставте дрібну столову тарілку, а на неї - закусочну. Відстань між сусідніми тарілками повинно бути не менше 60-80 см. Виделку кладуть зліва від тарілки ріжками вгору, ніж - справа, вістрям до тарілки. Якщо приладів буде кілька, то кладуться вони згідно з черговістю подачі блюд. Чим раніше подається страва, тим далі від тарілки кладуть прилад. Перед закусочною тарілкою ставлять пиріжкову, дещо зміщуючи її вліво. І так само, перед нею ставлять чарки, келихи, фужери залежно від подаються напоїв.Прилад кожного гостя можна прикрасити маленької свічкою на свічнику. Для цього візьміть половинку шкаралупи волоського горіха і заповніть її пластиліном. В її центрі закріпіть маленьку свічку, навколо неї покладіть висушені квіти і приклейте клеєм або пластиліном на шматочок щільного паперу. Поставте композицію поруч з тарілкою і - насолоджуйтеся.


  • Ідеї сервірування новорічного столу
Тепле мерехтливе полум'я свічок додасть новорічного столу неповторну атмосферу, але не забувайте про правила пожежної безпеки. Свічки - це відкритий вогонь. На столі вони повинні розташовуватися так, щоб не заважати гостям. Краще запалити свічки, коли гості вже трохи втомилися і знаходяться осторонь від стола. Тоді можна просто посидіти і відпочити, розслабившись при їх слабкому мерехтінні.Фрукти подаються у вазах. Їх слід розрізати на невеликі шматочки для зручності: виноград розділіть на невеликі пензлики, а апельсини наріжте кружечками. Соки і напої, мінеральну воду і лимонад в пляшках розміщують на обох кінцях столу.Традиційним прикрасою новорічного столу стане маленька ялиночка в його центрі або незвичайна новорічна композиція з квітів і фруктів. Тільки подбайте, щоб усі композиції не закривали ваших гостей один від одного!


  • Ідеї сервірування новорічного столу
Поставте на стіл маленьку фігурку кізки, виконану з дерева, порцеляни або будь-якого іншого матеріалу. А поруч з нею розмістіть блюдце з вівсом або сіном. Припадуть до смаку господині майбутнього року різноманітні овочеві та фруктові страви, вироби із сиру, сметана. Так що сміливо використовувати їх не тільки в стравах, але і для оформлення столу. Якщо є можливість, поставте глечик з козячим молоком і козячий сир. А різноманітна зелень і прянощі на вашому новорічному столі будуть символізувати натуральну їжу Кози.Ялинкові кулі і мішура так само можуть використовуватися в якості прикраси. Краще для цього взяти яскраві іграшки. На кулях можна написати імена запрошених і використовувати їх в якості новорічних посадочних карток!


  • Ідеї сервірування новорічного столу
Але як прикрасити новорічний стіл 2015, якщо місця для розміщення цілих композицій зовсім трохи? Покладіть між стравами маленькі букетики з ялинових гілок, перев'язані синіми, золотими і срібними стрічками або поставте кілька живих соснових гілочок у вазу посередині новорічного столу - якщо покласти їх між тарілками немає можливості.


  • Ідеї сервірування новорічного столу
Нехай разом з новорічним запахом лісу в ваш дім ввійде довголіття, символом якого на Сході є сосна. З наступаючим!


<

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: