Імена хлопчиків по місяцях на 2016 рік

Кожному з батьків хочеться оточити своє маленьке чадо любов'ю і турботою з самого народження. Першим проявом батьківських почуттів стає, як правило, наречення новонародженого – це ім'я батьки вкладають всі свої емоції, всю радість, всі надії, і ім'ям намагаються визначити долю свого малюка. Вважається, що саме ім'я в чому впливає на життя дитини, як на його характер, так і на події, які будуть відбуватися з ним.

Даруючи ім'я новонародженому хлопчикові, варто враховувати значення, його звучання – «твердість» або «співучість» імені може надати відповідну межу характер, а також сполучуваність з прізвищем та по батькові. Якщо у дитини дуже проста прізвище, наприклад, Петров чи Іванов, не варто давати йому екстраординарне ім'я, адже поєднання може вийти досить курйозним. Те ж стосується і по батькові: одного дня ваш малюк стане дорослим та звернення до нього, наприклад, Плутарх Аристархович – може бути скрутним.

Як назвати хлопчика, згідно місяцю народження

Астрологи вважають, що місяць народження має якийсь вплив на долю дитини, відповідно, радять пов'язувати ім'я і місяць народження.

 • Так, в 2016 році, який народився в січні хлопчика краще всього назвати Євгеном, Максимом, Миколою, Сергієм, Анатолієм або Аркадієм.
 • У лютому підійде хлопчику ім'я Борис, Тимофій, Кирило, Арсеній або Павло, Олег.
 • Народженого в березні можна називати Артемом, Микитою, Матвієм, Юрієм або Ярославом.
 • Квітень подарує хлопчикові ім'я Лев, Михайло, Микола, Захар, Іван чи Володимир.
 • У травні можете назвати сина Костянтином, Сергієм, Михайлом, Віталієм або Борисом.
 • «Червневих» хлопчиків назвіть Всеволод, Іван, Гнат, Олег чи Дмитро.
 • Хлопчика, народженого в липні, можна назвати Назар, Георгій, Валентин, Степан чи Євген.
 • Серпень – місяць для Юрія, Романа, Родіона, Володимира, Івана і рідкісного імені – Серпень.
 • У вересні можна назвати малюка Лаврентієм, Євгеном, Денисом або Давидом.
 • У жовтні придивіться до імен Олександр, Павло, Пилип, Георгій і Микола.
 • Якщо син народився в листопаді, назвіть його Василем, Тимофієм, Остапом, Альбертом або Дмитром.
 • «Грудневого» хлопчику дайте ім'я Едуард, Олексій, Микола, Артем або Аполлон.

Релігійні та історичні імена

имена для мальчиков 2016


Останнім часом стає дуже модним давати хлопчикам старослов'янські імена. Звучні і благородні, що закінчуються на «-слав», «-волод» або «-світ», підкреслять мужність і внутрішню силу, особливо у вже більш зрілому віці.

Батьки можуть вибрати як досить звичний варіант імені – Ростислав чи Ярослав, так і заглибитися в історію, вибравши ім'я Всеволод, Берислав, Благомир, Радислав, Радомир, Ярополк, Дамір, Истислав, Кий, Мстислав, Ждан, Ведомир, Вацлав, Златомир, Мілан або Лучезар. Однак вибираючи незвичайне і давно забуте ім'я пам'ятайте, що, можливо, дитині не завжди буде з ним комфортно. При досягненні хлопчиком певного віку, розкажіть йому, що означає його ім'я – «славить світ», або «володіє всім», щоб дитина не соромився, а пишався незвичайним старорусским званням.

Багато батьків роблять ставку і на православні імена, вірячи в те, що воно дарує малюкові божественне заступництво. До церковних можна віднести наступні: Харитон, Петро, Гаврило, Гліб, Дем'ян, Іларіон, Марк, Єрмолай, Пафнутій, Антип, Прохор, Іполит, Лука, Петро, Серафим, Феодосій і т.п. Перш ніж вибрати ім'я для хлопчика, обов'язково проконсультуйтеся у батюшки в своїй парафії: він підкаже, як краще наректи малюка і розповість, в день якогось зі святих покровителів він з'явився на світ.

Найпопулярніші і незвичайні імена для хлопчиків в 2016 році

календарь имен мальчиков

Найкрасивішими і, відповідно, популярними іменами сьогодні вважаються Олександр, Максим, Артем, Ілля, Дмитро, Кирило, Іван, Єгор, Іван і Сергій.

Якщо ж батькам не хочеться, щоб їх син мав у школі, як мінімум 3-5 тезок, можна вибрати дійсно незвичайний варіант чоловічого імені. Важливо тільки зважити всі «за» і «проти», і вибрати максимально нейтральне ім'я, щоб з віком хлопчик не став об'єктом для насмішок товаришів, міг вільно представлятися іноземцям і мав зручний варіант скорочення. Незвичайними і придатними для дитини, чия поява очікується в 2016 році, стануть наступні імена: Аскольд, Флорентий, Мікель, Ерік, Генріх, Натан, Омар, Діоніс, Марсель, Бернард, Бажен, Варфоломій і Рудольф.

Називаючи свого сина, ви також можете звернутися до імен своїх родичів. У ряді європейських країн прийнято називати первістків-хлопчиків на честь папи батька, тобто дідусі дитини, а другого народженого хлопчика – на честь папи матері хлопчика. Це гарна традиція, яка сприяє зміцненню сімейних зв'язків.

У будь-якому випадку, намагайтеся вкласти в ім'я свого малюка всю свою любов і прихильність, тоді ці світлі почуття будуть супроводжувати його все життя.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: