ГоловнаКонтакти

«Новий Людина-павук 3»

загрузка...

Не встигли глядачі відійти від гучної прем'єри легендарного фільму «Новий Людина-павук: Висока напруга», як його творці заявили про початок зйомок третьої частини. Звичайно, про що буде нова серія цієї культової епопеї, кінематографісти не поширюються, але деякі подробиці все-таки спливли назовні і не перестають хвилювати фантазію справжніх фанатів Пітера Паркера.

Нагадаємо, що серія фільмів про супергероя під назвою «Новий Чуловек-павук» (оригінальна назва «The Amazing Spider-Man») є розробкою Марка Уебба. Всі історії засновані на коміксах про людину з надздібностями від компанії Marvel Comics. Ці фільми стали перезапуском франшизи «Людина-павук» і користуються такою ж популярністю, як і попередні кілька історій. Роль головного героя дісталася Ендрю Гарфілду. Світова прем'єра першої частини «нового павука» відбулася в Токіо в 2012 році. Вже тоді творці змогли переконатися, що їх робота виконана не даремно. Прибутковість фільму склала понад 753 мільйонів доларів.

Сюжет

новый человек паук 3

Попередні два фільми розповіли нам історію про Пітера Паркера, якого батьки залишили на піклування своїх родичів. Незабаром мама і тато Пітера загинули, і він став сиротою. Подорослішавши, хлопець потрапляє в лабораторію, де вивчають павуків. Ось там-то його і вкусив павук, який наділив тіло хлопчини особливими здібностями. Після цього укусу життя Пітера кардинально змінилася. Він став супергероєм, який рятує людей, які потрапили в біду від сил зла. У сиквелі до першого фільму пригоди Паркера не закінчуються, він продовжує намагатися всіляко викорінити злочинність за рахунок унікальних суперздатностей. Йому доводиться поєднувати це нелегка справа з навчанням у звичайній школі.

фильмы марвел 2016


Що ж чекає глядача в третій частині фільму 2016 року достеменно невідомо, але з тих крихт, що потроху просочуються в мережу, можна зробити висновок, що Пітер знову вийде на стежку війни зі злодіями, які ніяк не хочуть залишати красиве місто Нью-Йорк. Ця страхітлива банда залякала жителів мегаполісу настільки, що вони бояться виходити на вулицю. Хоча і у власних оселях перебувати нині небезпечно. Навіть поліція не може впоратися з погіршенням кримінальної ситуації. Одна надія на Пітера Паркера, який у цій частині відкриє новий виток суперздатностей – він просто ідеальний.

Попутно з боями, перед Пітером відкриються нові подробиці смерті його батьків, і, часом, він сам стане звинувачувати себе в їх загибелі.

Над створенням чергової картини про Людину-павука працювали всі ті ж майстри (Роберто Орсі, Алекс Куртцман і Джефф Пінкнер), тому сюжетні лінії попередніх частин тісно переплітаються з сюжетом цієї кіноепопеї.

Творці фільму і акторський склад

человек паук 3 ребут трейлер онлайнНа роль головного героя (Людини-павука) раніше заявлений Ендрю Гарфілд, який буде відчувати себе в ролі супергероя, як мінімум ще один раз. Адже в планах створення чотирьох частин «Нової Людини-павука». Також відомо, що Зеленого Гобліна знову зіграє Дейн ДеХаан. Хто ж буде коханої нашого «павучка» поки не зрозуміло, адже його кохана Гвен загинула у другій частині. Можливо, у фільмі з'явиться новий персонаж – Мері Джейн (за коміксами саме вона була дівчиною Пітера, а згодом стала дружиною).

Буде Марк Уебб режисером цієї і наступної картини поки не зрозуміло. Залишається сподіватися, що автори фільму зможуть домовитися з ці легендарним майстром.

«Новий Людина-павук 3» 2016 року буде випущений в абсолютно новому форматі, адже власники франшизи компанії Columbia Pictures і Sony Pictures Studios намагаються йти в ногу з часом, застосовуючи новітні розробки в області створення кінофільмів. Глядачі зможуть насолодитися картиною в 3D форматі, що дозволить ще глибше поринути у світ фантастичної реальності і пригод.

Кінематографісти не перестають сподіватися, що фільм стане касовим і принесе небувалу прибуток творцям. Остаточна дата релізу, на жаль, ще не відома, але ми більш ніж упевнені, що він відбудеться в 2016 році.

Трейлер онлайн, фан-відео

загрузка...

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-
загрузка...
загрузка...