Нові автомобілі АвтоВаз 2016Lada Vesta, Lada XRay, B-Cross

На 2016 рік АвтоВАЗ планує випуск декількох нових моделей автомобілів, які стануть для автоконцерну абсолютно новаторськими. Це стосується не тільки дизайну або технічних характеристик, але і самої концепції розвитку вітчизняного виробника. Так, на суд споживачів буде запропоновано авто з лінії, що набирають популярність, кросоверів.

Однією з нових розробок стане Lada Vesta, а також російський автовиробник випустить на ринок перший у своїй історії кросовер на базі концепту Lada X-Ray.

Lada Vesta

новая лада 2016

Будучи концептом, цей автомобіль зміг привернути увагу широкого кола автолюбителів. Все це стало можливим завдяки дизайну, що не був притаманний автомобілів концерну до цього. Він став більш яскравим і зухвалим. Представники АвтоВаз заявляють, що автомобіль стане їхнім новим обличчям.

Платформа, на якій побудували автомобіль – це концепт Lada X-Ray, що для компанії є символом їх оновлення.

Автомобіль був вперше представлений на автошоу в Москві в 2014 році. Його популярність серед глядачів важко переоцінити – зі стенду компанії відвідувачі не сходили на протязі довгого часу.

Вже з автошоу авто почало завойовувати популярність серед вітчизняних автолюбителів, а в інтернеті поширюється на все більшу кількість любителів даної моделі.

Веста 2016 року розробляла команда конструкторів і дизайнерів, яку очолив Стів Маттін. Команді вдалося підібрати хорошу підвіску, що надає новому автомобілю більше комфорту, керованості і стійкості. Двері спроектовані таким чином, що не пропустять сніг або дощ в салон при їх відкриванні. Двигун і простір під капотом захищають спеціальні покриття, що дуже актуально для вітчизняних доріг. Автовиробник гарантує, що кузов автомобіля не зазнає корозії протягом 6 років.


лада веста презентация новая лада в 2016 году новая лада 2016 года фото лада новые модели 2016

Силові агрегати

Лінійка буде представлена 4-ма двигунами, 3-и з яких були розроблені вітчизняними інженерами. Розкид по потужності у них виходить від 87 к. с. до 114 к. с.

Так само нову Ладу відкалібрував під вітчизняні умови: збільшили місткість бензобака аж до 55 літрів.

Розміри автомобіля також вражають. За заявами представників компанії, їм вдалося спроектувати самий велике авто в класі Ст. Салон дуже місткий і може трансформуватися: ви можете складати спинку заднього сидіння по частинах.

Збирати новий автомобіль почнуть 25 вересня 2015 року на заводі в Іжевську. Ціна і початок продажів залишаються невідомими. Але варто очікувати появу в салонах приблизно до 1 січня 2016 року. Очікується, що завод буде виробляти близько 120 тис. автомобілів на рік.

Також передбачається, що буде випущена ще і версія в кузові хетчбек. Однак, інформації про характеристики цієї моделі поки немає. Швидше за все, платформа залишиться такою ж самою, а змінитися лише дизайн. Але це всього лише припущення.

Lada X-Ray

новые лада xray

Це наступна новинка російського автовиробника, до якої теж доклав руку спеціаліст Стів Маттін.

Концепція цього авто була представлена ще в 2012 році. Автомобіль спроектований як кросовер, його платформа і технічні рішення є абсолютними новими для Автовазу. Виробництво планують почати в 2016 році.

Екстер'єр

Автомобіль отримав абсолютно нові риси, що не використовувалися у вигляді продуктів Автовазу до цього.

Спереду X-Ray виглядає дуже ефектно і навіть є натяк на хижість. Решітка радіатора у своєму профілі має символ «Х». Цей ознака зберігся ще з концепту. Оптика автомобіля досить сучасна, а бампер має хороші аеродинамічні показники. При цьому в бампер гармонійно вбудували протитуманні фари.


фото новой lada xray 2016 года новая лада 2016 XRay когда выйдет кроссовер автоваз новая машина автоваз 2016

Риси, що застосовуються в профілі нового авто 2016 року дуже чіткі і виконані у відповідності з задумкою автора – немає нічого зайвого. Не дуже вдало виглядає штампування на кузові, однак, все це компенсується великими дверима і ідеальним радіусом колісних арок.

Задня частина автомобіля також виглядає дуже ефектно. Вогні габаритів нової моделі виглядають чудово, бампер можна поставити в один ряд з зарубіжними аналогами. На задній двері розташований невеликий спойлер і, схоже, він навіть виконує деякі аеродинамічні завдання, а не просто поміщений для краси.

Розміри автомобіля:

  • Довжина – 4 м 31,5 см;
  • Ширина – 1 м 82 см;
  • Висота – 1 м 62,5 см;
  • Колісна база – 2 м 67,3 см;
  • Кліренс – 21 див.

Інтер'єр

лада xray внутри дизайн

В оформленні салону були використані тільки якісні матеріали з хорошим підбором кольорів.

Кнопки управління розташувалися таким чином, що водій може легко дістатися до будь-якої з них. Сидіння переднього ряду обладнані бічною підтримкою. Огляд всіх приладів дуже хороший. Плюс до всього в автомобілі встановлений клімат-контроль на 2 зони.

Технічні особливості

Автомобіль спроектований з 3-ма видами силових агрегатів:

  • Бензиновий, об'ємом 1600 см3, розвиває потужність 102 л. с. Він споживає в змішаному режимі 11 л палива і може розігнати авто до 158 км/год;
  • Обсяг 2000 см3, бензиновий, розвиває 135 л. с. потужності, що споживає 10,5 л палива і здатний розвинути 177 км/год;
  • Дизель, об'ємом 1500 см3, потужністю 90 л. с. Однак, його споживання палива складає всього 6 л і розганяється він до 156 км/ч.

Всі типи силових установок агрегуються з 6-ступінчастою МКПП.

Поки залишаються невідомими дата початку продажів і повна інформація з комплектації авто. Імовірно, ціна буде в межах від 430 тис. рублів до 500 тис. рублів.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: