Найоригінальніші і незвичайні гаджети 2016 року

Hi-tech технології стрімко розвиваються і досягають небачених висот у своєму розвитку. У 2016 році розробники-новатори однозначно порадують любителів всіляких гаджетів і девайсів новітніми пристроями.

Дивлячись на сучасні рішення світу високих технологій, фраза «майбутнє вже тут» стає реальністю. І правда, деякі новинки гаджетів 2016 року виглядають як гості з далекого майбутнього. Пройде зовсім небагато часу і вражають уяву пристрою можна буде запросто придбати у власне користування.

Samsung випустить смартфон з екраном складываемым

новые гаджеты 2016

У березні 2015 року Samsung вдалося запатентувати унікальний дисплей, передбачає технологію подвійного екрану. За попередньою інформацією, у нового смартфона, який ймовірно буде випущений в 2016 році, будуть згинатися всі частини – екран, акумулятор, корпус.

Новий гаджет буде здатний згинатися, як книга, що зробить його більш компактним і зручним. Більш того, екрани складеного смартфона будуть знаходитися не всередині, а зовні. Дуже зручне рішення, додатковий плюс для ігроманів та кіноманів, так як можна поставити пристрій на тверду поверхню і модний девайс буде демонструвати картинку в різні сторони.

Також можна не турбуватися про збереження цілісності екрану – завдяки технології Gorilla Glass, дисплей нового гаджета удароміцний.

Раніше компанія вже представляла мобільні телефони з вигнутими дисплеями (Galaxy Note EDGE, Galaxy S6 Edge). За словами розробників, новий винахід знаходиться між другою і третьою стадіями еволюції мобільних телефонів:

  • 1 стадія – вигнутий смартфон;
  • 2 стадія – сгибаемый смартфон;
  • 3 стадія – складаний смартфон;
  • 4 стадія – скручивающийся смартфон.

Компанія LG представила скручиваемые дисплеї

новинки гаджетов


Пристрої з новими дисплеями від LG можна буде гнути під будь-яким кутом і навіть згортати в трубочку! Технологія P-OLED, що використовується у виготовленні гнучких дисплеїв, передбачає, що екран буде не скляним, а пластиковим. Такі дисплеї мають масу переваг перед скляними – вони набагато легше, набагато тонше, а пошкодити або, більш того, розбити пластиковий дисплей дуже складно.

Компанією LG вже був представлений смартфон з вигнутим екраном – G Flex. Цією розробкою було покладено багатообіцяючий початок і вже до 2016 року LG збирається налагодити широкий випуск гаджетів із зігнутими в усі сторони дисплеями.

Також компанія LG зробила величезний прорив в розробці прозорих екранів. Якщо раніше ступнути вище позначки 10% не вдавалося, зараз прозорість дисплеїв може скласти цілих 40%.

Перший у світі програмований м'ячик Hackball

гаджеты 2016 года фото

Цікавий проект для дітей був створений на краудфандингової платформі Kickstarter – м'яч Hackball, який навчає дитину навичкам елементарного програмування. За допомогою планшета або смартфона кожна дитина зможе запрограмувати м'яч на ту чи іншу дію, будь то вібрація, різні звуки, блискотіння різними кольорами або рух за випадковою траєкторії.

Hackball розроблявся спеціально для дітей і, незважаючи на те, що м'яч буквально напханий високими технологіями під зав'язку, він володіє міцним корпусом, здатним витримати навіть падіння з декількох метрів на землю. Також м'яч володіє водонепроникністю.

З дивним гаджетом Hackball дитина зможе створювати власні ігрові програми за допомогою спеціального додатка в мобільному пристрої. Мова не йде про складному програмуванні. Все подається на доступному для дитини рівні. На відміну від більшості гаджетів нашого часу, Hackball розвиває рухливі ігри, відволікаючи дитину від принадних екранів високотехнологічної техніки.

Шолом віртуальної реальності Sony Project Morpheus

гаджеты последние новости 2016

Шолом Sony Project Morpheus виступає швидше як доповнення для культової приставки Sony PlayStation 4. Тим не менш, такий девайс здатний вивести індустрію комп'ютерних ігор на новий рівень. Людина, що грає в приставку, більше не бачить картинку гри у прямокутнику обмеженому екрану – тепер він буквально «живе» у віртуальній реальності.

Sony Project Morpheus володіє цікавими властивостями:

  • у шолом вбудовані спеціальні сенсори, які повертають картинку з поворотом голови гравця;
  • шолом дивовижно передає ілюзію наявності того чи іншого предмета в руках гравця. Наприклад, гравцю буде здаватися, що він насправді розмахує мечем, позбавляючись від супротивників направо і наліво;
  • динаміки в шоломі розташовані по всьому периметру, так що гравець буде чути звуки спереду, збоку, ззаду і навіть знизу.

QOL – гаджет, який стежить за станом здоров'я під час сну

qol трекер сна 2016

Nintendo незабаром випустить у продаж дивовижну новинку – трекер сну Quality of Life (QOL). Пристрої японської компанії завжди відрізнялися від продукції конкурентів. Розробники Nintendo не збираються сліпо слідувати моді, анонсуючи всілякі браслети, годинники та інші датчики, вони налаштовані на декілька іншу хвилю. QOL – «неносимая» платформа, яка стежить за здоров'ям людини без безпосереднього контакту.

Розмір девайса приблизно з долоню. Апарат повинен стояти біля ліжка і, завдяки радіохвилям, спостерігати за тим, як людина спить. QOL відстежує частоту дихання, пульс та інші параметри. Потім, на підставі отриманих та проаналізованих даних, пристрій видає рекомендації з догляду за здоров'ям. Наприклад, збалансувати харчування, додати певні вправи, збільшити час відпочинку. Навіть якщо людина подивився фільм жахів і всю ніч промучився кошмарами – це не залишиться непоміченим для QOL, він обов'язково зробить на це поправку.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: