Трансформери 5 (2016 рік)

Transformers 5

Кіностудія Paramount анонсувала вихід продовження фільму «Трансформери». Це буде вже п'ята частина фільму про гігантських роботів. Спочатку планувалося випустити фільм в 2017 році, але все ж вирішили прискорити процес зйомок і дату виходу призначили на 24 червня 2016 року! Згідно з чутками, нова частина буде називатися «Повстання Гальватрона». Чи це Так, дізнаємося ближче до виходу прем'єри.трансформеры

Сюжет

Ідеєю фільму є протистояння між інопланетними роботами – автоботамі і десиптеконами. Четверта частина трансформерів, була дуже захоплюючий і цікавою. Люди і роботи билися пліч-о-пліч, щоб вижити. Що зміниться в нових трансформерах сказати складно – поки ніхто не дає офіційної інформації та сюжет ретельно приховують. Може бути, все знову буде обертатися навколо людей і машин. Чи зможуть вони знайти спільну мову, або хтось один отримає перевагу?

Фінансова складова

Майкл БэйПроект «Трансформери 4» у світовому прокаті зібрав один мільярд доларів, що є досить відчутною сумою. Якщо міркувати тверезо, велика частина американських компаній ніколи не візьметься за фільм, особливо комерційний та фінансово невигідний. У цьому сенсі «Трансформерам» взагалі нічого не загрожує, оскільки їх аудиторія налічує понад 100 мільйонів глядачів.

З цікавого можна додати те, що топ-менеджер концерну Paramount - розповів в одному з інтерв'ю, що в майбутньому кіностудія хоче зняти і шосту частина Трансформерів. Крім цього, він зробив заяву, що керівництво кінокомпанії зміг умовити Майкла Бея продовжити серію популярних фільмів в майбутньому, який стверджував раніше, що Трансформери 3 стануть останніми. Керівництво студії надало Майклу нові горизонти для розкриття своєї творчості, а також зручну можливість проводити зйомки в місцях, де до цього ще ніхто не знімав.

Нові актори

Марк Уолберг трансформерыЩо стосується іноземних акторів не американського походження, Роб Мур розповів, що їх участь у фільмі тільки збільшить популярність франшизи Трансформери в інших регіонах планети. Іноземні актори отримали шанс зніматися в п'яте трансформерах з всесвітньо відомими акторами Голлівуду: Марком Уолбергом і Стенлі Туччі. Крім перерахованих вище акторів, решті акторський склад до кінця не затверджений, проте точно відомо, що основну роль в цьому фільмі зіграє Марк Уолберг.

З чуток, американський актор Дуейн Джонсон цілком можливо зіграє одні з провідних ролей у фільмі Трансформери 5, але це поки тільки чутки, оскільки Бей свого часу чудово спрацювався з Дуейном під час зйомок фільму «Кров'ю і потом: Анаболіки».

Офіційний трейлер до п'ятої частини фільму ще не випущений, а ось деяку інформацію можна дізнатися з наступного відео


Про інших кінопрем'єри читайте у статті «Найбільш очікувані фільми в 2016 році»


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: