Прикраса і сервірування новорічного столу на Новий рік 2015 (фото)

Дерев'яна синя Коза - це наступний талісман Нового року 2015, тому особливу увагу слід приділити частувань, новорічного меню і, звичайно ж, подбати про те, що б прикраса і сервірування новорічного столу на Новий рік 2015 були на вищому рівні. Смачні страви і вдале оформлення столу порадують господиню 2015 року.


Переважаючим кольором в Новий рік 2015 повинні бути всі холодні відтінки, тому бажано вибирати прикраси та елементи декору синіх, зелених, блакитних і сріблястих кольорів (як на фото нижче).На нашу думку, сервірування новорічного столу 2015, повинна включати в себе наступні кілька ідей, які допоможуть по - особливому прикрасити стіл і зробити Новий 2015 рік яскравіше.


1. Класична біла скатертина - краща прикраса, що може бути з усього запропонованого. Особливо красиво, з білосніжною скатертиною, будуть поєднуватися однотонні, барвисті серветки.


2. Незвичайною деталлю на столі будуть новорічні конверти для столових приладів. Такі конверти можна придбати в магазинах або зробити самостійно у формі рукавиці, шапки діда Мороза, сніговика, ялинки (як на фото нижче).3. Витонченості столу додадуть свічки і канделябри. Щоб уникнути завантаженості новорічного столу, краще розмістити один або два канделябра (см. фото вище).


4. Святкова сервіровка і прикраса на Новий рік 2015, повинні включати в себе і фігурки і статуетки з зображенням Кози або баранчика. Вони чудово заповнять порожні місця і будуть найкращим талісманом новорічного вечора.


5. Новорічна казкова сервіровка може включати в себе і наповнена великими новорічними кулями і шишками велика глибока ваза.


6. Новорічна екібана або маленька ялинка, теж може радувати око в центрі новорічного святкового столу на Новий рік 2015. Дане прикраса можна зробити дуже просто своїми руками, досить покласти кілька ялинових гілок, фруктів в плоску кошик і прикрасити штучним снігом або ялинковими іграшками.


7. Стрічки, блискітки, стрази - відмінна прикраса для посуду і келихів. У новорічній сервіровці, посуд грає головну роль.


Таким чином, підключивши уяву, оформлення й сервірування святкового столу 2015, виявиться захоплюючою і зовсім неважко!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: