Святкове меню на Новий рік 2015 (новорічне)

Оскільки наступний 2015 р. пройде згідно східного календаря під заступництвом синьою дерев'яної Кози, то відповідно святкове меню на Новий рік 2015 повинно відповідати різним кулінарним уподобанням даного символу. Щоб по справжньому завоювати симпатію Кози, треба буде при складанні новорічного меню, а в подальшому і при приготування святкових страв, використовувати якомога більше овочів і фруктів, ну і звичайно ж різноманітну зелень.На новорічному столі 2015 року обов'язково повинно знаходиться велика кількість зелених салатів, які повинні бути красиво оформлені завдяки різної зелені, будь то спаржа, шпинат, капуста, рукола або щось ще. У новорічне святкове меню 2015 обов'язково слід включити такі салати як "Ранок" і "Козел на городі", "Тонка талія", вони дуже просто готуються і при цьому стовідсотково сподобаються Козочке. При бажанні можна також приготувати салати і трохи посытнее наприклад, "Сніговик" або "Перлина".


Меню на Новий рік 2015 (Кози) повинно обов'язково включати різні молочні продукти і рецепти зі сметаною, сиром і сиром. Як варіант молочного страви, можна поставити на новорічний стіл 2015 - сирну тарілку, а що стосується солоденького, то можна, наприклад, на Новий 2015 рік приготувати класи. багатошарове Тірамісу.


Важливою складовою будь-якого новорічного столу і святкового меню повинні стати закуски, серед яких особливу увагу слід приділити курячого рулету, наприклад, з сиром і чорносливом, або ж оригінальному соковитому рулету з названий. " Помаранчеве серце". Що стосується гарячих страв, то тут обмежень практично не існує, можна сміливо використовувати для приготування таких страв - рибу, птицю, а також будь-яке м'ясо, за винятком ягнятини, баранини або козлятини. Головне, щоб до гарячих страв подавався овочевий гарнір або пряні трави, які додадуть стравам особливий багатий аромат і смак.


Складаючи на Новий рік 2015 меню, не забувайте і про напої, які повинні бути бажано солодкими або напівсолодкі: наливки, вина, лікери, шампанське. Для діток можна приготувати на Новий 2015 рік компот з журавлини, яблук і смородини або ж безалкогольн. яблучний глінтвейн.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: