Гороскоп на 2016 рікЛев

У вас багато досвіду по частині справити враження на навколишніх, однак 2016 рік може повернути все так, що Левам доведеться стає тими людьми, кого в них бачать інші. Вам треба стати більш відкритою, чесною і щирою людиною для оточуючих. Так стане набагато простіше жити, поточний імідж слід міняти.

На початку року потрібно здійснити рішучі дії, так як гороскоп для Левів на 2016 рік обіцяє кілька дуже цікавих завдань. Вони будуть стосуватися вашої професійної діяльності, а також деяким представникам знаку доведеться поговорити відверто зі своїми коханими. Для самотніх Львів цей період дасть можливість зрозуміти, чому поруч з Вами досі немає близької людини. Ваша фізична форма дуже гарна, але це не означає, що ви повинні припинити займатися своїм здоров'ям та тілом.

У лютому можна буде трохи розслабитися і привести свої справи в порядок. Ті ділові пропозиції, що вам озвучать у цей період, краще не приймати. В родині все буде добре. Для самотніх Львів у цей період станеться зустріч, завдяки якій вони знайдуть людини, про яку так довго мріяли. Не грайте ролей - будьте самим собою.

На початку весни вас чекає кілька складних питань, але не варто йти напролом. Відпустіть цю проблему і вона вирішиться сама собою.

У квітні, як обіцяють астрологи, Львів чекає на пропозицію кількох авантюрних ідей. Якщо ви прислухаєтеся до своєї інтуїції, то тільки виграєте від цих можливостей і отримаєте велику вигоду. Хоча ризик є справою добровільною.


Лев
гороскоп 2016 Лев

Астропрофайл


Дата: 23.07-22.08
Колір: Золотий
Символ: Лев
Планета: Сонце
Стихія: Вогонь
Антипод: Скорпіон
Коштовний камінь: Рубін
Сумісність: Водолій

Влітку за гороскопом на 2016 рік вас чекає буря романтики, любові і пристрастей. У цей момент представників знаку так само може очікувати другий медовий місяць, а можливо, навіть виникнення любовних трикутників. Самотнім Левам слід очікувати повернення до життя старих відносин. Хоча це і заманливо, але стережіться: це не принесе для ваших нервів нічого хорошого. Обміркуйте все перед тим, як зробити рішення.

По можливості, рекомендується провести час з маленькими дітьми. Це допоможе вам пізнати гармонію і спокій.

Початок літа може ознаменуватися для вас втратою життєвої енергії. Але це не є приводом для розпачу - візьміть відпустку. Найкраще вирушайте туди удвох з коханою людиною. Так вам не доведеться грати ніяких ролей, а просто бути самим собою і збирати життєву енергію.

Після того як наберетеся сил, належить у серпні знову взятися за роботу. Однак, відстоюйте свою думку і робіть те, що буде вигідно для вас. Це дозволить отримати максимальну вигоду.

До початку осені Львів може очікувати підвищення в кар'єрі або ж прибавку до зарплати. Але витрачати зароблені гроші вам буде найкраще зі своєю сім'єю - це доставить масу приємних і пам'ятних моментів.

Згуртувавши своїх рідних, ви зможете протриматися листопад, так як справи почнуть відбирати більшу частину часу і іноді ви не будете навіть бувати вдома. Навіть якщо буде дуже важко, не впадайте у відчай і не кидайте нічого на половині шляху. Незабаром всі справи почнуть привносити в життя дохід і радість від зробленого.

В грудні можна буде дозволити собі відпочити і насолодитися перебуванням з членами сім'ї.

А ось самотні Леви зможуть зустріти того самого людини.

Лев чоловік

гороскоп на 2016 год для Льва

Керуйте самі своєю долею - ніхто не зможе зробити це краще, ніж ви самі.

Гороскоп на 2016 рік для Львова чоловіків говорить, що в січні належить вирішити багато проблем, пов'язаних з фінансовою сферою. Намагайтеся не брати кредити, так як їх буде складно повернути.

У лютому активно працюйте. Придивіться до своїх колег - не всі до вас ставляться добре.

Початок весни стане справжнім розквітом ваших творчих ідей - не бійтеся проявляти фантазію і йдіть вперед. Вже в квітні зможете побачити перші плоди своїх праць. В кінці травня зверніть увагу на стан відносин всередині сім'ї - це питання зажадає вашої уваги.

Самотні Леви на початку літа зустрінуть людину, яка зможе торкнутися струн душі. Вас чекає короткий, але бурхливий і яскравий роман. Взагалі влітку відпочивайте частіше, але не забувайте і про роботу. Придбайте щось корисне для дому, змініть інтер'єр.

Осінь стане тим самим часом, коли всі плани будуть втілюватись у життя. Але не забувайте - ви повинні бути щирі у своїх бажаннях. До середини жовтня трохи збавте оберти і знову приділіть увагу своїм близьким - вони допоможуть визначитися, що робити далі.

У грудні більше відпочивайте, готуйтеся разом з рідними до свят і наряджайте ялинку на Новий рік 2016.

Лев жінка

гороскоп 2016 лев

В січні належить пережити кілька цікавих любовних пригод. При цьому, якщо ви жінка заміжня, не варто вплутуватися в авантюру - це ненадовго і нічого серйозного. В лютому слід подумати насамперед про здоров'я і зайнятися собою. Правильне харчування і позбавлення від шкідливих звичок - ось ключ до успіху.

Весна буде сповнена романтики. Старі почуття оживуть з новою силою і ви переживете знову романтичні моменти вашої молодості. До кінця квітня Львів жінок чекає цікаве ділову пропозицію, але гарненько все обміркуйте і не погоджуйтеся відразу.

Проведіть літо відпочинку, не перевантажуйтеся. Подаруйте собі подорож в місця, де ще не були. До серпня знову повертайтеся в робочий ритм і приступайте до втілення задуманих планів. Розпочате в цей період вийти успішно довести до фіналу.

Цікаві проекти у вересні змусять поглянути на роботу по-новому. У листопаді ж ви можете відчути перевтома, тому можна трохи відпочити і зайнятися собою.

Грудень знову буде повний на романтику і любовні пригоди.

Любовний гороскоп

любовный гороскоп лев

Цей рік для вас буде повний приємних і несподіваних сюрпризів, ви зможете знайти своє довгоочікуване щастя.

1 декада (23 липня - 2 серпня)

Початок року стане завершенням самотності і роздуми над помилками минулого, саме на цей період випаде посилення сексуальності. Для самотніх Львів зима і початок весни - це ймовірність завести міцні і довгі стосунки. Не витрачайте багато часу на пошуки другої половинки. Велика ймовірність зустрічі своєї любові випадає на поїздку, масові гуляння або подорож.

Для тих, у кого вже є пара, слід змінити пріоритет в сформованих відносинах. Вам зараз необхідно вирішити, що важливіше всього - робота або поточні відносини.

2 декада (3 серпня - 12 серпня)

Не варто йти у всі тяжкі і обтяжувати себе випадковими зв'язками. Якщо не прислухаєтеся, ризикуєте витратити свою енергію, а при зустрічі з потрібною людиною, вам вже не буде чим його дивувати. Якщо ви вже перебуваєте у стосунках, очікуйте пропозиції руки і серця.

3 декада (13 серпня - 23 серпня)

Цей рік обіцяє вам увагу з боку протилежної статі. Не варто відмовлятися від флірту, але і не марнуйте себе даремно на легкі відносини. Для одиноких Левиць є ймовірність зустріти партнера, який буде старше і візьме ініціативу на себе.

Леви, у яких вже є пара, переглянуть свої стосунки і глянуть на них по-новому. Прислухайтеся до своєї інтуїції - вона допоможе вам прийняти правильне рішення.

Бізнес-гороскоп

бизнес и карьеный рост Льва

Потрібна повна концентрація сил і незвичайна працьовитість.

1 декада

Для вас не буде перешкод і Леви зможуть успішно будувати свою кар'єру. Все, що буде необхідно - так це працьовитість і креативність. Надзвичайний і творчий підхід, який представники знаку вміють застосовувати при вирішенні завдань на роботі, стане причиною успішного кар'єрного росту.

Не слід панікувати, намагайтеся охороняти холоднокровність і здоровий глузд у всіх своїх вчинках. Тоді вийде багато чого досягти.

В цьому році не слід брати гроші в борг і позичати їх у кого-небудь, тому що це може привести до великих фінансових проблем. Коли зрозумієте, що у вас виникає грошовий криза, не варто панікувати, а просто знайдіть додаткове джерело доходу. Як і у випадку з кар'єрним ростом - це у вас в поточному році вийде досить легко.

2 декада

Заради кар'єри доведеться дуже багато працювати. Доходи зростуть і ви зможете придбати собі щось цінне, але зробіть це за перші 6 місяців року.

Близьким людям не завадить невелика фінансова допомога, але не вкладайте гроші в різні авантюрні проекти, особливо, якщо їх пропонують в 2016 році Козероги.

3 декада

Зверніть увагу на своїх колег, так як вони можуть бути причиною вашого поганого кар'єрного зростання. Звичайно, це не означає, що конкуренції не повинно бути зовсім, але гра потрібно, щоб всі грали чесно. З'явиться шанс отримати роботу своєї мрії.

Сімейний гороскоп

гороскоп семейный 2016

Успіхи в роботі поповнять сімейний бюджет.

1 декада

Якщо в сім'ї спостерігалося деяке напруження у відносинах - воно обов'язково знизиться або зовсім піде нанівець. Відношення з усіма родичами також нарешті налагодяться.

Слід більше радувати своїх близьких сюрпризами та подарунками. В цьому році, може бути, ви зробите великий ремонт або придбати нове житло. Гроші добре вкласти в облаштування квартири. У Левиць, які перебувають заміжня, у сім'ї все буде в порядку.

2 декада

Не дуже захоплюйтеся власною кар'єрою, так як це може призвести до руйнування сім'ї. Докладіть зусиль до того, щоб у сім'ї встановилися довірчі відносини. Проводите досить часу вдома і гуляйте з близькими.

3 декада

Якщо ви не будете приділяти достатньо уваги своєму близькому людина - це призведе до розриву відносин. Можливо відбудеться зрада, що, в свою чергу, може спричинити депресію. У вашій родині можливе поповнення.

Гороскоп здоров'я

здоровье Лев

Ваше здоров'я у відмінному стані, але зміцнювати його далі, все ж, варто.

1 декада

Всі серйозні хвороби пройдуть повз Львів в 2016 році. Та енергія, що ви змогли акумулювати за минулий рік, допоможе справлятися з хворобами. Не варто «горіти» на роботі і уникати стресів. Ви зможете позбутися від шкідливих звичок, варто лише трохи цього по-справжньому захотіти.

Більше відпочивайте на природі - це дозволить накопичити необхідні сили для проривів у фінансовій сфері життя.

2 декада

Дотримуйтеся здорового способу життя і все у вас вийде. Чергуйте статичні і динамічні навантаження свого організму. Дуже добре було б зайнятися плаванням.

3 декада

Цей рік дасть можливість вилікуватися від хвороб, які давно вас мучать. Найсприятливіший період для цього кінець липня - серпень. Цей період характеризується підвищенням загального імунітету. Непогано було б зайнятися своїм тілом.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: