Весілля в 2016 році - сприятливі дні, дати

Будь-яка дівчина бачить себе у своїх мріях в шикарному весільному платті, урочисту церемонію, гарний зал, безліч гостей. Створення нової сім'ї - це дуже важливий і відповідальний крок, який вимагає до себе особливої уваги. Тут не можна нехтувати дрібницями, молода пара повинна врахувати всі нюанси в організації торжества. Дуже часто сучасні дівчата і хлопці йдуть в ЗАГС, заздалегідь знаючи точну дату їх розпису. Прийнято вважати, що сімейне життя починається саме з весілля, тому необхідно продумати кожну деталь цієї знаменної події.

Щоб майбутня життя було вдалим, а шлюб міцним варто визначитися з датою, адже не кожен день у році сприятливий для створення сім'ї. Деякі пари йдуть за порадою до батьків, а ті в свою чергу відштовхуються від народних прикмет, інші ж вважають за краще довіритися астрологам і планують урочистість, довіряючись гороскопом. Багато роблять все так, як наказують церковні звичаї, слідуючи вказівкам батюшки. Але існують і такі пари, які не вірять ні в одні прикмети, а призначають дату весілля просто з-за того, що їм подобається поєднання цифр. В організації торжества головне настрій, тоді все вийде.

Весілля у високосний рік 2016

2016 год для свадьбы

Коли закохані починають замислюватися про весілля у високосний рік, вони не раз почують від знайомих, що цього робити не можна, адже таке рішення не обіцяє нічого хорошого. Багато хто впевнені, що рік, що складається з 366 днів, не приносить щастя, а навпаки просочений негативом і небезпеками. Чи справді все так погано, і парам, що бажають створити сім'ю, варто утриматися від укладення шлюбу в 2016 році, або ж це все прості розмови?

Так уже повелося, що багато пар вірять у забобони і повністю впевнені, що одруження в 2016 році не принесе нічого доброго, а шлюб буде приречений на розвал. Але що робити людям, які не бажають чекати ще рік, щоб об'єднати свої серця? Якщо звернутися до історії, то можна простежити один дивовижний факт. Раз у чотири роки в будинку нареченої не влаштовувалися веселощів, але закохані пари все одно могли пройти обряд вінчання. Причому свататися повинні були йти виключно дівчата. А все тому, що високосний рік є покровителем наречених, саме в цей період дівчата могли самі вибирати собі нареченого. І тоді новоспечена наречена могла отримати відмову від сватів в самому крайньому випадку.

Існує безліч прикмет і обрядів, які допомагають впоратися з забобонами, і зрозуміти, що весілля у високосний рік не відрізняється від весіль в інші роки. Під час церемонії одруження хто-небудь із родичів може вимовити «Вінцем вінчаю, а не високосним кінцем», і в такому випадку шлюб обіцяє бути вдалим, довгим і щасливим. Крім цього, якщо весілля грають у високосний рік, то йдучи на весілля нареченому і нареченій не можна озиратися назад.

Також є прикмети, які стосуються весільного вбрання. Якщо сукня нареченої буде нижче колін, той і шлюб триватиме довго. Після одруження ні в якому разі не можна ділитися своїми весільними нарядами і аксесуарами. Вважається, що весілля у високосний рік 2016 принесе радість і щастя молодим людям у тому випадку, якщо на свято запросять якусь важливу персону, будуть включати лише позитивну і запальну музику, а також придумають щось екстраординарне на захід. Весілля в 2016 повинна проходити під егідою творчості, тому вірші, сценки, захоплюючі конкурси від гостей будуть тільки вітатися.

Сприятливі дні для весілля в 2016 році

свадьба 2016 благоприятные дни

Кожна закохана пара, в планах якої укласти шлюб, обов'язково замислюється про дні, коли статися найголовніше і дивовижний захід у їх житті. Астрологи стверджують, що від правильності вибору дати весілля так само важлива, як наприклад, сумісність характерів майбутніх подружжя. У високосному 2016 році також є дати, на які варто звертати увагу при плануванні одруження. Отже, дні, обіцяють удачу у довголіття майбутнього шлюбу такі:

 • У січні сприятливих днів не спостерігається, тому що весь місяць пройде під знаком «холостяка». Цей період більше схильний створювати дружні союзи, ніж любовні. Шлюб, укладений в січні зможе встояти перед розвалом тільки в тому випадку, якщо пара не стане обмежувати свободу один одного і не буде нудною.
 • Лютий надає молодим парам кілька дат, починаючи з 14 по 18 число. Весілля в ці дні обіцяє принести довгу і міцну сімейне життя. Відповідним днем стане також 20 і 25 числа.
 • Березень не зможе порадувати закоханих датами для весілля, тому що їх у нього немає. У цей період партнери не надто налаштовані дарувати любов один одному. Весілля в березні лише підштовхне людей до суперечок і суперництва, тому краще утриматися від укладення союзу.
 • Підходящих днів у квітні для весілля немає, адже в 2016 Великий піст припадає на весь місяць. Церква негативно ставиться до весіль та інших розважальних заходів у даний період.
 • Вважається, що люди, женившиеся в травні, все подальше життя буде маятися. Незважаючи на це травень надав нам багато днів для з'єднання двох люблячих сердець в міцний союз: з 15 по 27 число. Звичайно, на будні дні звертають увагу ті пари, які не хочуть влаштовувати пишний банкет або вінчатися. Якщо в планах стоїть грандіозне захід разом з вінчанням, то краще звернути увагу на вихідні дні.
 • У червні можна виділити найбільш прихильну дату для весілля - 17 червня. Також варто виділити 25 число - день, для довгого і щасливого шлюбу.
 • Дуже символічно зіграти весілля 6 липня, адже цей день вважається Днем поцілунків. Офіційний шлюб стане міцним, якщо буде ґрунтуватися на любові й довірі, а чудовою датою для укладення таких шлюбів в 2016 році є 13, 15, 18, 20, 25.
 • Серпень не багатий на сприятливі числа для вступу в шлюб. Враховуючи всі церковні свята та пости, які припадають на серпень, то найщасливішим днем стане 12 серпня.
 • Вересень також не густ на щасливі дні для браку, але все ж з усіх дат можна виділити 18. Саме в цей день одруження принесе достаток, успіх і любов молодятам.
 • Теж саме можна сказати і про жовтень - від одруження в цей період краще відмовитися.
 • Не так вже багато дат принесе листопад. Тут виділяють єдине число - 3 листопада.
 • Нарешті, грудень. Під кінець високосного року найкраще створювати сім'ю 6 і 11 грудня.
 • Як видно, високосний рік не дуже-то багатий на дні, прихильні до союзів, тому молодим людям потрібно уважно поставитися до підбору дати для весілля. Крім того, існують і несприятливі дати, які також слід враховувати під час планування майбутнього торжества.

  Несприятливі дні для весілля в 2016 році

  свадьба в год обезьяны 2016

  Всі астрологи єдині в одному думці: краще почекати з розписом в молодик, повний місяць і зміни чверті місяця. Визначити дату цих моментів допоможе місячний календар. Також астрологи радять утриматися від укладення шлюбу під час місячних затемнень.

  Крім цього у дні постів, поминок, великих церковних свят, свят слід відмовитися від проведення весільного заходу. Нижче наведено список всіх несприятливих дат протягом 2016 року:

  • Січень - з 5 по 25 число, 28, 30.
  • Лютий - практично весь місяць, за винятком 7, 10, 13, 19, 21, 24 і 26 числа.
  • Березень - повністю весь місяць є невідповідним для укладення шлюбу. А все тому, що в березні трапиться кілька затемнень: місячне та сонячне.
  • Квітень - з 1 по 12 з 12 по 28 числа. Так само варто пам'ятати, що на квітень припадає церковний піст, під час якого церква не надто схвалює різні весільні обряди.
  • Травень - з 1 по 15 число, а також 28, 29, 30, 31.
  • Червень - практично весь місяць не обіцяє щастя в майбутньому шлюбі, якщо його укласти в цей період.
  • Липень - весь місяць, за винятком 2, 6, 9, 13, 11, 15, 18, 20, 21, 24, 25 числа.
  • Серпень - з 2 по 22, і з 22 по 31 - небажано одружуватися.
  • Вересень - з 1 по 21, а також 23, 24, 27, 30. У цьому місяці трапиться 2 затемнення (сонячне і місячне), тому небажано укладати шлюби в цей період.
  • Жовтень - практично весь місяць не віщує міцних шлюбів, крім 2, 10, 15, 16, 20 і 21 числа.
  • Листопад - з 1 по 14 з 18 по 28 числа.
  • Грудень - 1, 3, 4, 7, 8, 14, 15 і з 19 по 31.

  Враховуючи всі ці дані, молодим парам буде легше підібрати день, щоб запланувати грандіозне дійство, яке стане найважливішим святом у їхньому житті. Так чи інакше, не варто відкладати весілля ще на 366 днів, адже високосний рік нітрохи не гірше інших. Головне пам'ятати, що всякі прогнози, прикмети та календарі безсилі перед любов'ю, повагою і розумінням, які повинні бути присутніми між закоханими.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: