Гороскоп на 2016 рікКозеріг

Люди, народжені під цим знаком, є багатогранними особистостями, які веселяться, як ніхто інший, а, з іншого боку, можуть бути дуже зібраними і сконцентрованими. 2016 рік зажадає від вас бути сконцентрованими, так як належить вирішити безліч цікавих, але складних завдань. Але не впадайте у відчай: ви отримаєте безцінний досвід. Отже, що ж конкретно підготував гороскоп на 2016 рік для Козерога.

У січні можна буде трохи забути про справи і вдатися спілкуванню з друзями. Але кінець місяця може принести вам багато справ і доведеться швидко перейти від веселощів до зосередженості. Приготуйтеся до того, що у вашому звичному колективі відбудуться зміни. Вони торкнуться Козерогів самим безпосереднім результатом. Зверніть увагу, що у ваше життя може повернутися в минуле, але і це піде лише на користь.

Другий місяць зими захоче від вас сплати всіх рахунків: розібратися зі справами на роботі, віддати кредити, попросити вибачення у тих, кого ви могли образити. Лютий стане своєрідним катарсисом, головне не пропустіть можливість отримати трохи свободи.

Оптимізм у всіх справах повернеться до вас навесні. Все що потрібно від представників знаку - це відвертість у своїх вчинках. Така поведінка викликає взаємність у людей, з якими ви спілкуєтеся.


Козеріг
гороскоп 2016 козерог

Астропрофайл


Дата: 22.12-19.01
Колір: Коричневий
Символ: Козеріг
Планета: Сатурн
Стихія: Земля
Антипод: Рак
Дорогоцінний камінь: Онікс
Сумісність: Скорпіон

До середини весни ви відчуєте небувалий прилив сил, відчуєте підтримку сім'ї. Самотні Козероги в 2016 році, може бути, зустрінуть людину, з якою захочуть провести своє життя. Сімейним ж доведеться пережити теплі романтичні моменти. Батьки зможуть краще зрозуміти своїх дітей і знайдуть гармонію. Але не пропустіть це взаєморозуміння і більше часу проводите з близькими: гуляйте на природі, рибалку і т. д.

В травні у вас на роботі і вдома буде абсолютний порядок. Фінансовий стан дозволить Козерогам зробити довгоочікувану покупку. Звичайно, якщо ваші бажання не співпадуть з фінансами, можна купити в кредит - пізніше вийде швидко його закрити. Однак, не ставитеся до цього занадто просто і добре все обміркуйте.

Влітку належить добре попрацювати, але при цьому не забувайте про відпочинок. Добре поміркуйте на тему: як вам ваша праця? Поспілкуйтеся з друзями, поговоріть зі своїми рідними і дізнайтеся, може бути потрібно змінити ваш рід професійної діяльності, і тоді вийде знайти гармонію в житті. Звісно, зміни не дадуться просто. Будьте наполегливі і рік Вогняної Мавпи вас нагородить.

Серпень принесе зміни в особистому житті. Переглянете і проаналізуйте свої стосунки і почуття. Може вам пора змінити сімейний стан? Або, навпаки, закінчити свої старі зв'язки. Хоча, якщо не хочеться щось міняти, просто реанимируйте свої остиглі почуття, принесіть в них щось нове і незвичайне.

Вересень може підкинути вам завдання в галузі ремонту житла або покупки нової побутової техніки. Для цього слід заздалегідь відкласти деякі кошти. У жовтні одинаки зможуть зустріти свою половинку. Кінець осені - початок зими стануть для вас спокійними і гармонійними. Уникайте при цьому непотрібних конфліктів.

Чоловік козеріг

гороскоп 2016 козерог мужчина

Рік буде для вас не занадто клопіткою.

У січні займіться тим, що більше часу приділіть своїм близьким і друзям. Лютий спонукає до обдумування планів на майбутнє. Добре сплануйте все, щоб у березні приступити до реалізації своїх ідей.

Весна стане для вас плацдармом для кар'єрного зростання. Все що потрібно представникам знака - це не боятися проявити ініціативу. Ваші старання будуть гідно оцінені керівництвом. Самотні чоловіки-Козероги зустрінуть свою другу половинку в травні. Сімейні ж зможуть знайти щастя, якщо частіше будуть прислухатися до своїх дружин.

Влітку більше часу приділяйте своїм близьким, але не забувайте і активно працювати - у цей період ви закладете фінансове благополуччя на наступні півроку.

Осінь принесе вам деяке затишшя, однак, в сім'ї уникайте конфліктів і шукайте компроміс.

Зима стане своєрідним часом для підведення підсумків за рік, нічого нового у цей час краще не починайте.

Козеріг жінка

гороскоп 2016 козерог женщина

Рік 2016 стане для вас роком відкриттів, і ви зможете по-новому поглянути на своїх близьких.

Зима видасться не дуже щедрою на події - належить приділити більше уваги своїм рідним, прислухатися до них і, нарешті, розібратися в собі. Добре було б задуматися про зміни у своєму житті: завести хобі або ж записатися в тренажерний зал.

Навесні самотні Козероги знайдуть своє щастя. Ви зустрінете людину, яка залишить слід у вашому серці, а, може бути, і залишиться з вами на все життя.

Влітку переходьте до виконання задуманого: добре придивитися до зміни місця роботи - це піде лише на користь.

Осінь стане деяким своєрідним часом, коли представники знаку зможуть знайти відповіді на питання, що довго їх цікавили. Розберетеся в почуттях і виберете шлях, по якому будете дотримуватися протягом наступних років.

Взимку приділіть увагу своїм рідним і відпочиньте.

Любовний гороскоп

козерог любовный гороскоп

Ваше сексуально бажання зросте, що призведе до нових романтичних пригод.

1 декада (22 грудня - 2 січня)

Самим потайливим і закрывшим від усіх свої почуття Козерогам захочеться показати їх усім. Це буде просто фонтан пристрасті. Не бійтеся сказати про свої почуття. Не бійтеся своїх емоцій - так ви зможете викликати до себе розташування. Знайомства, які ви заведете з представниками протилежної статі, кинуть вас у вир пристрастей. Проявіть мужність в амурних справах, і це допоможе вам знайти себе і в інших видах діяльності. Сміливість на любовному фронті додасть вам упевненості і в інших сферах життя. Але не намагайтеся грати почуттями інших. особливо ближче до Нового року 2016 - це принесе лише одні біди.

2 декада (3 січня - 13 січня)

Цим людям варто очікувати приємних сюрпризів в їх особисте життя.В даний період може круто змінитися ваша інтимна сфера життя: варто більше фантазувати, не боятися експериментів, бути більш розкутим. Такі зміни допоможуть обом партнерам поглянути на свої відносини по-іншому. При цьому вам потрібно на деякий час забути про ревнощі.

3 декада (14 січня - 20 січня)

Для одиноких Козерогів 2016 рік дасть можливість побудувати глибокі, навіть духовні відносини. Ставлення до особистого життя дуже зміниться: чи стане відкриттям, що в близькому оточенні є споріднена вам душу. Є ймовірність того, що у вас трапиться роман з людиною таємничим і сексуальним. Весна повністю захоплює почуття і стане найщасливішим періодом. Для тих, хто вже перебуває у відносинах, варто переглянути і змінити свою точку зору. Ви зрозумієте, що людина поруч з вами є для вас найближчою істотою в цьому світі.

Бізнес-гороскоп

2016 бизнес-гороскоп

Позитивні зміни торкнуться лише тих, хто змінив напрям своєї діяльності.

1 декада

Велика частина з Козерогів цього періоду - неперевершені трудоголіки, але пам'ятайте про те, що у вас є сім'я! Варто дотримуватися однієї простої істини - до ночі засиджується на роботі лише той, хто неправильно планує свій робочий графік. Такі дії призведуть до сварок з людиною, якого ви любите. Варто більше часу приділити своїй другій половині, бути з нею чесним і відкритим.

2 декада

У вас є всі шанси кар'єрного зростання. Для багатьох стануть доступні справи, які не доручалися раніше, так що не пропустіть свій шанс. Деякі навіть зможуть зайнятися власним проектом. Цей період стане фундаментом для фінансових успіхів у майбутньому.

3 декада

Ви будете шукати нові способи заробітку. Але якщо цей варіант буде заважати вам на основній роботі, добре подумайте. Для вирішення своїх фінансових питань деякі подумають про взяття кредиту. Такий вчинок здійснюйте лише тоді, коли впевнені, що ви зможете погасити або, якщо ситуація склалася так, що без цих фінансів ви не зможете обійтися.Не варто брати гроші для необдуманих покупок і розваг.

Сімейний гороскоп

гороскоп отношений и семьи

Приділяйте більше часу вашим друзям і рідним, допомагайте їм при необхідності.

1 декада

Новорічні свята і розваги переведуть ваш настрій легковажне стан. Але при цьому не варто випускати з уваги свої обов'язки. Навесні будьте терпимі і не нервуйте через дрібниці по відношенню до своїх близьких. Слід докласти достатньо зусиль, щоб стати краще. До кінця літа всі старання увінчаються успіхом - і ви налагодите стосунки зі своїми близькими.

2 декада

Ви активно займетеся вихованням своїх дітей. Намагайтеся з будь-якої ситуації отримати задоволення, оптимізм, а на їхні вчинки дивіться з іронією. Літо принесе вам бажання переосмислити своє життя. В кінці літа приглянитесь до стану свого здоров'я, займіться собою. Відпочинок краще запланувати на вересень-жовтень.

3 декада

Уникайте сварок і конфліктів в першій половині року. Намагайтеся знайти компроміс, інакше негативний результат буде вам забезпечений. Пари, які зможуть це зробити, лише зміцнять свої відносини.

Гороскоп здоров'я

козерог здоровье 2016

Педантизм, що ви проявляєте по відношенню до свого здоров'я, викликає заздрість.

1 декада

Позбавляйтеся від усіх своїх шкідливих звичок. Заняття спортом дозволять якісно зміцнити своє здоров'я. Вживайте в їжу більше рослинних і натуральних компонентів. Слідкуйте за своїми кілограмами. Так само в цей період краще всього стежити за фігурою.

2 декада

Можете не турбуватися про стан свого здоров'я - воно у вас залізне. Хоча, якщо почне турбувати зір або хребет, зверніться до фахівців. Проводите менше часу за монітором і приймайте вітаміни. Не завадить зайнятися йогою.

3 декада

Вам слід провести профілактику шлункових захворювань. Для цього потрібно приймати в їжу натуральні продукти і пити воду з фільтра. Частіше Гуляйте на свіжому повітрі і ви зможете відрегулювати свій тиск і поліпшити стан серцево-судинної системи.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: