Відпочинок на Новий рік 2015 в Таїланді. Новорічні тури

Якщо Ви вирішили відзначити новорічні свята з екзотичним присмаком, то тоді краще всього зустріти Новий рік 2015 в Таїланді. Адже саме ця країна зможе подарувати Вам ту новорічну казку, яку Ви не забудете ніколи і це незважаючи на повну відсутність традиційних ялинок і снігу.


До речі, навіть незважаючи на те, що Новий 2015 рік в Таїланді (наз. Сонгкран) згідно з місцевими традиціями настане тільки в квітні 2015 року, все одно багато тайці зустрічають свято Нового року - 1.01, разом з усіма приїжджими туристами, так що сумувати в новорічну ніч - точно не доведеться. У період новорічних свят в Таїланді традиційно встановлюється тепла прекрасна погода без якихось екстремальних температур і дощів.З країною для відпочинку розібралися, а тепер необхідно визначитися з місцем і видом відпочинку для того щоб правильно вибрати новорічні тури 2015 в Таїланд, а варіантів тут маса - починаючи від зустрічі Нового року на островах до таїландського новорічного шопінгу. Але все-таки в першу чергу, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на новорічні тури на прекрасні тайські курорти-острови: Крабі, Пхукет, Чанг, Паттайя, Пхі-Пхі - це одні з кращих курортів в Таїланді, які розташувалися в прекрасному Андаманському морі, в якому тем-ра взимку становить не менше ніж 27 °C.


Також на Новий рік 2015 будуть користуватися популярністю і новорічні тури в Бангкок, який порадує будь-якого туриста прекрасними новорічними шоу-програмами, шикарними ресторанами і клубами, які до речі в січні будуть працювати цілодобово. Крім цього всі магазини і вулиці нічного Бангкока на Новий 2015 рік обов'язково будуть прикрашені безліччю новорічних вогнів і гірлянд. До речі, повертаючись до магазини, в Таїланді, в дні новорічних свят, у багатьох магазинах проходять новорічні розпродажі, так що любителям новорічного шопінгу нудьгувати точно не доведеться.


Дивіться також: коли святкується китайський східний Новий рік 2015.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: