Гороскоп на 2016 рікРак

Може, іноді варто трохи відійти назад, тому що рухатися напролом також не є виходом. Однак, 2016 рік хоче, щоб ви стояли на своєму і виявляли твердість. Все що потрібно - точно знати чого ви хочете і слідувати цьому беззаперечно.

З початку року слід починати нове життя, про яку ви так давно говорили і ніяк не могли приступити до її реалізації. Зміни у вашому оточенні почнуться прямо на початку року. Відразу ж стане ясно, хто з вашого кола спілкування для вас є другом, а хто - ні. Такі осяяння є рідкістю, тому варто подякувати Долю.

Одночасно з цим, ви зможете змінити місце роботи, але слід все гарненько обдумати і зважити.

Лютий 2016 року розпочнеться з того, що представникам знаку доведеться згадати про всіх боргах і справах, що не були виконані раніше. Вам належить розібратися з усіма цими справами і підтримати імідж відповідальної людини. Плоди від своєї діяльності ви отримаєте вже в березні: Раків чекає удача в бізнесі, а також цікаві ділові пропозиції і підробіток.

Звичайно, навантаження на вас ляже значна, але в квітні всі фінансові справи підуть вгору і в кишені з'являться зайві гроші.

Однак, травень Ракам в 2016 році подарує велика кількість романтики. Але це може бути і не любов. Можливо, ви зможете відправитися в кругосвітню подорож, або проявити себе як творча особистість і створити шедевр. Деяким стане очевидно, що немає нічого кращого часу, проведеного з дітьми. Звичайно, і без любовних пригод не обійдеться. Приміром, вільні Раки зможуть зустріти свою другу половинку. У сімейних ж, навпаки, буде спостерігатись активність у відродження минулих почуттів.


Рак
гороскоп 2016 Рак

Астропрофайл


Дата: 22.06-22.07
Колір: Срібний
Символ: Рак
Планета: Місяць
Стихія: Вода
Антипод: Козеріг
Дорогоцінний камінь: Перли
Сумісність: Скорпіон

Червень у вас пройде під знаком домашнього вогнища. Непогано було б зробити ремонт свого житла: купіть нову побутову техніку або красиву меблі. Вам не завадило б проявити свої дизайнерські таланти, не варто соромитися - увімкніть фантазію і все вийде.

Липень хоче, щоб ви мріяли. У цей період, чітко сформульована мрія обов'язково збудеться, але продумайте все до дрібниць.

У другій половині місяця задумайтеся про пошуки нової роботи. Корисно буде також підшукати собі нову професію і навчиться їй на спеціалізованих курсах. У ній вам світить великий успіх.

У серпні Ракам згідно гороскопу, доведеться добре попрацювати. Не виключено, що треба буде активно відстоювати власні інтереси. Вам належить зустріти людину, який привнесе в життя романтику і оптимізм. Покажіть свої головні якості: віру в хороше, впевненість в собі і щирість.

На початку осені ви зможете трохи відпочити, а в особистому житті нарешті прибуде гармонії. Постарайтеся більше подорожувати - це допоможе знайти себе.

Листопад принесе багато цікавих і дуже приємних новин. Не намагайтеся витрачати багато грошей - вони ще знадобляться ближче до кінця року.

Грудень присвятіть дому, близьким, спілкуванню і у вашому житті з'явиться довгоочікувана гармонія.

Рак чоловік

мужчина рак 2016

Вам належить цікавий і повний пригод рік. У січні слід добре обдумати все, чого ви хочете присвятити весь наступний рік.

Рекомендується в лютому більше часу приділити своєму професійному зростанню, можливо, варто відправитися на курси і отримати додаткові знання.

Навесні чоловіки-представники знаку Рак можуть отримати приємну звістку. Воно буде пов'язане з давно забутими відчуттями, у яких тепер з'явиться шанс знову ожити.

Квітень розташовує до того, щоб проявити ініціативу на роботі і гарненько попрацювати. Це не залишиться непоміченим з боку начальства і найближчим часом вас нагородять грошовим заохоченням. У травні більше уваги приділіть близьким людям - спілкуйтеся з ними частіше і першим йдіть на зближення.

Літо пройде в працях і турботах про дім, хоча, не виключено, що до кінця червня у вас може статися роман. Він не триватиме довго, але слід після себе залишить. У серпні вирушайте в південні країни і поправте своє здоров'я.

Восени слід активно працювати, але не перевантажуйте себе занадто, так як не виключено, що ви можете погіршити своє здоров'я.

Кінець осені - початок зими допоможе розібратися у власних почуттях і вибрати шлях, по якому ви буде слідувати далі. У цей період прислухайтеся до себе.

Рак жінка

гороскоп 2016 рак женщина

Для хранительниц сімейного вогнища початок року видасться важким. Але ці турботи будуть приємними і ви зможете насолодитися спілкуванням зі своїми домочадцями. Допоможіть їм радою - вони мають потребу в ньому. У лютому женищнам-Ракам повідомлять приємну новину на роботі і вона буде стосуватися підвищення.

Продовжуйте активно трудитися, і в березні у вас з'явиться додатковий дохід. До квітня одиноким Ракам зустрінеться людина, якого вони так довго чекали. Кінець весни - початок літа краще всього проводити на природі зі своєю сім'єю. Але не забувайте про роботу - у вас занадто багато справ.

Літо видасться цікавим на події і пригоди, не заводьте курортних романів - від них не буде ніякого ефекту.

Восени займіться собою: запишіться в спортзал, слідкуйте за здоров'ям. Можливо, що ваша енергія може вичерпатися до листопада, так як ви занадто активно будете працювати. Але подумайте про своїх близьких і приділіть їм достатньо уваги.

Любовний гороскоп

любовный гороскоп рак 2016

Цей рік обіцяє вам велику кількість вражень, пов'язаних з романтичними зустрічами. Любовний гороскоп на 2016 рік в цілому дуже прихильний до представників знаку.

1 декада (23 червня - 2 липня)

На пошуки другої половинки ви витратите багато сил. Намагайтеся більше бувати на людях ходіть на виставки, відвідуйте театри і вечірки - все це допоможе в пошуках потрібного людини. Приклавши належні зусилля, вдасться знайти того, хто надовго увійде у ваше життя. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Можна фліртувати, але це не допоможе вам побудувати міцні відносини.

2 декада (3 липня - 12 липня)

Якщо ви вже зустріли свою любов, то в 2016 році, можливо, скріпіть свої відносини або перейдете на інший рівень. Проте, робити такий крок варто тільки тоді, коли ви на 100% впевнені у своєму виборі.

Одиноким Ракам цей рік обіцяє бурхливий роман, який зможе перерости в щось більше. Період дозволить вам по-іншому подивитися на якості вибраного вами людини. Восени не виключаються розбіжності в поглядах на життя між вами і вашою половинкою. Рада астрологів - проявляйте свою любов навіть у побутових ситуаціях.

3 декада (13 липня - 22 липня)

Спочатку року можуть здивувати пропозицією, якого ви не очікували так скоро. Особисті відносини будуть гармонійними, спокійні і пройдуть без проблем. Ваш улюблений людина може посприяти у зміні сфери діяльності.

Бізнес-гороскоп

бизнес гороскоп рак

Вам доведеться багато працювати, але це варто того.

1 декада

У цьому році очікується підвищення по посаді. Для цього Ракам доведеться забути про лінь і відмовки і просто наполегливо трудитися. Так ви покажете всім, що гідні більшого. Цей рік дасть вам подолати всі перешкоди, вирішити завдання, які інші вважали безнадійними. У цьому головним є - слухати свою інтуїцію.

2 декада

Ви гідні підвищення, навіть якщо ніколи про це не думали і слухали в усьому своє керівництво. Обов'язково погоджуйтеся, так як такий шанси випадає дуже рідко. Не намагайтеся витрачати багато грошей та плануйте свої витрати на кілька тижнів вперед.

3 декада

На початку року, ні в якому разі не беріть грошей у борг. Ці кошти вам доведеться повертати з великими труднощами і це спричинить за собою одні лише збитки. Якщо ваша зарплата не дозволяє жити нормально, підшукуйте іншу роботу або додаткове джерело доходу. Старанно працюйте і все налагодиться.

Сімейний гороскоп

семейный гороскоп 2016

Любов і тепло подарують вам ваші рідні.

1 декада

Ваші близькі зрозуміють настільки Ракам важлива кар'єра і підтримають вас. Вони навіть переберуть на себе частину ваших обов'язків по дому. Не забувайте цю доброту і приділяйте їм достатню кількість часу. Іноді в 2016 році буде нелегко, але ви вытерпите всі мінливості долі.

2 декада

Для представників знаку буде важливо усамітнитися з-за втоми і спустошеності. Але не варто забувати про сім'ю - вони завжди підтримають і допоможуть, провідайте батьків. Не думайте про зраду партнера - нічого доброго з цього не вийде.

3 декада

Для зміцнення внутрішньосімейних стосунків вам буде необхідно проводити більше часу разом: зробити ремонт, подорожувати. Дайте волю фантазії і зробіть спільний шедевр культури. Сімейний відпочинок плануйте заздалегідь.

Гороскоп здоров'я

здоровье рак 2016 год

Не варто піддаватися стресам. З-за цього можуть загостритися хвороби.

1 декада

Займіться поліпшенням свого зовнішнього вигляду. Косметичні процедури в цьому році підуть вам тільки на користь. Можна навіть подумати про пластичної операції. Якщо на шкірі висипання, слід звернути увагу на роботу шлунка і кишечника.

2 декада

Ваші емоції будуть перевищувати всі межі, пристрасть і сексуальність перейдуть на якісно новий рівень. Зміцните свої нерви, тому що можуть траплятися зриви і інші неприємності. Вдосконалюйте свої духовні практики - це допомагає при стресах.

3 декада

У цьому році під удар можуть потрапити шлунок і дихальні шляхи. Зараз вам буде корисно правильно харчуватися, відвідати південний курорт. Респіраторні захворювання будуть атакувати, але відразу ж звертайтеся до лікаря і все буде в порядку.

Характеристика знака


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: