ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2016 рікБлизнюки

Рекламний блок

Ви завжди шукайте баланс між суперечливими речами. Часто така тактика дозволяє досягти успіху, однак 2016 рік настійно рекомендує змінити стиль вашого життя. Будьте більш впевненими в собі, визначайте цілі і прагнете до них. Тільки так можна буде досягти успіху.

У січні астрологи обіцяють, що Близнюкам доведеться переглянути свої плани. Події, що увійдуть у вир життя, змусять круто поміняти свої погляди на все, що вас оточує. Ви будете придивлятися до нових горизонтів. До цього можна віднести і ті справи, які ви уникали з деяких причин, боячись, що не впораєтеся. Однак цього разу все вийде і ви зможете виконати наступні завдання бездоганно.

Лютий 2016 року для Близнюків може початися з деяких неприємностей, що спробують вас вибити з колії подій, які ви самі собі намітили. Однак не варто реагувати на весь негатив, а просто якісно виконувати свою роботу далі і все пройде само собою, а ви зможете витягти з усього цього лише вигоду.

У березні Мавпа обіцяє вам безліч спокійних моментів і прихід романтики в буденне життя. У багатьох Близнюків ці відносини можуть стати більше, ніж прості зустрічі. Імовірно, ви зустрінете свою долю вже в кінці березня або на початку квітня.

При цьому гороскоп попереджає, що ваша недовіра до партнера може все зіпсувати. Вийміть з цього урок і навчіться довіряти, це допоможе вам надалі. Не варто поміщати вашого партнера в золоту клітку. Позбавтеся від напруги і вирушайте на природу, відпочиньте від суєти, зрадити приємним думкам. Якщо вам потрібно виконувати роботу, просто можна взяти свій ноутбук і піти працювати в парк. Звичайно, такий темп не допоможе заробити багато грошей, але зате ви зможете відпочити та знайти спокій.


Близнюки
гороскоп 2016 близнецы

Астропрофайл


Дата: 21.05-21.06
Колір: Зелений
Символ: Близнюки
Планета: Меркурій
Стихія: Повітря
Антипод: Стрілець
Дорогоцінний камінь: Агат
Сумісність: Водолій

Влітку Близнюків чекає безліч різних подій, як обіцяють астрологи, тому накопичте сил і енергії. У червні почнуть відвідувати думки, що пора змінити роботу. Не завадило б записатися на якісь курси і отримати нові знання. Такі думки у вас викличуть деякі обставини, але обов'язково слід запитати думку у своїх близьких, не робіть поспішних рішень.

У другій половині літа зникнуть похмурі думки і можна буде сміливо взятися за відпочинок. У цей період у вас намічається сплеск любовних пригод.

Якщо ви хочете весілля, то зараз саме той момент. Саме наприкінці літа закладаються основи міцного шлюбу. Навіть ті Близнюки, які не шукають собі пару, піддадуться шквал захоплених поглядів, подарунків шанувальників, флірт і компліментах. У цей період добре накопичити позитивної енергії, яка потім буде допомагати вам надалі.

Романтика перейде з літа прямо в осінь. Але тут її поступово почне витісняти робота. У цей період ваше начальство помітить завзяття і талант, який ви проявляєте в роботі. Вас очікує приємний фінансовий сюрприз. Тепер ви зможете зробити покупку, про яку мріяли протягом довгого часу. Кінець осені і зима 2016 року принесуть Близнюкам успіх у бізнесі - ви просто таки будете купатися в оплесках і компліментах. А якщо ви людина творча - в цей період зможете створити прекрасний шедевр.

Близнюки жінка

2016 близнецы гороскоп женщина

В цьому році вам варто подбати про свій матеріальний стан і починайте будувати плани ще з січня. Добре все обміркуйте, зверніть увагу на те, що, може бути, варто поміняти свою діяльність і знайти себе в іншій професії. Такі зміни дуже сприятливо подіють на вас і вже до лютого ви відчуєте прилив творчих сил і енергії.

Навесні займіться своїм особистим життям, рекомендується більше часу приділяти другій половинці і. особливо, дітям.

А ось у квітні необхідно буде прийняти важливе рішення, яке стосуватиметься вашої роботи. Не поспішайте, все добре обмірковуйте. т. к. в цей раз поспішати нема чого.

У травні одиноким Близнюкам доведеться знайти своє щастя. Середина місяця за гороскопом на 2016 рік для вас стане сприятливою для побудови сім'ї. Озирніться по сторонах - у вашому оточенні вже давно є людина, яка любить вас, варто лише його розгледіти.

Влітку добре відпочиньте і накопичите енергії для майбутньої роботи, яка наздожене вас вже в серпні. Так само в цей період належить вирішити багато цікавих справ, які при цьому зажадають від вас максимальної концентрації і енергії.

Пам'ятайте про своїх близьких і більше уваги приділяйте батькам. Осінь пройде відносно спокійно, в цей період добре буде зайнятися своїм будинком.

До грудня ваші фінанси підуть вгору, але для цього варто трудитися, незалежно від того. поміняли роботу в цьому році чи ні.

Близнюки чоловік

гороскоп мужчина близнецы 2016

Зима 2016 - це час зайнятися собою, своїм іміджем, а також здоров'ям. Не перевантажуйте себе, щоб не виникали проблеми зі здоров'ям. Навесні у вас намітиться багато цікавих проектів, прислухайтеся до своєї інтуїції і виберіть той, що буде найбільш близький по духу. Успіх в такому починанні гарантований.

У квітні у вас намітяться зміни в особистому житті, які позначаться насамперед на одружених чоловіків-Близнюків. Перегляньте своє ставлення до партнера і зрозумійте для себе, що вас не влаштовує. Зараз саме час вирішити всі проблеми такого роду.

У травні частіше бувайте за містом, дихаєте чистим повітрям, оздоровлюйтеся. Це допоможе перемогти хронічні захворювання.

Першу половину літа проведіть в активній роботі. Беріться за найнеймовірніші проекти - це допоможе в кар'єрному зростанні. У серпні ж саме час вирушити в південні країни.

Восени, як запевнюють астрологи, ви зможете переглянути свої плани на майбутнє і, можливо, навіть змінити рід діяльності. В цілому, осінь вийде спокійною і неквапливою. Але дивіться уважно на своє оточення - далеко не всі бажають вам добра.

У грудні можна розслабитися і насолодитися перебуванням у колі близьких і друзів.

Любовний гороскоп

близнецы 2016 любовный гороскоп

Варто пам'ятати про те, що тільки близькі люди допоможуть вам подолати всі перешкоди.

1 декада (22 травня - 31 травня)

У цьому році на вас чекає багато цікавих і захоплюючих пригод, романтики і несподіваних зустрічей. Самотні Близнюки можуть знайти зв'язок з тією людиною, якого вони раніше навіть не помічали. Однак, такий зв'язок не буде довгою. Просто насолоджуйтеся цими моментами. Будьте стійкими і не піддавайтеся спокусі цілком.

2 декади (1 червня - 11 червня)

У вас багато шансів для створення власної сім'ї. Звичайно, все не буде повністю гладко, але проявіть терпіння. Шукайте компроміс, не слід бути надто категоричним. Пам'ятайте про особисту свободу кожного, давайте йому трохи часу на себе. Якщо вас в березні почнуть надто опікувати, прийміть це як належне і поставтеся з розумінням. У квітні, як обіцяє гороскоп, життя налагодиться, і прийде гармонія.

3 декада (12 червня - 22 червня)

Цей рік для вас стане періодом творчого розквіту. Якщо захочеться більше бути на публіці, то обов'язково беріть свою другу половинку. Цей період у вас випадає на середину осені. Більше часу проводьте разом, спільними вечерями і відвідуванням театрів.

Не виключено, що вам можуть зробити пропозицію.

Бізнес-гороскоп

гороскоп бизнес близнецы

Розподіліть свої можливості - і вас буде очікувати великий успіх. У другій половині року чекає додатковий заробіток, а так само не виключено, що вам запропонують нову перспективну роботу.

1 декада

Весь 2016 рік сприятливий для кар'єри, особливо враховуючи, що ваші позиції на робочому місці не завадить укріпити. Так само можна очікувати успіхів в особистому бізнесі, особливо у сферах: реклама, просування. Вам вдасться знайти інвесторів.

2 декада

У 2016 році у Близнюків є шанс стати керівником, а, бути може, зайнятися власною справою. Працюй самовіддано - і це допоможе знайти підйом по кар'єрних сходах. Але не дуже спокушайтеся, а просто продовжуйте йти далі.

3 декада

Стережіться шахраїв і шахраїв. Якщо вам запропонують вкласти фінанси, добре обдумайте. Успішно вклавши гроші, ви вже до кінця року відчуєте прибуток. Не починайте нову справу, поки ви не розплатилися з боргами.

Сімейний гороскоп

семейные близнецы 2016

Слухайте своїх близьких.

1 декада

Більше уваги приділяйте батькам, цікавтеся здоров'ям і взагалі намагайтеся піклуватися про них. Щоб трохи поправити свій емоційний стан, рушайте в подорож. Корисно буде завести нові цікаві знайомства з людьми, які зустрінуться під час відпочинку.

2 декада

Плануйте дитини - це дуже сприятливий період. Весна і осінь сприяють тому, щоб укласти шлюб. Також вам буде корисно зайнятися облаштуванням житла і зробити ремонт.Придивляйтеся до нюансів.

3 декада

Бережіться і намагайтеся всіма силами зберегти сім'ю. Уникайте конфліктів і сварок - зберігайте гармонію у відносинах. Все просто - слухайте своїх близьких і приймайте до уваги їхні поради.

Гороскоп здоров'я

гороскоп здоровья 2016

Ви будете багато працювати, але відпочивати теж треба.

1 декада

Юпітер в цьому році вам дозволить зберігати чудову фізичну форму, а ваш інтелект запрацює в повну силу. Хвороби будуть проходити повз, але при цьому варто займатися плануванням свого режиму дня. Харчуйтеся правильно, робіть зарядку. Не забувайте про вітаміни, натуральні чаї з трав та інше. Підтримуйте свій імунітет.

2 декади

Початок року зажадає від Близнюків, щоб ті зробили профілактику хронічних хвороб. Це допоможе уникнути їх загострення. Січень і лютий можуть бути небезпечними з-за травм, бережіть свої кінцівки.

3 декада

Щоб уникнути занепаду сил і значної втоми, розподіляйте трудовий графік правильно. Для правильного відпочинку гуляйте на свіжому повітрі, бігайте, можна зайнятися пішим туризмом, а також подорожувати.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...