ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2016 рікТелець

Рекламний блок

Минулий рік приніс багато клопоту, так як вам довелося вирішувати найрізноманітніші завдання, пов'язані не тільки з особистими проблемами, а й турботою про інших. Але 2016 рік принесе полегшення і можна буде зможете сміливо і впевнено рухатися вперед. Звичайно, працювати доведеться багато, але плоди ваша діяльність принесе рясні.

У січні насамперед доведеться укріплювати свої тили. Подбайте про фізичний і душевний стан. Тільцям в 2016 році буде корисно зайнятися спортом і відразу ж після Нового року відправитися в тренажерний зал. Також вам корисно буде звернути увагу на своїх близьких і рідних людей - вони теж хочуть вашої турботи.

У лютому і березні слід активно зайнятися роботою. В цьому році у вас є великі шанси піднятися кар'єрними сходами вгору, а добробут почне зростати. У квітні доведеться багато подорожувати. Саме в цей період у Тельців може випасти кілька відряджень, але не забувайте і про свою сім'ю - знайдіть час для подорожей разом.

Для одиноких Тельців цей період ознаменується змінами в особистому житті і ви зможете зустріти людину, який у вашій долі залишить певний слід. Романтичні переживання вам забезпечені на всі 100%.

Чи знаєте ви, рік кого буде 2016 за Східним гороскопом?

І на любовному фронті і в бізнесі вас чекає гармонія аж до травня. Але в цей період не намагайтеся нічого купувати занадто дорогого, а також не давайте в борг, оскільки гроші можуть не повернутися.

Початок літа 2016 року для Тельців пройде під знаком турботи про своїх дітей. Для деяких буде новиною, що вас чекає поповнення в родині, але це відверне приємними турботами про вибір імені для дитини або створення дитячої кімнати.


Телець
Телец

Астропрофайл


Дата: 20.04-20.05
Колір: Рожевий
Символ: Телець
Планета: Венера
Стихія: Земля
Антипод: Скорпіон
Дорогоцінний камінь: Смарагд
Сумісність: Діва

Деякі з вас зможуть поїхати відпочити, але іншим може випасти необхідність рішення завдань, які пов'язані з родичами. У червні сприятливий момент для того, щоб зробити ремонт квартири або взагалі поміняти житлоплощу. Такі турботи пробудять у вас дитячу радість.

Липень принесе Тельцям нові завдання, які ви зможете з успіхом виконати, всі пропозиції в цей період є вкрай успішними. Взагалі в літні місяці зірки обіцяють, що ви зможете прийняти правильне рішення, яке буде мати значення для подальшої долі. Але ці рішення будуть насамперед у сфері фінансів і бізнесу.

Гороскоп застерігає бути обережними на особистому фронті: у вас на горизонті може затеяться інтрижка, але вона буде мати плачевні наслідки - вас використовують.

Слухайте внутрішній голос у серпні, так як вам доведеться приймати багато серйозних рішень. Вкрай вдалим вкладенням стане нерухомість або ремонт житла. У цей період може утворитися деяке нерозуміння ваших дій іншими членами сім'ї, необхідно вести діалог і обдумати свою поведінку. І як би ви не надійшли, можете зі сміливістю вважати - ваші дії правильні.

Восени Тельцям слід більше уваги приділити своїм близьким і сім'ї. Більше допомагайте їм в їх проблемах - це дуже цінують і чекають від вас. Навіть дрібні проблеми варті уваги, оскільки саме такі вчинки дозволять вам підвищити свою самооцінку і зробити життя кращим.

У грудні більше бувайте в оточенні близьких людей і ви відчуєте небувалу гармонію і розуміння.

Любовний гороскоп

телец любовный гороскоп 2016

Не бійтеся нових відкриттів і місць, в яких ви ще не бували. Подорожі допоможуть розібратися в своєму внутрішньому світі і знайти любов.

1 декада (21 квітня - 1 травня)

Не допускайте чужих людей у своє особисте життя. Їх поради не варті того, щоб до них прислухатися, більше того - вони можуть тільки нашкодити. Ваша інтуїція - ваш єдиний порадник. Необхідно самостійно будувати ваші особисті відносини і всі поради друзів, подруги і навіть батьків просто пропустити повз вуха. Якщо занадто багато працювати і забувати про себе, ви ризикуєте втратити сексуальність і погіршити свій зовнішній вигляд і привабливість. Залишайте час на особисте життя.

2 декада (2 травня - 11 травня)

2016 рік дозволить Тельцям другої декади точно зрозуміти, хто підходить їм для того, щоб створити міцну і надійну сім'ю. Початок року обіцяє зустріч людини, який захопить вашу увагу, завдяки спільним захопленням і інтересам. Ці відносини будуть міцними.

Для Тельців, у яких вже є пара, цей період буде оптимальним, щоб зрозуміти, чи ви отримали справжнє щастя і гармонію. Але робіть кроки, щоб стати ще ближче і зрозуміти один одного.

3 декада (12 травня - 21 травня)

Не будьте занадто імпульсивними і добре думайте над тим, що ви робите. У цьому році не варто робити поспішних висновків. Добре обмірковуйте, якщо захочете оформити свої стосунки офіційно і почати жити в цивільному шлюбі. Навіть розставання слід обміркувати.

Літо саме підкаже як бути далі. Щоб зміцнити ваші відносини, більше подорожуйте, відвідуйте культурні заходи і просто проводите більше часу разом.

Для одиноких відвідування таких заходів дозволить зустріти свою другу половинку, липень просто сприяє вам у цьому.

Бізнес-гороскоп

гороскоп карьера телец

Цей рік сприятливий для зміни місця роботи і збільшення своїх доходів.

1 декада

Для вас не буде проблем і перешкод на робочому місці і при веденні бізнесу. З серпня з'явиться можливість круто змінити свою роботу і просувати проекти власного створення. Цей рік обіцяє Тельцям нові знайомства, а також додаткову роботу, що дозволить значно покращити свій матеріальний стан. Зірки підказують, що добре буде вкласти гроші в ремонт житла або придбання нової нерухомості.

2 декада

У період з квітня по вересень будьте гранично обережні, так як саме в цей час у вас можуть бути великі фінансові втрати. Перша половина року може принести великий і легкий дохід, але у другій половині вам буде необхідно більше працювати. Якщо ви плануєте вкласти гроші в якийсь проект, робіть це в першій половині року.

Друга половина року буде складною, але ви знайдете допомогу і розуміння в сім'ї.

3 декада

У вас є велика ймовірність того, що ви можете втратити своє робоче місце з-за сварки з керівництвом. Якщо не хочете, щоб так сталося, просто не допускайте конфліктів або ж відразу почати шукати нове робоче місце. Але вибирайте роботу, яка вам підходить за всіма параметрами. Не виключено, що ви самі захочете поміняти роботу, так як на старому вже не бачите ніякої перспективи і хочете реалізувати свій творчий потенціал. Так само це допоможе вам в матеріальній сфері.

Сімейний гороскоп

гороскоп тельца женщина на 2016 год

Якщо вам здається, що ви самотні, насправді, це не так. Ваша сім'я завжди підтримує вас, пам'ятайте про це.

1 декада

У цьому році велика ймовірність того, що ви будете відчувати деяке нерозуміння в сім'ї, але це не означає, що треба приймати радикальні заходи. Добре все обміркуйте і придивіться до своїх близьких. Насправді, вас люблять, а вам слід самому більше уваги приділяти сім'ї. Шукайте гармонію і ви отримаєте потужний тил.

2 декада

Родичі і діти зможуть порадувати вас великою кількістю приємних моментів і сюрпризів. Так, ви можете очікувати, що у вас з'являться онуки.

Не заводьте романів на стороні, не піддавайтеся флиртам, так як такі дії можуть позбавити вас сім'ї назавжди.

3 декада

2016 рік принесе велику кількість радісних і приємних моментів, а також подарує гармонію. Ваші стосунки з чоловіком стануть тільки міцнішими і ви станете краще розуміти один одного. Стосунки з дітьми і батьками стануть гармонійні та міцні. Ви зможете здійснити подорож зі своїми дорослими дітьми, що зміцнить взаємні відносини.

Гороскоп Здоров'я

гороскоп здоровье телец 2016

В цьому році дуже добре буде зайнятися лікуванням хронічних захворювань.

1 декада

Більше уваги приділить стану вашого організму в цілому. Бережіть себе і ваші хронічні захворювання не загостряться. Не приймайте алкоголь і це дозволить вам зберегти в хорошому стані серцево-судинну систему. Печінка і нирки також не потурбують вас в 2016 році.

2 декада

Займіться своїми суглобами - вони вимагають від вас негайного втручання. Січень може викликати застуду, але намагайтеся не переохолоджуватися весь зимовий період. Здорова їжа допоможе вам уникнути проблем з вашим шлунком і кишечником, так що астрологи рекомендують правильно харчуватися.

3 декада

У 2016 році у вас може виникнути несподівана алергічна реакція організму на косметику і засоби по догляду за шкірою, якими ви користуєтеся вже досить давно. В цьому році належить приділити більше часу своєму зовнішньому вигляду і більше займатися собою. Щоб довше зберегти красу і молодість - слід частіше відвідувати фахівців. Бережіть нерви і будете в повному порядку.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...