ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2016 рікРиби

Рекламний блок

Після всіх труднощів, невдач і випробувань минулого року вам випаде шанс все змінити в кращу сторону, втілити свої мрії і круто змінити життя. Однак, варто бути уважним до навколишнього світу та його обставинами, щоб не втратити свої можливості, попереджає гороскоп для Риб на 2016 рік.

Все круто змінити в своєму житті ви надумаєте вже приблизно до кінця січня, проте, глобальне що починати поки не варто. Цієї зими вам належить обдумати всі свої справи і помилки, які були зроблені в минулому. Також не варто забувати і про особистих відносинах, зміцнення своїх позицій на роботі, а також нарощуванню ділових зв'язків.

Весна принесе великі зміни. Вони торкнуться ваших знайомств, а також особистих відносин. Березень принесе знайомство з кількома новими людьми, що увійдуть у ваше життя. Старі і перевірені друзі можуть показати себе з несподіваного, а інколи відверто негативної сторони. Тому не будьте занадто довірливі, а також не надто покладати сподівання і надії на своє оточення.

Однак, є і позитивні моменти. Квітень обіцяє самотнім Рибам зустріч своєї половинки. А для сімейних представників знаку цей період стане можливістю зміцнити і вивести на новий рівень свої відносини з коханою людиною.

Буде корисно гуляти удвох біля води: біля фонтанів, на набережних, біля озера чи річки. Останній місяць весни обіцяє звільнення, доклавши трохи зусиль, вам вдасться розрахуватися з усіма поточними боргами. Такий поворот зможе поліпшити загальний емоційний стан і додасть упевненості в своїх силах.


Риби
гороскоп 2016 Рыбы

Астропрофайл


Дата: 19.02-20.03
Колір: Морської хвилі
Символ: Риби
Планета: Нептун, Юпітер
Стихія: Вода
Антипод: Діва
Дорогоцінний камінь: Місячний камінь
Сумісність: Скорпіон

На початку літа 2016 для Риб відкриються нові можливості та горизонти. Всі мрії і плани можуть втілитися в життя, головне - не відступати. Але у всій цій метушні не забувайте про свій стан здоров'я. Якщо почне щось боліти, не відкладайте і підіть на прийом до лікаря. Липень по своїй насиченості буде дуже скромним, однак, не сумуйте і зробіть для себе сімейний відпустку або ж додайте в життя трохи романтики. Серпень стане справжньою підготовкою до нових звершень і планами.

Тут дуже важливо зупинитися, скласти плани та відпрацювати всі деталі для того, щоб домогтися поставленої мети.

Початок осені ознаменується для вас запуском нових проектів і хвилею цікавої роботи. Але при цьому не забувайте про те, що вдома на вас чекають улюблені і близькі люди. Приділяйте їм свій вільний час.

Середина осені сприяє налагодженню своїх ділових контактів, будьте дипломатичні і вам вдасться завести корисні знайомства і зв'язки.

У листопаді Рибам необхідно постаратися не збавляти темп і бути активними. Продовжуйте працювати і йти до поставленої мети, але вашу увагу до другої половинки не має при цьому знизитися.

У грудні вже буде великий багаж успішно виконаних справ, однак, потрібно вже думати про майбутнє, плануючи нові звершення.

Риби чоловік

гороскоп 2016 рыбы мужчина

Чоловікам-Рибам гороскоп 2016 року радить визначитися зі своїми планами на майбутній рік. Добре плануйте всі свої вчинки і ви зможете досягти того, до чого прагнете.

Зима пройде у клопотах про кар'єру та інших справах, що пов'язані з роботою, але, якщо все успішно виконаєте, вас чекає кар'єрний ріст або ж підвищення зарплати.

Навесні більше уваги слід приділяти особистим стосункам зі своєю другою половинкою, а також власній фізичній формі. Це час дуже добре підійде для занять спортом.

Влітку приділіть увагу відпочинку і накопичення життєвих сил для звершення задуманих планів. Це допоможе зібратися з думками і приступити до реалізації своїх задумів на початку осені.

Восени самотні чоловіки-риби зустрінуть свою любов і знайдуть сімейне щастя. Середина періоду зажадає від вас максимальної концентрації життєвої енергії, так як в цей момент стане можливим підвищити своє становище на роботі, завдяки самовідданій праці. Але не забувайте в цій рутині і про своїх близьких. Вони теж хочуть вашої уваги.

Кінець року видасться спокійним і представники знаку зможуть зустріти прихід Нового року 2016 у тихій сімейній обстановці.

Риби жінка

женщина рыбы 2016

Жінкам-рибам в 2016 році слід більше уваги приділяти власному здоров'ю та сім'ї.

Початок року вийде спокійним - ви відпочинете від новорічних клопотів. У цей період краще приділити багато часу своїм близьким. Накопичивши сили до лютого, можете сміливо братися за вчинення раніше задуманих планів. Зараз слід проявити активність на робочому місці.

У березні може появитися кілька цікавих ділових пропозицій, але добре обміркуйте їх, ні в якому разі не приймайте поспішних рішень. В цілому, весна вийде дуже активною, але в травні можна приділити увагу відпочинку і відправитися з домочадцями в невеликий сімейний похід. Самотні жінки-риби зустрінуть свою другу половинку в кінці весни, ці стосунки обіцяють бути міцними.

Літо пройде спокійно. Приділяйте більше уваги своєму здоров'ю і правильному харчуванню. В кінці теплого періоду непогано б відвідати морське узбережжя з сім'єю. Це дозволить зміцнити відносини з коханою людиною.

Початок осені ознаменується новим сплеском активності на роботі. Будьте обережні з паперами - не допускайте помилок і вже до листопада у вас буде підвищення по кар'єрних сходах.

Початок зими - час трохи заспокоїтися і подумати про нові плани.

Любовний гороскоп

любовный гороскоп для рыб

Вибираючи собі супутника життя, в першу чергу, звертайте увагу на його моральні якості, а вже потім на красу.

1 декада (20 лютого - 28 лютого)

У Риб, народжених в цей період, очікується любовну пригоду, знайомство зі своєю другою половиною. Риби будуть просто чарівні і стануть випромінювати позитив на всіх оточуючих.

У сімейних представників знаку буде спостерігатися бажання, щоб їх улюблені приділяла більше своєї уваги і ніжності.

Самотні в цей рік зустрінуть своїх суджених. Звичайно, варіантів може попастися кілька і ви будете здивовані вибором.

2 декада (1 березня - 10 березня)

Якщо ви самотні, вам слід звернути увагу своїх колег на роботі. Зірки обіцяють вам сексуальні пригоди, але при цьому не вірте усім сказаним вам словами.

У другій половині року очікуються зміни в особистому житті: для жінок можуть бути заготовлені пропозиції вийти заміж, а от чоловікам поспішати не варто. Найкраще скріплювати свої відносини слід у грудні - так союз буде довгим і міцним.

3 декада (11 березня - 20 березня)

Люди, народжені в цей період, почнуть шукати свою долю вже на самому початку 2016 року. Від їх боязкість і сором'язливість не залишиться і сліду. Всі докладені зусилля не пройдуть непоміченими, так як ваша оригінальність, винахідливість і привабливість будуть на висоті. Однак, довіри до людини, якого ви зустріли не так давно, не варто проявляти занадто багато.

Для сімейних Риб рік пройде спокійно і ваші стосунки стануть тільки міцнішими.

Бізнес-гороскоп

карьера и бизнес рыб в 2016 году

Рік 2016, що пройде під знаком Мавпи, дуже сприятливий для різних справ, планів і найочікуваніших відкриттів.

1 декада

Риби будуть поглинені справами кар'єрного зростання і самої кар'єри. На початку року вас чекає підвищення або ж пропозицію роботи, яку так довго чекали. Не варто боятися великої кількості обов'язків, виконуйте їх і незабаром обов'язково будете винагороджені. Однак, про відпочинок варто пам'ятати, так як стан здоров'я може погіршитися.

2 декада

Народжені в цей період, будуть мати успішну кар'єру і поліпшення в матеріальній сфері. Головне, повірити в свої сили і наполегливо йти до своєї мети - шанс що-небудь поліпшити випаде всього один раз. Для творчих людей 2016 рік стане роком визнання їх діяльності. Керівним посадам вийде впоратися зі своїми конкурентами, а також з різними перевірками.

3 декада

Риби цієї декади в наступному році зможуть отримати підвищення по кар'єрних сходах і стати керівниками. Їх проекти будуть цікаві для начальства, а всі починання приречені на успіх.

В останні 10 років у вас не було такого сприятливого шансу для втілення своїх кар'єрних амбіцій. Головне - не відходьте від мети. Але стежте за своїм здоров'ям, приділяйте увагу близьким і рідним.

Сімейний гороскоп

семья гороскоп отношения 2016

Якщо ви будете приділяти роботі занадто багато часу, ризикуєте погіршити здоров'я і залишитися на самоті.

1 декада

Для Риб у яких є сім'я в цьому році нічого побоюватися. Всі дрібні сварки швидко забудуться і не принесуть шкоди. Повернення додому для вас буде справжнім святом, загальні цілі сильно зміцнять союз. В черговий раз ви зможете переконатися, що друга половинка любить і підтримає у всіх починаннях.

2 декада

Якщо на роботі занадто багато справ, все одно, не варто забувати про те, що потрібно відпочивати разом з членами своєї сім'ї. Це дозволить вам по-новому подивитися на рідних, трохи відпочити від суєти і більше уваги приділити дітям. У другій половині року можливі конфлікти, але намагайтеся владнати їх спокійно. Коханій людині приділіть більше уваги.

3 декада

Люди, що народилися в цей період, будуть показувати свою симпатію шляхом незвичайних подарунків, різних сюрпризів і поїздок.

Для Риб, які в 2016 році ще вільні, є шанс змінити своє становище і знайти другу половину. Сімейним ж потрібно приділити увагу зміцненню відносин і думати про дітей.

Гороскоп здоров'я

гороскоп здоровья 2016 рыбы

1 декада

Рибам першої декади не варто побоюватися за своє здоров'я. Єдине, що може засмучувати - пара зайвих кілограм. Щоб позбавитися від них вдамося до різним спортивним методів та будьте дуже наполегливими - зусилля увінчаються успіхом і Риби стануть прекрасні, як ніколи.

2 декада

Для народжених в цей період, стануть небезпечні різні вірусні інфекції. Якщо не приділити належну увагу відпочинку, ви ризикуєте сильно погіршити стан свого здоров'я. Навесні краще взяти невеликий тайм-аут. Ходіть більше пішки, відвідайте спа-процедури, пийте чаї з трав. Не забувайте про медитації.

3 декада

Для Риб цієї декади хвороби не страшні. Проте, загальним зміцненням здоров'я слід займатися також: різними видами спорту, активним відпочинком. Все це тільки поліпшить загальний стан організму.

Стерегитесь протягів, не переохолоджуйтеся, так як це може погано позначитися на вашій спині.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...