ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2016 рікВодолій

Рекламний блок

Цей знак Зодіаку характеризується великою винахідливістю і креативністю. 2016 рік буде сприяти тому, що таланти Водолія стануть дуже затребувані. Бажання творити може призвести до того, що ви іноді будете шкодувати про скоєне, але це не привід щоб зупинятися! Ваші дії гарантують успіх.

У січні у вашому житті знову можуть виникати люди, які вже залишили раніше слід по собі. У вас буде шанс пожвавити стосунки з тим, з ким відбулося розлучення. Або ж, навпаки, можна буде нарешті розставити всі крапки і забути про те, що перестало бути актуальним.

У лютому доведеться гарненько попрацювати і створити собі міцний фундамент для намічених проектів. Це стане платформою для успішних справ у майбутньому. В цьому місяці не рекомендується починати нові любовні пригоди.

А ось вже в березні гороскоп для Водолія на 2016 рік обіцяє, що вас очікують багато нових і цікавих моментів, які будуть пов'язані з особистим життям і роботою. Цей період буде для вас доленосним. Ні, він не переверне життя з ніг на голову, але при цьому ви станете впевненіше і знайдете нові знайомства. При цьому ви можете і не зустріти знайомого протилежної статі, а просто захочете допомогти комусь чи навіть усиновити дитину. На роботі проявіть ініціативу. Це може зіграти вам на руку і ваша ідея, якою б божевільної вона не була, сприйметься начальством, як щось надзвичайно креативне і вас буде очікувати великий успіх.


Водолій
гороскоп на 2016 год для Водолея

Астропрофайл


Дата: 20.01-18.02
Колір: Бірюзовий
Символ: Водолій
Планета: Уран, Сатурн
Стихія: Повітря
Антипод: Лев
Дорогоцінний камінь: Бірюза
Сумісність: Близнюки

Квітень буде для вас дуже багатий на різні знаки Долі. Ні в якому разі не ігноруйте їх! Це допоможе визначитися з напрямком вашого подальшого руху і кому можна вірити, а від кого краще триматися подалі.

У травні астрологи попереджають, що краще більше часу проводити зі своїми близькими: поїхати на природу або на дачу, відправитися в подорож. Це допоможе зміцнити сімейні відносини.

Червень повинен пройти у вас під девізом: «Я люблю!» Це важливіше, ніж просто виражати свої почуття через дії. Вважайте себе професіоналом і розраховуйте на підвищення. Не будьте скромні - проявіть себе. Спілкуйтеся з оточуючими і проявіть свою точку зору на навколишні події.

У другій половині літа займіться будинком: зробіть ремонт, замінити сантехніку, купіть нову побутову техніку. Для вас це буде легко. Не беріть грошей у борг! Намагайтеся купувати тільки за свої кошти, особливо нове авто - займати не варто ні в якому разі.

Початок осені ознаменується великою кількістю справ на роботі. Але не намагайтеся втекти - сміливо приєднуйтесь і проявляйте ініціативу. Це дуже допоможе вам надалі. У вересні одиноким Водоліям зустрінеться той чоловік, що залишить слід у їхній долі.

У середині осені можна трохи зайнятися самоосвітою, так як саме зараз нові знання ви будете сприймати дуже легко. Листопад також присвятіть сім'ї або коханій людині - зміцнить ваші стосунки. Розмовляйте, розмовляйте, діліться своїми думками з коханими. Ваші стосунки від цього стануть тільки міцнішими. Вже в грудні ви відчуєте результат від цього і у ваш будинок увійдуть гармонія і любов.

Водолій чоловік

гороскоп 2016 водолей мужчина

Ви головний годувальник у родині. Не втрачайте шанс - він вам випаде в цьому році. Починайте активно працювати вже з січня - створюйте плацдарм для нових дій і звершень. Ініціатива, яку ви виявите, стане відома вашому керівництву і вас обов'язково нагородять.

Гороскоп на 2016 рік для Вашого знака говорить, що необхідно приділити увагу своїм близьким. Частіше зустрічайтеся з рідними, гуляйте і проводите спільно свята. Слідкуйте за станом свого здоров'я.

Наприкінці весни самотні Водолії зможуть зустріти жінку своєї мрії. Ваші стосунки можуть перерости в щось більше. Не бійтеся спілкуватися з протилежною статтю - красномовство піде вам на користь.

Влітку доведеться попрацювати. Поки інші ніжаться під південним сонцем, ви будете будувати плани і активно втілювати їх у життя.

Восени займіться зовнішнім виглядом і спортом. Також непогано було б записатися на якісь курси. Нові знання ніколи не будуть зайвими.

До початку зими ви заробите певний багаж своїх досягнень, але не припиняйте працювати.

Жінка водолій

гороскоп 2016 водолей женщина

Вам належить повний пригод рік. Буде складно, але ви все зможете витерпіти і, подолавши всі перешкоди, підете далі з гордо піднятою головою.

Взимку зверніть увагу на стан свого здоров'я. Можуть виникнути проблеми з ногами. Запишіться на прийом до фахівця. Може бути, варто трохи переглянути свій раціон? Приділіть увагу натуральній їжі.

Навесні вас чекає безліч любовних пригод, романтичних зустрічей, нових знайомств. Вони можуть стати для вас чимось більшим... Сімейним Водоліям слід приділяти увагу своєму чоловікові і підтримувати його.

Влітку рушайте в невелику подорож і знайдіть себе. Розберіться в своєму внутрішньому світі.

Осінь принесе вам нові знайомства. На роботі вас чекають зміни. Нічого не бійтеся. Виявляйте ініціативність, відстоюйте свою особисту думку. Наприкінці осені вас чекає підвищення по кар'єрних сходах.

Зима внесе у ваші плани приємні зміни.

Любовний гороскоп на 2016 рік

водолей любовный гороскоп

Доля поставить перед вами вибір: затишне сімейне гніздечко або фонтан любовних пригод.

1 декада (21 січня - 31 січня)

Для одиноких цей період ознаменується феєрверком романтичних зустрічей. Не чиніть опір - вони все одно вас наздоженуть. Не біжіть від власного щастя - почуття, що ви виявите, будуть взаємними. Спілкуйтеся з обранцем і дізнавайтеся про нього (їй) все.

Сімейні Водолії в цей період захочуть показати, що вони лідери. Але не слід проявляти таке завзяття - ви тільки нашкодите. Слухайте думку інших і шукайте компроміс.

2 декада (1 лютого - 10 лютого)

Ви можете захопитися людиною, що вже перебуває у шлюбі. Не мудрствуйте, а просто відступите. Так як це стане проблемою для вас обох. Тим більше, що не у ваших принципах зруйнувати сім'ю.

Водолії, у яких вже є сім'я можуть образити свого партнера своїм поганим поведінкою. Свого партнера необхідно поважати і прислухатися до нього. Якщо вам дороги відносини, шукайте компроміс. Проявляйте ніжність і любов.

3 декада (11 лютого - 19 лютого)

Рік 2016 для вас буде без особливих потрясінь. Самотні зроблять спроби пошуку своєї другої половини, але жалю від невдач відчувати не стануть.

Сімейні пари зіткнуться з охолодження почуттів. Це призведе до того, що сім'я може розпастися, але скоро ви зустрінете того, хто заповнить вашу втрату.

Якщо вам дорогі ваші стосунки, зробіть свій побут більш різноманітним.

Бізнес-гороскоп

2016 бизнес-гороскоп

Слід радіти простим речам, дорожіть тим, що у вас є, прикрасьте свої сірі дні.

1 декада

Прислухайтеся до своїх бажань, що пов'язані з вашою професійною діяльністю. Якщо ви людина творча, вас обов'язково відвідає осяяння і ваш талант відкриється перед вами з нової сторони. Для багатьох Водоліїв цієї декади стане питання кар'єри: ви будете проявляти ідеї і втілювати їх у життя. Ваша наполегливість та ініціативність допоможуть вам зробити кар'єру і домогтися фінансової незалежності.

2 декада

У середині осені вас помітить ваше керівництво. У цей період слід дотримуватися субординації, не варто свою думку нав'язувати надмірно - це вам не допоможе. Зараз корисно буде попрацювати з інформаційними джерелами, дрібний бізнес - ваш коник, роботі в одиночці віддайте перевагу командну гру.

Кінець року обіцяє вам великі заробітки. Хоча без ризику не обійдеться, але не бійтеся і дійте.

3 декада

З початку 2016 року вам буде супроводжувати успіх у справах. Приймати правильні рішення вам допоможе заступництво Сатурна. Не бійтеся навіть найнеймовірніших пропозицій - це допоможе вам добитися успіху. Довіряйте своїй інтуїції і вас не обдурять. Наберіться терпіння і чекайте моменту свого успіху.

Сімейний гороскоп

семейный гороскоп водолея 2016

Не слухайте чужих думок, а дійте за власним намовою.

1 декада

Початок весни буде для вас супроводжуватися деяким дискомфортом в сімейних відносинах. Однак, уникайте складних ситуацій, йдіть на компроміс, слухайте думку вашого партнера. Прислухайтеся до думки своїх батьків.

2 декада

Перші шість місяців сприятливі для того, щоб придбати нерухомість або ж велику побутову техніку. Бути може, вам дістанеться спадщину.

При цьому не намагайтеся витратити багато коштів - вони знадобляться трохи пізніше.

В осінні місяці бувайте частіше будинку, балуйте увагою дітей і близьких.

3 декада

Зберігайте прекрасні стосунки зі своїми домочадцями. Так як це завжди ваш надійний тил і опора. Їх допоможе зміцнити час, проведений у бесідах і прогулянках на свіжому повітрі.

Частіше зустрічайтеся з друзями та батьками. Їх поради завжди зможуть допомогти вам знайти правильне рішення. Брати кредити або позичати в борг не варто. Восени ваші справи підуть вгору.

Гороскоп здоров'я

гороскоп здоровья

Придивіться до проблем, що можуть виникнути з вашим шлунком і кишечником. Ваші нерви не відновлюються - будьте спокійні.

1 декади

Звертайте увагу на свій раціон і проблеми із зайвою вагою - це допоможе уникнути серйозних хвороб. Не їжте жирного, не відвідуйте кафе швидкого харчування. Це також впливає на ваше серце і артеріальний тиск. Змініть свій спосіб життя.

2 декада

Здоров'я відмінна, але якщо турбує шлунок, слід відразу ж йти на прийом до лікаря. Незайвим буде зміцнення імунітету. Профілактика - найкращий засіб лікування.

3 декада

Перша половина 2016 року небезпечна тим, що можете підхопити вірусне захворювання. Відразу ж йдіть до лікаря. Весна сприятлива для зміцнення імунітету, профілактики захворювань і занять спортом. Не перевантажуйте себе.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...