ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2016 рікДіва

Рекламний блок

Минулі роки були насичені подіями, що призвели до зміни вашого життя. Доля випробовувала Дів на міцність. Рік 2016 стане для вас завершальним етапом цих випробувань. Взагалі представників цього знаку можна порівняти з ракетою, яка після довгих мандрів, все ж дісталася до зірок. Однак, вона не усвідомлює, що їй робити далі. Рік Мавпи допоможе вам розібратися і досягти всього, чого ви хочете.

Отже, гороскоп Діви на 2016 рік обіцяє нам наступне: у січні вийде повернутися до того, що ви вважали вже пішов назавжди. Це буде мати значення, так як така зміна може бути пов'язана з пропозицією взяти участь у якомусь проекті, в якому ви вже брали участь раніше. Однак, це може бути та людина, з яким у вас пов'язані приємні спогади молодості. Повернення до старого буде мати сенс, але при цьому слід дуже добре попрацювати над собою. Якщо не боїтеся змін - обов'язково дійте.

В кінці зими - початку весни ваше особисте життя запанує над іншими сферами життя. При цьому така зміна спонтанної. Вас очікує зміна почуттів, яка може бути пов'язана з людиною з вашого оточення. Таке захоплення безболісно пройде до середини квітня, однак, після цього згадуйте знову про справи на роботі і беріться за їх виконання. В іншому випадку ви ризикуєте залишитися без роботи.

У травні слід бути дуже дипломатичними. Звичайно, цього місяця вас чекає безліч поїздок, подорожей, але можливі конфлікти і нерозуміння з боку ваших близьких. При цьому не намагайтеся втягувати себе в сварки, так як вони можуть потім тривати протягом усього року. Намагайтеся знайти компроміс.


Діва
гороскоп 2016 дева

Астропрофайл


Дата: 23.08-22.09
Колір: Зелений
Символ: Діва
Планета: Меркурій
Стихія: Земля
Антипод: Риби
Дорогоцінний камінь: Сардонікс
Сумісність: Козеріг

Червень вимагає від вас розплати за старими рахунками, як обіцяє гороскоп. У 2016 році Діви в принципі не повинні забувати про ті обіцянки, які давали раніше. Проекти, які ви почали і відклали на потім, потребують завершення. Позбавившись від цього вантажу, можна буде нормально рухатися далі і будувати плани на майбутнє. Якщо вам будуть надходити ділові пропозиції в червні, не звертайте на них особливої уваги, оскільки ті мають мало шансів на успіх.

В середині літа ваші почуття знайдуть нове життя. Здавалося б, угасшие емоції знову стануть, як в перший день. Для самотніх Дів великий шанс зустріти другу половинку і залишитися з нею на все життя.

Після емоційних подій червня і липня на вас чекає спокій серпня. Саме зараз буде дуже добре відправитися в подорож. Але уникайте міст, а будьте ближче до лісам, горам, річкам і озерам. Такий вибір зміни обстановки дозволить вам отримати заряд позитивної енергії, яка дасть можливість рухатися далі. Може бути, будуть причини, що не відпустять вас у відпустку, але, все одно, намагайтеся здійснювати піші прогулянки і взагалі бути ближче до природи.

Та енергія, яку ви набрали за час відпочинку, дуже стане в нагоді восени. В цей період на вашому місці роботи стануться зміни, які зажадають великої ініціативності, вміння багато і уважно працювати, а також відстоювати свої ідеї перед начальством, хоча б у межах розумного.

Середина жовтня принесе вам знаки, які допоможуть зрозуміти, куди слід рухатися далі.

Листопад зажадає від Дев знайти опору, яка допоможе їм здійснити кроки для майбутньої діяльності. Цією опорою стануть для вас члени сім'ї. Приділяйте більше уваги своїм рідним, і вони зможуть відплатити вам тим же.

У грудні астрологи обіцяють безліч відкриваються перед вами перспектив і нових можливостей. Не зупиняйтеся і активно дійте! Доля до вас прихильною. Так само, буде хорошим рішенням відзначити Новий рік 2016 за кордоном.

Діва чоловік

гороскоп 2016 дева мужчина

Рік почнеться для вас спокійно. Думайте про свої плани. Не варто боятися змін. Перед вами відкриті усі двері.

Лютий потребує значних сил, щоб вирішити питання, пов'язані з вашою роботою.

Березень буде наповнений романтикою і приємними сімейними клопотами. У квітні ж почніть приводити в дію плани, що пов'язані з вашою професійною діяльністю, інакше ризикуєте дуже несподівано залишитися «за бортом».

Травень і червень проведіть спокійно. Більше уваги приділіть спокійному відпочинку, накопичення енергії для майбутніх робіт і турбот. Але не забувайте і про своїх службових обов'язках.

Вам доведеться добре попрацювати в липні, але це допоможе знайти якусь фінансову незалежність і загальне благополуччя.

У кінці серпня слід було б відправитися в невелику поїздку, відвідати місця, де ви ще не бували. Для цього добре підійде як закордон, так і рідні, незвідані вами раніше, простори.

Восени буде багато цікавих пропозицій на роботі. Однак, велику увагу зверніть на ваше оточення - не всі ставляться до вас, як до друга і приятеля.

Зима подарує безліч радісних моментів, що пов'язані з вашою родиною та близькими людьми. Не забувайте про сім'ю!

Діва жінка

дева женщина 2016

Зима стане тим періодом, коли ви зможете краще розібратися в собі, зрозуміти свої бажання, зможете подумати про те, куди слід рухатися далі. Насправді все просто - ваші близькі люди допоможуть зрозуміти сенс того, що відбувається і знайти найкращий вихід у будь-якій ситуації.

Навесні вас очікує роман з людиною, якого ви раніше навіть не помічали. Він триватиме недовго, але принесе вам безліч приємних моментів.

Проведіть літо в роботі, але не забувайте і про своїх близьких, частіше відвідуйте батьків. Вони завжди допоможуть і підкажуть як вирішити накопичені проблеми.

У серпні розплатитеся з усіма боргами та не беріть кредити. Можна поїхати до води і провести там кілька днів, чи то озеро або морське узбережжя.

У вересні - жовтні з головою підіть в роботу. Ніякі особисті стосунки, що ви можете завести в цей період, не увінчаються успіхом. Але на трудовому поприщі вас чекає безліч досягнень і відкриттів. Ваші зусилля обов'язково відзначить начальство.

У грудні зрадити дозвіллю, рушайте кататися на лижах, наприклад в Болгарію.

Любовний гороскоп

любовный гороскоп дева 2016

Якщо ви сімейна людина, слухайте свого партнера. Для самотніх жінок-Дів очікується багато романтичних зустрічей.

1 декада (24 серпня - 3 вересня)

Протилежну стать не доставить вам ніяких проблем і ви можете сміливо пірнати в романтику. У вас є всі шанси, що вам зроблять пропозицію руки і серця.

Для самотніх у цьому році Мавпа обіцяє багато зустрічей і романтики, любовних пригод, які можуть перерости в щось абсолютно нове. З квітня по червень вас чекає сплеск любові, романтики і пристрастей.

Цей період для вас найкращий, щоб ви змогли забути свої старі відносини, які давно тяжіють над вами.

2 декада (4 вересня - 13 вересня)

Цього року на вас очікує серйозний поворот. Відносини в парі можуть вкрай загостритися. Не ведіться на провокації, на які вас може провокувати вас ваш партнер, засліплений бажанням стати лідером.

Для самотніх у цей період буде багато романтичних зустрічей, але не втягуйте себе в любовні авантюри - нічим хорошим це не закінчиться.

3 декада (14 вересня - 23 вересня)

У 2016 році ваші старі партнери та шанувальники знову проявлять свою увагу до вас. Вам варто розібратися в своїх почуттях до них. Однак, якщо ви минулого разу не були задоволені цими відносинами, не варто їх починати знову.

Для самотніх Дів цей рік стане можливістю змінити своє особисте життя, але для цього стати більш відкритими та ініціативними.

Бізнес-гороскоп

бизнес гороскоп 2016

Будьте старанними, слухайте свою інтуїцію, дійте і ви приречені на успіх.

1 декада

Для того щоб ви просунулися в своїх справах, вам слід проявити максимум працьовитості та наполегливості. Якщо ви впораєтеся з поставленими завданнями, вас буде очікувати грошову винагороду або підвищення.

Позбавтеся від лінь і безініціативність - це шлях в нікуди. Плисти за течією не вийде - так ви нічого не доб'єтеся. Ваші ділові зв'язки, а також допомога рідних допоможуть вам у досягненні успіху.

2 декада

Цей рік може принести вам бажання витрачати гроші даремно. Уникайте безперспективних вкладень і покупок, які вам не принесуть користі. Контролюйте свої витрати - складайте плани по витраті коштів на кожну тиждень. Заощаджуйте гроші, відкладайте їх.

3 декада

Зверніть особливу увагу на ставлення до начальства і вашим колегам. В цьому році вам випаде підвищення по кар'єрних сходах, але відразу ж пожвавляться ваші заздрісники. Не вплутуйтеся в конфлікти, які можуть вам зашкодити, шукайте вихід із ситуації, будьте мудрі.

Сімейний гороскоп

семейный гороскоп для деві

Більше уваги приділіть своїм близьким.

1 декада

В цьому році шукайте спокою в своїй душі і рівноваги у вашій родині. Перестановки і ремонт у вашому житло в цьому році робити не слід. Налагоджуйте відносини всередині сім'ї. Частіше проводите час у колі сім'ї - наприклад, за сімейною вечерею. Спілкуйтеся, розповідайте про свої плани.

2 декада

У вас може проявитися почуття ревнощів, яке припаде на період весна - осінь. Однак, такі почуття викликають у вас перевтома на роботі і недосипання. Для того щоб не було конфліктів, вам необхідно пам'ятати одну просту річ: ваша сім'я - єдина ваша опора.

3 декада

Вас чекають спокійні і розмірені сімейні відносини. Навесні ваші діти можуть захворіти, щоб уникнути цього, вчасно прийміть профілактичні заходи. Слід виявити підвищену увагу до ваших дітям - вони потребують вашої допомоги.

Гороскоп здоров'я

гороскоп здоровья на 2016 год

Вам слід зайнятися своїми хронічними хворобами.

1 декада

Вам не завадило б придивитися до стану своєї щитовидної залози. Не виключено, що вас можуть очікувати захворювання дихальних шляхів. Проводьте профілактику простудних захворювань. Бережіть свою спину і нижню частину хребта.

2 декада

Слідкуйте за своїм здоров'ям і проводите обстеження вчасно. Не піддавайтеся занепадам настрої, зневіру, так як це зможе призвести до погіршення стану здоров'я. Також це згубно позначиться на вашій психіці. Вам слід частіше відпочивати і проводити час на природі.

3 декада

Є ймовірність, що ви можете отримати травму на початку 2016 року. Уважно поставтеся до транспорту.

Позбавляйтеся від негативу і приділяйте достатньо уваги. Відпочивайте достатню кількість часу, приймайте вітаміни, пийте трав'яні чаї.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...