Гороскоп на 2016 рікВаги

У перші ж дні 2016 року ви відмовитеся від тих речей, які не приносять вам ніякої користі. У цей період зверніть увагу на профілактику простудних і вірусних захворювань. Частіше відпочивайте і збираєте сили для нових звершень. В середині січня буде добре поспілкуватися зі своїми рідними та однодумцями. Контактувати з людьми, думка яких збігається з вашим, дуже важливо для вас. Остання декада січня сприяє початку нових справ.

У лютому буде непогано відстежити тенденції в тих галузях, якими ви захоплюєтеся. В любовних відносинах у цей період у вас настане сплеск старих забутих почуттів, які ви знову зможете пережити. В діловому відношенні місяць для вас не дуже активний, але закінчите ті справи, які у вас вже давно відкриті. Плануйте, плануйте нові цілі.

У вашому діловому житті намітяться деякі зрушення у березні. Якщо хочете змін, їх можна починати втілювати в життя з 3 березня. У першій половині березня вам можуть запропонувати просування по кар'єрних сходах, а ось друга половина місяця сприятлива для любовних справ. Ті відносини, що ви почнете в цей період, будуть мати тривалий характер.

Квітень допоможе вам розібратися в тих відносинах з партнером, які давно вас турбують. У цей період дуже добре буде вирішити всі існуючі проблеми, а потім продумати план розвитку на майбутнє. Це час сприятливий час для освідчень у коханні, не бійтеся романтики - вона виявиться, як ніколи, до місця.


Ваги
гороскоп 2016 весы

Астропрофайл


Дата: 23.09-22.10
Колір: Блакитний
Символ: Ваги
Планета: Венера
Стихія: Повітря
Антипод: Овен
Дорогоцінний камінь: Сапфір
Сумісність: Рак

Травень вимагатиме у вас подвоєної енергії у вашій роботі. Інтуїція підкаже, що саме в цей момент буде вдалою ідея почати нові справи. Зараз краще всього працювати самому, або ж зі своїми рідними. Не йдіть на контакт з настирливими людьми, які дратують вас.

На початку червня Терезам варто очікувати пропозицію цікавої роботи, яка пов'язана з інформацією, комп'ютерною технікою або ж рекламою. Варто все добре обміркувати і не кидатися відразу на пропозицію.

В середині літа 2016 року гороскоп обіцяє, що вас чекає удача і ви будете отримувати тільки хороші новини. У цей період варто нагадати про себе колегам, пошукати нові можливості у вашій роботі, знайти альтернативну роботу також не завадить. Також намітяться зміни, пов'язані з особистим життям. У другій половині липня буде добре зіграти весілля, якщо є така можливість. Шлюби цього періоду зазвичай дуже міцні.

Серпень розташовує до того, щоб зупинитися і трохи подумати про плани на майбутнє. Звичайно, припиняти працювати не варто, але і відпустку вам не завадить. У кінці серпня можливо знайомство з представником протилежної статі, який надовго увійде у ваше життя.

У першій половині вересня настане час для тих, чиє прагнення високих результатів змушує їх рухатися далі. Але не «горите» на роботі, а залишайте час для відпочинку. У цей період астрологи обіцяють, що добре буде зайнятися якимось захопленням. Ваше коло спілкування зміниться і стане більш різноманітним.

У жовтні у вас з'явиться можливість змінити у ваших справах все те, що довгий час викликає тільки роздратування. Найбільш оптимальний період для цього прийде з 8 по 23 жовтня.

Середина осені ознаменується тим, що ваша присутність стане просто необхідним будинку. Можна почати ремонт, поміняти дизайн інтер'єру, а також змінити планування житла. Відвідайте своїх батьків. Можна влаштувати домашнє свято, на який варто покликати всіх друзів.

На початку зими Доля вкаже вам знаками на те, куди слід рухатися. В кінці місяця ви зможете налагодити свої фінансові справи.

Гороскоп здоров'я

гороскоп 2016 весы

Гороскоп на 2016 рік говорить, що у вас з'явиться прекрасна можливість позбутися від усіх ваших шкідливих звичок. Внаслідок цього ваше здоров'я, а також зовнішній вигляд стануть просто неперевершеними.

В січні не слід захоплюватися їжею, в якій багато калорій. Кінець січня має стати для вас початком відвідування спортивної секції.

У лютому можна знову зайнятися лікуванням хвороб, які уже тривалий час, не можете вилікувати. Цей місяць сприятливий для лікування хронічних хвороб та профілактики вірусних інфекцій.

В березні вас чекає занепад сил, що може погано позначитися на загальній працездатності. У другій половині місяця уникнути можливого пошкодження спини. З 22 березня настане сприятливий період, коли ваше самопочуття різко піде на покращення.

Якщо починати обстеження свого організму після 14 квітня, велика ймовірність того, що зможете отримати найбільш точні результати. Цей день проходить під заступництвом Урану, а він прихильний до точної техніки. На наступний день можна робити операцію, так як ваш організм буде перебувати в найкращому для цього стані. Після 26 квітня корисно буде почати лікування дихальних шляхів.

На початку травня постарайтеся уникнути захворювань, що пов'язані з опорно-руховим апаратом. Не варто переохолоджуватися і сильно виснажувати себе. Якщо хочете зайнятися спортом, краще всього зробити це після 12 числа.

Намагайтеся не напружувати свою нервову систему в червні, так як це погано позначиться на вашому загальному стані. Відпочиньте на природі і подумайте, що вас найбільше дратує. Середина червня сприяє відмові від шкідливих звичок.

У першій половині липня у вас буде унікальна можливість поміняти свій імідж. Найкраще зайнятися оздоровчими лікувальними процедурами 19 липня.

Якщо ви вирішили сісти на дієту, це краще за все робити на початку серпня. Так само в цьому місяці краще всього проводити повне обстеження організму, так як зірки обіцяють, що вам дадуть найбільш точні результати. Операції потрібно відкласти до третьої декади серпня.

Осінь сприятлива для того, щоб зайнятися спортом і поліпшити свій зовнішній вигляд. Можна кардинально змінити свій імідж. Займайтеся лікувальною фізкультурою. Не намагайтеся віддавати всього себе роботі - це не дасть позитивних результатів.

Кар'єра і робота

гороскоп для весов женщина мужчина 2016

Початок 2016 року накладе свій відбиток на всіх представників знаку Терези. Передусім доведеться задуматися над тим, чи ви працюєте там, де хотіли. Також у творчих людей виникнуть певні сумніви, пов'язані з їх професійною діяльністю. Але не варто впадати у відчай - ви на своєму місці.

До початку лютого всі ваші сумніви розчиняться, і ви відчуєте небувалий до цього приплив творчих сил і натхнення. Успіх чекає на тих, хто з головою поринає в свою улюблену справу. Зробіть речі для вашого будинку власними руками - це допоможе створити відчуття затишку і тепла. Читайте більше літератури - і це допоможе вам по-іншому поглянути на деякі сторони вашого життя.

На початку весни слід відвідувати велика кількість пізнавальних заходів, особливо це стосується Ваг-жінок. Серед іншого слід запланувати відвідування музеїв, виставок, театрів. Відвідуючи такі місця, ви зможете придбати нові цікаві знайомства. Не плануйте подорож у березні.

Якщо ви захоплюєтеся вирощуванням рослин, квітень стане ідеальним місяцем для вас. Також в цьому місяці можна відремонтувати дачу. Для цього найкраще підійде середина квітня.

Травень сприятливий для подорожей, якщо ви Ваги чоловік, особливо до озер та річок. Приділіть кілька днів відпочинку - нічого не плануйте, а просто насолоджуйтеся вільним часом. Накопичуйте енергію, яка вам знадобиться на наступну половину року. Цей період змусить вас знову прочитати книгу, яку ви читали давно. Також вам захочеться слухати музику, яка раніше викликала у вас шквал емоцій.

Влітку ділова активність стане нижче, і у вас з'явиться непереборне бажання поміняти навколишнє оточення. Частина відпустки корисно буде провести в стінах рідного будинку. Займіться вашими захопленнями. Щоб відновити спокій душі, вам рекомендовано зайнятися ландшафтним дизайном або розведенням квітів.

В середині літа всім представникам знаку захочеться дізнатися про походження вашого роду і ви активно візьметеся копатися в генеалогічному дереві. Зробіть речі для будинку своїми руками. Колекціонери в цей період зможуть отримати в свою колекцію нову цікаву річ.

Наприкінці літа не завадить відвідати південні країни. Цей період вашого життя викличе інтерес до історії і культури зарубіжних країн. Під час цих поїздок ви зможете завести нові знайомства, а, бути може, і романтичні зв'язки.

Початок осені сприяє зануренню в роботу. На різні захоплення і хобі у вас не залишиться багато часу, але і цього буде достатньо, щоб досягти нових вершин майстерності.

У середині осені добре буде зайнятися домашніми справами і робити все своїми руками. Натхнення буде відвідувати вас, але не так часто, як хотілося б. У цей період у вас може вийти прекрасний шедевр.

Кінець осені 2016 року дозволить Терезам зайнятися чимось абсолютно новим для вас. Але і тут вас буде чекати успіх. Читайте більше книг, спілкуйтеся з цікавими людьми та просто розширюйте свій кругозір.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: