Народні прикмети на Новий рік 2015 (новорічні)

Так уже повелося, що багато хто з нас вірить у народні прикмети, різні повір'я, і оскільки вже зовсім скоро настануть новорічні свята, то для багатьох людей які в тій чи іншій мірі вірять прикметами, було б цікаво дізнатися, а які ж існують народні прикмети на Новий рік 2015. Насправді таких новорічних прикмет існує велика кількість, ми ж наведемо лише найбільш важливі з них.Отже, новорічні прикмети 2015 року попереджають, що не варто підмітати напередодні Нового року, оскільки таким чином можна вимести з хати благополуччя, краще всього генеральне прибирання до свята Нового 2015 р. робити заздалегідь, за 5-7 днів до настання свята, ну а тридцятого грудня дозволяється тільки злегка забратися. Крім цього, в будинку не буде достатку і благополуччя якщо у новорічну ніч на столі не виявиться ні хліба, ні солі.


Також на Новий рік 2015 народні прикмети свідчать про те, що не можна входити з боргами або ж віддавати борги в новорічну ніч або перед нею, тому висока ймовірність того, що протягом наступного року завжди доведеться бути належним, краще всього віддавати борги завчасно. Щоб гроші цілий рік водилися, потрібно щоб Ваш гаманець і кишені не були порожніми, а в них щоб обов'язково знаходилися хоч якісь гроші чи монетки. Для того щоб Ви весь наступний 2015р. проходили в обновках і у Вас завжди перебували на це фінанси, слід новорічні свята зустрічати новий одяг (см. що можна одягнути на Новий рік 2015).


Для того, щоб наступні 365 днів пройшли весело і в доброму гуморі, слід зустрічати Новий 2015 рік в компанії родичів або близьких людей. Крім цього, новорічні народні прикмети 2015 для успіху в наступному році, рекомендують під бій курантів випити келих з шампанським - самим останнім і тоді успіх і успіх Вам буде супроводжувати протягом всього року.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: