ГоловнаКонтакти

Туфлі Лабутени - найкрасивіші моделі (фото)

Рекламний блок

louboutin-610

Туфлі дизайнера Христина Лабутена (Louboutin) вже не просто туфлі, це символ успішності і сексуальності. Їх так і називають - лабутены. Це туфлі з червоною підошвою, на високих підборах і платформі спереду. На модному жіночому журналі Novij-rik.pp.ua ми поговоримо про туфлях Лабутени. А так само подивимося туфлі Лабутены на фото - найкрасивіші моделі.

Туфлі Лабутены - червона підошва

То все справа в червоній підошві, але виглядають туфлі Лабутены (Louboutin) просто чудово. Червона підошва не може не привертати увагу. Від туфель Лабутена взагалі важко відірвати погляд - вони, як справжній витвір мистецтва.

Туфлі Лабутены чудово поєднуються в різних стилях одягу, і з джинсами, і з сукнею футляр, і з будь-спідницею. Щоб скласти різні образи, достатньо підібрати відповідний макіяж і зачіску на кожен день. Дивіться наші огляди красивих зачісок на середні волосся, короткі і довгі волосся.

Чому кожна пара туфель Лабутена так приваблива? Тому, що взуття Лабутены - це плавні і яскраві лінії, це виразні і дуже привабливі кольори, незвичайні аксесуари і прикраса взуття. Кожен міліметр туфель Лабутенов виконаний з любов'ю. Саме тому вони так привабливі - так, що не відірвати очей.

А тепер давайте подивимося туфлі Христина Лабутена на фото - вибір модного порталу Явмоде:

Туфли Лабутены – фото на Novij-rik.pp.ua

Туфлі Лабутены - а ціна то ого-го!

Ціна туфель Лабутенов (Louboutin) варіюється від 600 до 7 000 доларів. Зовсім не бюджетний варіант взуття. В середньому ціна Лабутенов досягає 1 000 доларів. Але треба сказати, що навіть при такій ціні туфлі Лабутены рідко затримуються на прилавках магазинів.

Туфли Лабутены – фото на Novij-rik.pp.ua

А якщо подешевше?

Але якщо ви звернете увагу, то туфлі Лабутены є у багатьох дівчат. Звідки у всіх по 9 000 доларів за туфлі? Все просто! Виробники та інших взуттєвих марок звернули увагу на цей модний тренд - червону підошву. Тому зовсім не обов'язково це туфлі Лабутены.

І що не кажи, а туфлі Христина Лабутена просто прекрасні. Давайте ще подивимося фото Лабутенов:

Туфли Лабутены – фото на Novij-rik.pp.ua

Туфлі Лабутены просто чарівні, деякі моделі - божественні. Є дуже милі туфлі чорного кольору, червоного, жовтого або інших кольорів. Є красиві різнокольорові туфлі Лабутены. Причому поєднання у взутті двох контрастних кольорів виглядає дуже велично.

Фото туфлі Лабутена - вибір модного порталу Novij-rik.pp.ua:

Туфли Лабутены – фото на Novij-rik.pp.ua

Туфли Лабутены – фото на Novij-rik.pp.ua

Туфли Лабутены – фото на Novij-rik.pp.uaТуфли Лабутены – фото на Novij-rik.pp.ua

Ми раді Вам повідомити, що у нас відкрився клуб спільних покупок! Ласкаво просимо в наші СП покупки.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...