ГоловнаКонтакти

Тренд рокутуфлі-шкарпетки

Рекламний блок

Chanel-tufli-2015-610

Дивовижна і в той же час дуже елегантна річ, створена в дусі Chahel - туфлі-шкарпетки. Ці милі чобітки, які позбавили нас від потреби слідувати моді і носити черевики з шкарпетками. Модний будинок Chahel представив гібрид, з'єднавши туфлі і шкарпетки.

Ці чоботи або туфлі-шкарпетки від Chahel виглядають дуже витончено, не так аляписто, як виглядає модна тенденція носити туфлі та босоніжки з шкарпетками.

З чим можна носити туфлі Chahel? Так, з чим хочете. Можна одягнути з модною спідницею, буде відмінно виглядати і зі строгою спідницею-олівець, і з грайливою пишною спідницею, і з популярною спідницею з рваними краями.

Доповніть образ витонченої модного капелюшком і красивою сумочкою. До речі, в 2015 році модно носити сумку в руках, а не на плечі. Візьміть у руки маленьку сумочку, і ваш образ елегантної дівчата створений. Так само, як і туфлі на підборах, маленька сумочка в руках творить дива! Перевірте!

Туфли 2015 Chanel

Туфли 2015 Chanel

Туфли 2015 Chanel

Туфли 2015 Chanel

Туфли 2015 Chanel

Так само ці черевики з шкарпетками Chanel будуть чудово виглядати з модними джинсами. Звичайно, в цьому сенсі краще підійдуть укорочені моделі брюк, щоб були видні модні чобітки. Ми рекомендуємо вам подивитися наші інші огляди - модні сумки 2015 і шкіряні куртки 2015.

З любов'ю,

Novij-rik.pp.ua

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...