Анонс нового iPhone 5

iPhone 5

iPhone 5


Навколо нового смартфона від Apple вже довгий час ходило багато різних чуток, і ось нарешті офіційно представили публіці iPhone 5. Звичайно, якщо ви очікували чогось грандіозного, то, швидше за все ви розчаруєтеся, оскільки новий девайс швидше виступає як значно вдосконалені попередні моделі.

iPhone 5 порадує 4-дюймовим дисплеєм, виконаним по знаменитій технології Retina. Також тепер смартфон від Apple може похвалитися підтримкою 4G LTE мережі. Цікаво ще й те, що новий девайс на 20% легше своїх попередників.

iPhone 5 буде працювати на новому процесорі А6, що забезпечить збільшення швидкості пристрою як мінімум в два рази в порівнянні з попереднім поколінням. Серед інших функцій ви також знайдете вдосконалену систему Siri і 8-мегапіксельну камеру, яка зможе робити панорамні фотографії.
Що ще може порадувати в цьому новому iPhone, так це покращена продуктивність батареї. iPhone 5 тепер зможе протриматися аж до 8 годин в режимі інтернет-серфінгу через 4G.

У комплекті з цим вдосконаленим смартфоном ви знайдете навушники з зміненим ергономічним дизайном.

Продажі iPhone 5 почнуться 21 вересня, спочатку телефон буде представлений на ринках США, Канади, Австралії, Франції, Німеччини, Гонконгу, Великобританії, Сінгапуру та Японії, а потім вже до кінця року він охопить і всі інші країни.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-