ГоловнаКонтакти

Дві новинки від Google Chrome

Рекламний блок

Две новинки от Google и Samsung.

Дві новинки від Google і Samsung.


Google і Samsung презентувала 2 нові моделі ноутбуків - Series 3 Chromebox та Series 5 Chromebook. І судячи по характеристиках, ідея повного перенесення роботи системи на хмарні сервера реалізується повним ходом. Series 3 Chromebox та Series 5 Chromebook продовжують ідею, закладену ще в першому Chromebook, призначеного для більшої зручності користування. І як вважають розробники, це лише перші кроки на шляху до підвищення безпеки, продуктивності і простоти роботи комп'ютера. Chromebook в товщину складає не більше 2,5 см, при цьому ноутбук важить 1,48 кг, з діагоналлю 12,1 дюйма. А параметри Chromebox'а 19 x 19 x 3.3 див. Звичайно, покупцям доведеться забезпечити його власним монітором, мишею та клавіатурою. «Начинкою» для обох пристроїв служить двоядерний процесор від Інтел, надано 16Гб жорсткого диска, ну і, ясна річ, вбудована система бездротового Інтернету.

Модель Series 5 Chromebook з Wi-Fi надається за $450, а версія з технологією 3G - $550. Вартість Chromebox становить $330, але цей пристрій поки що можна придбати лише на англійській та американській версії обмеженої кількості сайтів: Amazon.com, NewEgg.com і BestBuy.com. Хоча в подальшому очікується, що список країн розшириться.

Безперечною перевагою є те, що продуктивність збільшилася майже в три рази в порівнянні з першим поколінням Chromebook. Також надихає той факт, що продовження роботи Google в області хмарних серверів для програмного забезпечення, означає те, що компанія все ближче і ближче підходить до вирішення питань швидкого програмного забезпечення і запобігання хакерських атак.

До того ж, хто може посперечатися з такими перевагами як доступ до всіх своїх файлів в будь-якій точці світу через інтернет, а також тривалим часом роботи в автономному режимі і швидким стартом роботи системи.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...