Зовнішній монітор Monitor2Go

Внешний монитор Monitor2Go можно взять с собой куда угодно.

Зовнішній монітор Monitor2Go можна взяти з собою куди завгодно.


iPhone, iPad та інші подібні їм портативні пристрої давно вже стали практично незамінними, адже вони можуть виконувати не лише розважальну функцію, але й істотно допомогти в роботі, коли треба швидко показати презентацію, документи і так далі. Але поки нас влаштовує продуктивність цих портативних пристроїв, навряд чи хтось зможе посперечатися, що їх маленькі дисплеї не дуже зручні. Тому представляємо вам додатковий монітор Monitor2Go, який зможе підключатися до всіх ваших портативних девайсів від Apple.

Діагональ Monitor2Go становить 15,6 дюймів, а надається дозвіл 1600 x 900 пікселів. Його ультратонкий дизайн дозволить брати його з собою практично скрізь. У самій тонкій частині Monitor2Go всього 11 мм, а в самій товстій - 28 мм За допомогою стандартного USB кабелю ви можете підключити Monitor2Go до Macbook, iMac і Mac Pro і працювати на набагато більшому дисплеї, а через стандартний HDMI роз'єм ви зможете під'єднати його до iPhone, iPad, iPod touch і інших девайсів.

Також дизайн пристрою включає в себе спеціальну підставку для вашого iPad 2-го або 3-го покоління.
На даний момент існує дві моделі Monitor2Go. Так, ви можете придбати версію HD з роздільною здатністю 1600 x 900 за $329, або ж HD (дозвіл 1366 x 768) за $299.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: