Seagate Ultra Mobile HDD - жорстка відповідь жорстких дисків

Ultra Mobile HDD - тончайший накопитель на жестких дисках

Ultra Mobile HDD - найтонший накопичувач на жорстких дисках


Ні для кого не секрет, що у всіх сучасних мобільних телефонах, смартфонах, планшетах і ультратонких лептопах використовується флеш-пам'ять або SSD-накопичувачі.

У порівнянні з HDD-дисками вони мають ряд незаперечних переваг: низьке енергоспоживання, малий розмір і вагу, меншу тепло і шумовиделеніе, велика швидкість роботи і стійкість до відмов. Старі добрі жорсткі диски, схоже, програють цю битву, принаймні за мобільний ринок точно.

Однак у компанії Seagate є своя думка на цей рахунок. Не так давно вона представила 500-гігабайтний надтонкий вінчестер спеціально для мобільних пристроїв. Характеристики Ultra Mobile HDD вражають: його ширина всього 2,5 дюйма (6,35 см) а товщина, ви не повірите - 5 міліметрів, вага - 93 грами. Пристрій як би цитує Марка Твена, кажучи своїм виходом: «Чутки про мою смерть дещо перебільшені».

У прес-релізі, випущеному компанією, також говориться, що Ultra Mobile HDD споживає всього 0,14 вата!!! Це рівно стільки ж стільки ж, скільки 64-гігабайтний твердотільний накопичувач. Швидкість обміну даними у вінчестера нітрохи не поступається швидкості флеш-пам'яті. Пристрій підтримує інтерфейс SATA, що зручно виробникам лептопів.

laptop-ultrathin-hdd-cards-gallery-500x500

Компанія Seagate в черговий раз довела, що і донині є лідером в області розробки і виробництва рішень для зберігання даних. У продажу з'являться два вінчестера на 500 і 360 Гб. Про ціну революційного жорсткого диска поки нічого не повідомляється, але якщо враховувати швидкість здешевлення вінчестерів за останнє десятиліття, і подивитися ціни на SSD накопичувачів, то можна сміливо припустити, що якщо ціна буде конкурентоспроможною вже на старті, а через рік кращого рішення виробникам планшетів і ноутбуків буде не знайти.

5mm-laptop-ultrathin-hdd-side-gallery-500x500


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: