ГоловнаКонтакти

Супер тріо від Mophie.

Рекламний блок

зарядное устройство apple ipad iphone ipod

Коли поряд немає розетки...


Нехай кине в мене камінь той, у кого жодного разу не розряджався телефон, ipod або ipad, а під рукою не було зарядного пристрою. Я думаю, з такими ситуаціями Ви стикалися не раз і не два. Випуск нових портативних зарядних від компанії Mophie обов'язково виправить проблему. Де б Ви не знаходилися, в дорозі, в гостях або на прогулянці з собакою - міні зарядний пристрій «оживить» Ваш телефон, планшет і будь-який інший USB-апарат. Зверніть увагу, я сказала «міні» пристрій. У цьому, на мій погляд, полягає основний плюс девайса. Його розміри настільки малі, що він з легкістю поміститься в кишеню або сумку. Раджу Вам виділити постійне місце для нього, щоб, так би мовити, завжди бути на зв'язку :) Я, наприклад, ношу модель Reserve (а їх всього три різновиди) в кишені джинсів, і вона не раз виручала мене у важку хвилину.

Як я вже сказала, існує три типи цих USB-зарядников. Розділені вони у відповідності зі своїм ємнісним розміром: маленька Reserve, середня Boost і найстарша з них Powerstation. Reserve має ємність 700 мА/ч, вона настільки мініатюрна, що її можна втратити при «растяпном» зберіганні в надрах глибокої сумки або кишені з діркою. Boost - девайс трохи серйозніше, при обсязі 2000 мА/ч, він обладнаний піновим коннектор для зарядки пристроїв від Apple, а також порт microUSB. З допомогою «середняка» Ви також зможете зарядити свій пристрій в прискореному режимі. Ну ось і дісталися до Powerstation. Його назва виправдовує його функціональну «начинку» :) Максимальний струм зарядки від найбільшої моделі складає 2,1, в той час як у Boost він ледве дотягує до одного.
На мій погляд, ідея створення міні електричних станцій для повсякденних потреб зразок зарядки ноутбука або телефону геніальна. Ау, Ви ще тут, чи вже в магазині?
Купити.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...