Православний церковний календар на 2015 рік. Свята і пости

Спеціально для всіх православних віруючих, а також для тих людей які повсюдно дотримуються християнських канонів, представляємо православний церковний календар на 2015 рік.


У даному календарі Ви знайдете двонадесяті як неперехідні так і перехідні, а також великі свята, крім цього Ви зможете дізнатися про те, коли в 2015 році будуть багатоденні і одноденні пости, дізнатися про суцільні седмиці і дні особливого поминання покійних. Одним словом, церковний календар 2015 містить докладну інформацію про всіх православних події, які повинні відбутися в наступному році.


Відразу зазначимо, що Великдень у 2015 році згідно з місячним календарем відзначатиметься 12-го квітня. Що стосується інших перехідних свят, то дати їх святкування будуть наступними: Вербна Неділя - 5 .04, Вознесіння Господнє - 21 травня, православна Трійця - 31 травня. Інші православні свята є непереходящими і відзначається щорічно в певний день.


Отже, церковний православний календар на 2015 рік (в якому зазначені тільки найголовніші свята):Перехідними також є і деякі церковні багатоденні пости, так наприклад в 2015 р. Петров пост пройде в період з 8 червня по 11 липня, а Великий піст - з 23 лют. за 11 кві. (см. православний календар на 2015 рік вище ). Інші православні пости будуть відзначатися в той часовий церковний період (день), як і в минулі роки.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: