ГоловнаКонтакти

Ігрова комп'ютерна миша Taipan.

Рекламний блок

Компьютерная мышь Taipan от Razer для геймеров.

Комп'ютерна миша від Razer Taipan для геймерів.


Нову комп'ютерну мишу Taipan випустив світовий лідер з виробництва ігрових периферійних пристроїв. Нова миша оснащена подвійним датчиком 8200 DPI 4G. Дизайн пристрою повністю симетричний і з повністю згладженими кутами буде чудовим девайсом для геймерів. А оптимальний розподіл ваги миші спрямоване на поліпшення її функціональності. Лазерні оптичні датчики не тільки роблять пристрій гнучким і акуратним, але також дозволяють осі Z відстежувати точки старту, щоб точно визначити ціль.

Нова комп'ютерна миша була розроблена спеціально для гравців, тому для підвищення її ергономічності дослідники і дизайнери Razer співпрацювали разом з професіоналами кіберспорту. І, як стверджують у компанії, що саме їх продукт стане кращим зброєю в руках любителів турнірних ігор.

Зручна симетрична форма комп'ютерної миші для геймерів дозволить легко користуватися пристроєм як правшам, так і лівшам. А ергономічний дизайн сприятиме меншій стомлюваності в ході гри. Також є підтримка Synapse 2.0.

Razer Synapse 2.0 - це перший хмарний сервер для програмного забезпечення та налаштування периферійних пристроїв. Він автоматично синхронізує всі налаштування через акаунт користувача за допомогою віртуального сервера. Це дозволить швидко і надійно перенести всі Ваші улюблені настройки в ході турнірних або локальних ігор. Розміри комп'ютерної миші складають 124мм x 63мм x 36мм, приблизний вага 95г. В мишу вбудована дев'ять програмованих кнопок Hyperesponse, є можливість прискорення до 50 g (майже до 200 дюймів в секунду!). А час відгуку складає 1 милисекунда. Також в комплекті йде 2,1 м волоконного кабелю.

У продаж пристрій надійде в липні цього року. Орієнтовна вартість становить 79.99 євро ($79.99).

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...