Бізнес-ультрабук Toshiba Portege Z930

Бизнес-ультрабук Portege Z930 отToshiba.

Бізнес-ультрабук Portege Z930 отToshiba.


Toshiba запропонувала ультрабук спеціально для бізнес-цілей - Portege Z930.

Як і всі ультрабуки, Portege Z930 виглядає досить витончено, і він, безумовно, менше, моделі Satellite U840, призначеної для звичайного користувача. З передньої сторони товщина ноутбука становить всього 8 мм, а з задньої - 16 мм. Саме за рахунок своєї компактності та надання усіх можливих видів зв'язку, Portege Z930 є ідеальним рішенням для тих, хто не любить захаращувати своє робоче місце різними дротами.

З неяскравим 13,3-дюймовим дисплеєм і роздільною здатністю 1366 x 768 пікселів ноутбук ідеально підходить для робочих цілей, особливо якщо ви це будете робити на ходу.

Для запобігання пошкодження дисплея кришка Protege Z930 злегка гнеться.
Клавіатура також розроблена добре: вона не жорстка і Ви без праці зможете писати всі ті звіти або листи, які вам необхідні в роботі.

Сенсорна панель досить великого розміру і швидко відгукується на дотики. В довершення всього, як і в попередніх ноутбуки бізнес-серії, є сканер відбитка пальця.

Істотна начинка ноутбука складається з процесора третього покоління Intel Core, оперативної пам'яті майже на 12 ГБ, а для зберігання даних є 512ГБ SSD.
Деякі можуть сказати, що ноутбука не вистачає гарного зовнішнього вигляду, але все ж це машина для роботи, і її захоплюючі характеристики можуть переконати кожного, що пристрій коштує вкладених грошей.
Початкова вартість моделі Portege Z930 буде ?899. А на прилавках магазинів її варто очікувати в третьому кварталі 2012 року.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: