Моноблочний комп'ютер Toshiba LX830.

Моноблочный компьютер Toshiba LX830- многофункциональный девайс.

Моноблочний комп'ютер Toshiba LX830 - багатофункціональний девайс.


Toshiba представила універсальний персональний комп'ютер, спеціально розроблений для тих, кому так необхідний багатофункціональний девайс. Моноблочний комп'ютер працює на процесорі Intel Ivy Bridge і оснащений цифровим ТБ-тюнером Freeview. Є 23-дюймовий дисплей Full HD LCD. А також є додатковий сенсорний екран, що підтримує до 10 одночасних натискань. Але сенсорний екран не йде в стандартній збірці і встановлюється окремо.

Toshiba пропонує в стандартній збірці Wi-Fi і Ethernet; і Bluetooth - як додаткову функцію. Також в мінімальну комплектацію входять динаміки Onkyo, стандартний роз'єм HDMI, який дозволяє підключати до комп'ютера ігрову консоль або Blu-Ray диск. А ще Toshiba надає в комплекті бездротову клавіатуру і комп'ютерну мишу.

Незважаючи на те, що комп'ютер оснащений ТБ-тюнером, все ж Toshiba не позиціонує цю модель як повну заміну телевізору. Toshiba LX830 є комп'ютером, тільки з трохи розширеними можливостями. І такий звір може ідеально вписатися у вашу спальню або кухню.

Хоча девайс і не такий мобільний, як настільки знамениті зараз ультрабуки і планшети, але все ж Toshiba LX830 - це універсальний, серйозний комп'ютер для широкої аудиторії. У продаж ПК надійде в третьому кварталі 2012 року зі стартовою ціною ?599($921).


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: