Найтонший 11,6-дюймовий ноутбук від Gigabyte

самый тонкий и лёгкий ноутбук от Gigabyte

самий тонкий і легкий ноутбук від Gigabyte


Компанія Gigabyte представила своє нове творіння - самий тонкий і легкий ноутбук у світі. Корпус Gigabyte X11 подібний Macbook Air і зроблений з вуглеводневого волокна і алюмінієвих кріплень. При діагоналі в 11,6 дюйма вага пристрою складає всього 975грамм. В самій широкій частині ноутбук 16,5 мм, а в самій тонкій - 3 мм. На корпусі з правого боку знаходяться порти для microSD, порт для аудіо і USB 3.0. З лівого боку - порт для блоку живлення, міні DisplayPort, USB 2.0

Екран ноутбука забезпечений світлодіодним підсвічуванням, а роздільна здатність становить 1366x768 пікселів, і все це доповнено 1,3 Мпиксельной веб-камерою. А також мініатюрна клавіатура і сенсорна майданчик, необремененная якими-небудь кнопками, безумовно, створюють враження, що дизайнери продумали все до дрібниць і використовували всі можливості мінімалізму.

Розробники забезпечили Gigabyte X11 4730 mAh 7.4 V литио-іонним акумулятором, процесором Intel Core 3-го покоління, також в пристрої варто 128 Гб пам'яті на жорсткому диску, 4 Гб оперативної пам'яті, відео-картою Intel HD Graphics 4000, Bluetooth версії 4.0, ну і, звичайно, WiFi b/g/n. Хоча в специфікаціях також заявлена функція гігабітного Ethernet'а, але поки що на фотографіях в ЗМІ ми не помітили ніяких ознак його присутності.

Програмним забезпеченням стане або Windows 7 Home Premium або Professional, на вибір покупця. Ціна за даний товар імовірно буде варіюватися від $999 до $1299.

Більш детальну інформацію буде представлена наступного тижня.

Також, варто відзначити, що Gigabyte випустили два 14-дюймових ноутбука, також забезпечених процесором 3-його покоління від Intel Core і відео-картою NVIDIA GeForce. Але увагу громадськості і раніше прикута до самого тонкого ноутбука, тому інформація по цим двом ноутбуків надійде трохи пізніше.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: