Місячний посівної календар садівника-городника на 2015 рік

Сподіваємося, що місячний посівної календар садівника-городника на 2015 рік, який розміщений в даній статті, стане Вам дуже корисним. Адже саме завдяки йому Ви зможете підібрати сприятливі (оптимальні) дні для посіву та посадки фруктів та овочів, квітів та інших рослин.


Щоб правильно використ. місячний посівний календар на 2015 рік, необхідно знати певні закономірності впливу місячних фаз на все живе. Так для посадки та пересадки рослин абсолютно не підійде повний місяць або ж молодик, і навпаки при раст. Місяці всі рослини активно йдуть у ріст, а при убуваючому - вниз (т. е зміцнюють коріння). Саме з цієї причини для будь-якого садівника і городника правильно буде садити коренеплоди при убуваючому Місяці, а всі надземні культури в період зростання Місяця.


Також на родючість різних культур впливають і знаки зодіаку в яких перебуває Місяць (см. місячний гороскоп на 2015 рік Кози). Як правило, всі знаки зодіаку поділяються на родючі, середньої плодючості і безплідні. До родючих відносяться - Скорпіон, Рак і Риби, до серед. плодючості - Стрілець, Телець, Терези, Козеріг, а до безплідним - Діва, Близнюки, Лев, Овен і Водолій. Всі ці нюанси з зодіакальними знаками вже враховані і внесені в календар (посівний) для садівника і городника на 2015 рік.Навіть незважаючи на те, що у певного городника або садівника присутній величезний практичний досвід по вирощуванню гарного врожаю, все одно поради які містить місячний календар 2015 (посівний, посадковий) Вам ніяк не завадять, а може навіть і допоможуть.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: