Тактильна клавіатура для iPhone

Kickstarter project предложили физическую клавиатуру для iPhone.

Kickstarter project запропонували фізичну клавіатуру для iPhone.


За короткий термін мобільні телефони пройшли значний шлях розвитку, і ось вже сьогодні нам пропонують користуватися сенсорними телефонами. І хоча багатьом подобається використовувати iPhone, але деяким користувачам не зручно друкувати повідомлення на сенсорному екрані. Так, сенсорна клавіатура дозволяє користуватися повнорозмірною qwerty-розкладкою, але все ж може виникати дискомфорт тому, що ви не відчуваєте, як натискаєте кнопки. І на Kickstarter project запропонували створення фізичної клавіатури для iPhone, яку можна буде легко сховати, коли немає потреби в її використанні.

Клавіатура Spike, саме так називається цей девас для смартфона, який буде кріпитися на петлі, яка буде прикріплена до кришки iPhone. І коли клавіатура не використовується, то може бути переміщена на задню частину смартфона. Таким чином вона додасть кілька міліметрів до вашого мобільного пристрою. Але хіба це не дозволена ціна заради того, щоб користуватися нормальної тактильної клавіатурою? Дизайн клавіатури точно відповідає сенсорної розкладці iPhone, так що як тільки ви натискаєте на клавішу Spike, сила передається на сенсорний екран телефону.
І для того, щоб вивести цей проект на стадію повномасштабного виробництва, винахідники шукають $75,000, половину з цієї суми вже пообіцяли дати фанати даного аксесуара.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: