Місячний календар стрижки волосся на 2015 рік. Сприятливі дні

Красиво виконана зачіска дозволяє будь-якій людині почувати себе впевнено і гармонійно. І щоб в 2015 році у Вас завжди виходила чудова зачіска, і як наслідок був чудовий настрій, ми рекомендуємо Вам використ. місячний календар стрижки волосся на 2015 рік, у якому Ви знайдете тільки найсприятливіші дні для стрижок.


За словами астрологів найбільш сприятливі дні для стрижки випадають на зростаючу Місяць, так як в цей період активізується ріст волосся, а також місячна енергетика позитивно вплине на життя людини. Але особливо сприятливими стануть періоди, коли Місяць увійде в такі сузір'я: Козерога, Тельця, Скорпіона або Риб (см. місячний календар 2015). Крім цього, ці дні також будуть сприятливі для фарбування волосся (фарби) і будь-яких інших маніпуляцій, які будуть спрямовані на догляд за шкірою тіла та обличчя, особливо корисними стануть очищаючі і оздоровчі маски.


Якщо, наприклад, у Вас існують проблеми з тонкими січеться волоссям, то місячний календар стрижок 2015 рекомендує відвідати перукаря коли Місяць знаходиться в сузір'ї Лева. Ну а якщо ж Ви не бажаєте часто відвідувати перукарню, тоді плануйте стрижки на дні, коли Місяць щербатий і буде перебуває в знаках Водолія, Стрільця, Ваг або Близнюків (см. гороскоп на 2015 рік).


Враховуючи всі вищевикладені закономірності і правила, календар (місячний) стрижки волосся на 2015 рік вийшов таким:Щодо стрижок ми розібралися, а що стосується фарбування, випрямлення волосся та хімічної завивки, то для цих процедур найбільш підійде час, коли супутник Землі розміститься в знаку Водолія.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: