Місячний календар на 2015 рік. Фази місяця

У даній статті ми розглянемо місячний календар на 2015 рік на кожен місяць і в якому Ви знайдете фази місяця на весь 2015 рік. Кому буде корисна дана стаття - так, в принципі, всім, оскільки на кожну людину робить свій вплив місяць. Але необхідно зазначити, що місячне вплив може як негативно так і позитивно впли. на людський організм і тут все залежить від того, в якій фазі (періоді) знаходиться місяць (см. астрологічний прогноз на 2015 р).


Але для того щоб правильно використовувати місячний календар 2015 потрібно знати і розуміти, як саме певна місячна фаза впливає на людський організм. Наприклад, на місяць енергетика людини знаходиться на мінімумі, а значить в цей час потрібно обмежити різні фіз. навантаження, цей період сприяє дієт і позбавлення від шкідливих звичок. На зростаючому Місяці організм починає оживати, прискорюються практично всі процеси в організмі, зміцнюється імунна система і т. д.


Крім цього, місячний календар містить інформацію про повні місяці, які в свою чергу несуть загострення почуттів і емоцій, при повноту місяця можливі загострення різних хвороб. При убуваючому Місяці обмін речовин в організмі сповільнюється, це гарний час для проведення хирургич. операцій, видалення зубів і т. д, оскільки в цей період кров стає густішою, а значить крововтрати будуть менше.


Скачати місячний календар на 2015 рік ви можете нижче, і виглядає він наступним чином:Сфер, де можна було б застосувати місячний календар на 2015 рік насправді дуже багато, наприклад, його можна використовувати для правильного вибору дня весілля, зачаття дитини, часу проведення городньо-дачних робіт, вдалої стрижки, а також для висновків вдалих угод у бізнесі і так далі.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: