ГоловнаКонтакти

Parrott MINIKIT Neo допоможе вам керувати телефоном під час водіння.

Рекламний блок

Parrott MINIKIT Neo предоставляет голосовое управление смартфоном.

Parrott MINIKIT Neo надає голосове управління смартфоном.


Нещодавно компанія Parrot анонсувала свій пристрій, яке надає вам голосове керування вашим смартфоном під час того, як ви перебуваєте за кермом і повинні бути сфокусовані лише на дорозі. І цей крихітний гаджет допоможе вам керувати вашими дзвінками і текстовими повідомленнями.

Цей маленький девайс під назвою Parrott MINIKIT Neo не тільки буде вашим персональним віртуальним помічників під час керування автомобілем для відповідей на телефонні дзвінки і смс. Він також дасть зрозуміти дзвоном людям, що ви за кермом. І як додаткова функція, крім управління вашим телефоном, він ще і може допомогти знайти вашу машину на стоянці, якщо ви постійно забуваєте, куди її поставили.

Parrott MINIKIT Neo під'єднується до сонцезахисного козирка вашого автомобіля і одночасно може бути підключено до двох пристроїв по Bluetooth. До того ж, він поставляється з датчиком вібрації, так що MINIKIT Neo включається відразу, як тільки хтось сяде в машину. І він вимикається, коли машина не використовується.

А безкоштовний додаток для iPhone і пристроїв на системі Android дозволить вам використовувати функції нагадування місця паркування і автовідповідача на текстові повідомлення.

Та ще за допомогою сервісу TextFriendly ви можете не тільки прослуховувати вхідні повідомлення, а також надиктувати і відправляти свої.

Пристрій очікується у вересні за ціною $99.99 за штуку.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...