Коли починається Великий пост в 2015 році. Харчування в дні Великого посту

Щорічно Великий піст проходить в різний час, оскільки його початок і закінчення цілком залежать від дати Великодня, яка також щорічно змінюється. Оскільки наступним буде 2015 р., то більшості віруючих людей цікаво дізнатися про те, коли починається Великий пост в 2015 році і яка його суть. У цьому році початок Великого посту 2015 доведеться на наступний день після закінчення Масляної, тобто на 23-е лютого, а закінчиться він напередодні Великодня - у Велику суботу, що в 2015 р. випадає на 11-е квітня.Коли починається в 2015 році Великий піст ми з'ясували, а тепер з'ясуємо в чому його суть, адже не всі про це знають, до речі навіть ті віруючі люди, які щорічно постять. А суть і сенс Великого посту зводиться до підготовки людини до самого головного церковного свята - Великодня, що передбачає відновлення гармонії між людським тілом і душею. Саме завдяки різним обмежень в їжі і в земних задоволеннях, кожна людина виховує в собі дух, який і повинен керувати людським тілом (плоттю, а не навпаки як це часто буває.


Триватиме Великий піст 2015 - 48 днів, з них перші сорок назыв. Святий Четырехдесятницей, а останні шість днів перед Пасхою зв. Страсним тижнем, ще два дні між ними - це Лазарева Субота і Вербну Неділю.


А що ж можна їсти у Великий піст 2015 року - якщо говорити в загальному, то протягом усього посту заборонено їсти м'ясо, яйця, а молочн. продукти і рибу тільки в т. н дні послаблення. Головне пам'ятати, що найсуворішими з точки зору харчування є 1-я тиждень коли починається св. Четырехдесятница і останній тиждень.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: