Конкурент iPod touch від Samsung - Galaxy Music

Galaxy Music- от Samsung. Новый MP4-плеер?

Galaxy Music - від Samsung. Новий MP4-плеєр?


Samsung і Apple вже давно є запеклими конкурентами, спочатку це стосувалося ринку смартфонів, потім планшетних комп'ютерів, і ось тепер, по всій видимості, компанія Samsung вирішила випустити аналог знаменитого iPod touch. Тобто незабаром нас чекає реліз нового MP4-плеєра.

За отриманими даними новий пристрій буде носити назву Galaxy Music. Спочатку девайс буде поставлятися з операційною системою Android Ice Cream Sandwich, але потім буде доступно оновлення до версії Jelly Bean.

У цьому музичному девайсі вся музика може бути програна прямо зі спеціального музичного сервера Samsung, але так як це Android пристрій, ви можете скористатися й іншими серверами. Імовірно новий MP4-плеєр працюватиме на процесорі з тактовою частотою 850 МГц і 512 МБ оперативної пам'яті. Погодьтеся, не дуже захоплюючі характеристики, але все ж це дає привід думати, що цей музичний гаджет буде орієнтований на бюджетний ринок. Але на жаль, поки що немає жодної підтвердженої інформації від Samsung відносно ціна на Galaxy Music.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-